IV.Hegyifutó Országos BajnokságV 2012.07.29. 15:34
Eredményekkészítette: OE2003 Š Stephan Krämer 2005
 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                              Idő 



A Felnőtt férfi  (17)     12.1 km  760 m   0 ep   

    1        Karlowits Juhász Tamás       80 LÖR Lőrinc 2000 SE              56:35 
    2        Zatykó Miklós                77 VAS Vasas-MiFiN                 56:49 
    3        Szederkényi Máté             78 VAS Vasas-MiFiN                 57:32 
    4        Urbán Máté                   92 LÖR Lőrinc 2000 SE            1:01:32 
    5        Horváth Béla                 76 HUD Hunyadi DSE               1:02:18 
    6        Petrik György                76 VAS Vasas-MiFiN               1:03:01 
    7        Soltész Tamás                88 LÖR Lőrinc 2000 SE            1:03:49 
    8        Stépán Zsolt                 75 LÖR Lőrinc 2000 SE            1:04:30 
    9        Kerényi Máté                 88 TFSE TFSE                     1:05:53 
   10        Bóta András                  96 ESP Egri Spartacus SE         1:09:24 
   11        Szabó Tamás                  74 X2S X2S Team                  1:12:35 
   12        Kuncz Gábor                  90 MAC MAC-NS                    1:12:53 
   13        Halona Gergely               79 DTC Diósgyőri Tájfutó Club    1:13:32 
   14        Berendi Antal                77 IKA Ikasrus BSE               1:17:51 
   15        Vincze István                70 IKA Ikasrus BSE               1:39:13 
   16        Széll Tamás                  86 ZEN Zenit SE Salgótarján      1:47:04 
   17        Dr.Szűcs Gábor               77 IKA Ikasrus BSE               1:58:42 



B Felnőtt nő  (8)         9.1 km  660 m   0 ep    

    1        Szederkényi Takács Andrea    81 VAS Vasas-MiFiN                 47:50 
    2        Merényi Tímea                71 BHS BHSE                        49:17 
    3        Hakkel Tünde                 82 IKA Ikasrus BSE                 55:30 
    4        Gyulavári Kata                  HUD Hunyadi DSE                 58:35 
    5        Kurucz Krisztina             91 VAS Vasas-MiFiN                 59:20 
    6        Garai Valéria                65 VAS Vasas-MiFiN               1:02:03 
    7        Roszinszky Katalin           75 EK Egyesületen kívüli         1:38:01 

             Hervai Cecília               83 ETK Egri Triatlon Klub           Disq 



B Férfi U20  (7)          9.1 km  660 m   0 ep    

    1        Cakó Bálint                  95 LÖR Lőrinc 2000 SE              48:14 
    2        Tugyi Levente                94 NYVSC Nyíregyházi Vasutas Spo   48:23 
    3        Péntek Mátyás                94 VED VEDAC                       49:54 
    4        Tölgyesi Tamás               93 NYVSC Nyíregyházi Vasutas Spo   53:04 
    5        Karácsony Gábor              95 ETC Egri Testedző Club          55:37 
    6        Kirilla Péter                94 NYVSC Nyíregyházi Vasutas Spo   56:27 
    7        Szoboszlay Tamás             93 IKA Ikasrus BSE                 56:52 



B Szenior férfi 1  (11)   9.1 km  660 m   0 ep    

    1        Sági József                  71 VIS Váci Ifjúsági Sport Egyes   45:23 
    2        Töreky Ákos                  71 BEA BEAC                        47:12 
    3        Ostoróczki Ferenc            67 HON Bp.Honvéd SE                48:08 
    4        Kovács László                66 ETK Egri Triatlon Klub          52:33 
    5        Elek Péter                   70 IKA Ikasrus BSE                 58:13 
    6        Szepesi Zoltán               67 ETK Egri Triatlon Klub        1:01:53 
    7        Garbacz Gábor                64 ETK Egri Triatlon Klub        1:04:02 
    8        Halona István                72 DTC Diósgyőri Tájfutó Club    1:05:54 
    9        Bózsó Zoltán                 68 ESP Egri Spartacus SE         1:13:00 
   10        Sólyom Zoltán                72 IKA Ikasrus BSE               1:13:19 
   11        Talabér Attila               71 IKA Ikasrus BSE               1:38:07 



C Női U20  (1)            8.2 km  560 m   0 ep    

    1        Bartus Petra                 94 ETC Egri Testedző Club          55:37 



C Szenior női 1  (3)      8.2 km  560 m   0 ep    

    1        Kiss Teodóra                    ETC Egri Testedző Club          57:24 
    2        Vágvölgyi Ildikó             66 EK Egyesületen kívüli           59:15 
    3        Marton Ildikó                67 IKA Ikasrus BSE               1:17:36 



C Szenior férfi 2  (6)    8.2 km  560 m   0 ep    

    1        Varga Sándor                 61 EFK Eged Futó Klub Eger         49:33 
    2        Pelbárt Zoltán               59 ETK Egri Triatlon Klub          50:21 
    3        Cakó László                  54 EK Egyesületen kívüli           52:30 
    4        Urbán András                 60 BEA BEAC                      1:04:47 
    5        Adler István                 62 FEL Felsőtárkány              1:06:10 
    6        Honfi Gábor                  55 ETC Egri Testedző Club        1:17:26 



C Szenior férfi 3  (1)    8.2 km  560 m   0 ep    

    1        Nagy Miklós                     EK Egyesületen kívüli           59:33 



D kisérőverseny  (5)      4.1 km  175 m   0 ep    

    1        Lafreniere Beatrix           76 EK Egyesületen kívüli           23:03 
    2        Zempléni András dr.          60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    24:56 
    3        Lafreniere Lianne            98 EK Egyesületen kívüli           24:59 
    4        Zempléni Lilla               03 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    30:48 
    5        Hajas Csilla                 64 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   34:21