Dobó I. EV. Trailroc Elit Futam 2014.V 2014.08.17. 21:38
Összetett eredményekkészítette: MT2003 Š Stephan Krämer 2005

 Hely ajtsz Név                   zül Klub                   Orsz      N1           N2           N3                     Idő 



F21A  (17)                                 

    1       Morandini Viktor       87 SPA Tabáni Spartacus S HUN    23:21    2   15:50    1   17:09    1              56:20 
    2       Dalos Máté             97 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    23:14    1   15:59    2   17:44    2              56:57 
    3       Borbás Nándor          71 KAL Kalocsai Sport Egy HUN    26:02    7   17:14    6   18:46    3            1:02:02 
    4       Zai Bálint             86 SPA Tabáni Spartacus S HUN    24:54    3   17:13    5   20:00    4            1:02:07 
    5       Kiss Gábor             80 KAL Kalocsai Sport Egy HUN    30:47    9   19:11   10   22:03    7            1:12:01 
    6       Gergely Árkos          95 EK Egyesületen kívüli  HUN    31:14   10   22:47   15   23:12    8            1:17:13 
    7       Hegedűs Károly dr.     81 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    34:33   12   23:04   16   26:47   10            1:24:24 

            Gyalog Zoltán          80 SPA Tabáni Spartacus S HUN    25:30    5   16:35    3    hiba                         
            Mézes Tibor Sólyom     74 GOC Göcsej Környezetvé HUN    27:38    8   17:22    7    hiba                         
            Pintér Ábel            93 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN    24:55    4   16:56    4    hiba                         
            Nagy István               TSE Törekvés SE               25:47    6   18:46    9    hiba                         
            Rebák Csaba            91 STE TájFutE            HUN                 18:27    8   21:21    6                    
            Drapcsik Péter         94 DTC Diósgyőri Tájékozó HUN     hiba        22:20   14                                 
            Bojtor Szabolcs        90 DIS DISZ Közéleti, Kul HUN                 20:56   12   20:16    5                    
            Less Áron                 DTC Diósgyőri Tájékozó HUN                 19:34   11    hiba                         
            Makai András              DTC Diósgyőri Tájékozó HUN                 22:01   13   26:02    9                    
            Mitró Zoltán           72 ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN    31:18   11                                              



F14B  (8)                                  

    1       Buzás Benedek          01 SPA Tabáni Spartacus S HUN    20:07    1   18:48    1   15:19    1              54:14 
    2       Jacsó Barnabás         01 ESP Egri Spartacus Táj HUN    20:54    2   20:24    2   16:57    3              58:15 
    3       Ráduly Csongor            XVSK VSK Csíkszereda   ROM    27:19    4   24:25    4   19:26    4            1:11:10 
    4       Bózsó Bence            00 ESP Egri Spartacus Táj HUN    26:48    3   24:12    3   24:29    7            1:15:29 
    5       Kucsma Lehel Péter     02 ESP Egri Spartacus Táj HUN    35:39    5   27:18    7   16:52    2            1:19:49 
    6       Sysoev Ilia            00 XMPE MPEI Moscow Compa RUS    36:38    6   31:21    8   30:57    8            1:38:56 

            Berecz Máté            01 ESP Egri Spartacus Táj HUN     hiba        24:52    5   22:44    6                    
            Halaj Balázs           01 JMD Jászapáti, Gróf Sz HUN     hiba        26:57    6   21:58    5                    



F16B  (9)                                  

    1       Magyar Tamás           98 BMG Babits Mihály Gimn HUN    17:26    1   11:14    1   14:00    1              42:40 
    2       Kálmán Erik            99 SPA Tabáni Spartacus S HUN    17:38    2   11:53    2   14:59    2              44:30 
    3       Ormay Mihály           99 SPA Tabáni Spartacus S HUN    18:25    3   12:32    4   15:53    3              46:50 
    4       Bárány Tamás           99 ESP Egri Spartacus Táj HUN    19:40    4   12:24    3   16:18    5              48:22 
    5       Weiler Vince           99 SPA Tabáni Spartacus S HUN    21:23    5   13:54    6   16:26    6              51:43 
    6       Divavin Artem          99 XMPE MPEI Moscow Compa RUS    24:39    6   16:30    8   19:54    7            1:01:03 
    7       Ráduly Róbert          98 XVSK VSK Csíkszereda   ROM    25:40    7   15:47    7   20:19    8            1:01:46 

            Hortobágyi Ákos        98 SPA Tabáni Spartacus S HUN     Disq        12:36    5   16:01    4                    
            Borsi Péter            99 NAV Navigátor Sportegy                     17:08    9   20:26    9                    



F18B  (8)                                  

    1       Turschl Bence          99 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    22:14    2   15:16    1   17:05    1              54:35 
    2       Hetényi Péter          96 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN    21:51    1   15:49    3   17:26    2              55:06 
    3       Lengyel Ádám           96 SPA Tabáni Spartacus S HUN    23:11    3   15:35    2   18:28    5              57:14 
    4       Kucsma Levente         96 ESP Egri Spartacus Táj HUN    28:57    6   17:05    4   18:26    4            1:04:28 
    5       Trócsányi Péter        97 DIS DISZ Közéleti, Kul HUN    27:14    4   18:12    7   22:33    7            1:07:59 
    6       Mohácsy Ádám           96 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN    27:18    5   19:43    8   22:37    8            1:09:38 

            Göbler Balázs Benedek  98 DTC Diósgyőri Tájékozó HUN                 17:14    6   17:32    3                    
            Tábori Milán              SDS Salgótarjáni Dorny HUN                 17:13    5   18:57    6                    



F35B  (9)                                  

    1       Kálmán Péter           73 BEA Budapesti Egyetemi HUN    26:39    1   19:03    1   19:40    1            1:05:22 
    2       Szebeli István         68 SSC Siketek Sport Club HUN    28:04    2   19:16    2   21:23    2            1:08:43 
    3       Magyar Gábor              EK Egyesületen kívüli  HUN    31:26    3   21:34    3   24:08    3            1:17:08 
    4       Simon Péter               GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN    33:56    4   22:38    4   30:48    6            1:27:22 
    5       Bölkei Zsolt           78 SPA Tabáni Spartacus S HUN    39:10    6   23:08    6   28:04    5            1:30:22 
    6       Simkó Zoltán           76 BKL Budakalászi Sport  HUN    39:27    7   27:11    8   31:59    7            1:38:37 
    7       Csányi László          70 FMT FŐMTERV SE         HUN    55:23    8   36:36    9   44:52    8            2:16:51 

            Buzás Gyula            71 FMT FŐMTERV SE         HUN    38:53    5   23:06    5    hiba                         
            Domján Tamás           78 PVS Pécsi Vasutas Spor HUN                 25:59    7   27:38    4                    



F45B  (18)                                 

    1       Dezső Sándor           69 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN    17:33    1   17:25    2   13:33    1              48:31 
    2       Juhász Gábor           66 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN    19:09    2   16:39    1   14:55    2              50:43 
    3       Goldmann Róbert        68 SDS Salgótarjáni Dorny HUN    20:45    5   17:39    4   16:08    3              54:32 
    4       Szitter Attila         67 SAS Silvanus Sportegye HUN    20:24    3   19:59    9   16:08    3              56:31 
    5       Halaj László           68 JMD Jászapáti, Gróf Sz HUN    20:43    4   17:28    3   20:16   12              58:27 
    6       Bérczes Miklós         67 FMT FŐMTERV SE         HUN    23:08    8   19:06    6   18:38    8            1:00:52 
    7       Berecz Gábor Sándor    68 ESP Egri Spartacus Táj HUN    24:10    9   18:58    5   17:49    7            1:00:57 
    8       Ráduly Róbert Kálmán      XVSK VSK Csíkszereda   ROM    22:07    6   19:15    7   19:45   11            1:01:07 
    9       Szarvas Gyula          65 MEA Miskolci Egyetemi  HUN    22:46    7   22:03   12   17:31    6            1:02:20 
   10       Szász Tibor            65 HRF Szolnoki Honvéd Sp HUN    25:21   10   21:57   11   21:15   14            1:08:33 
   11       Kucsma István          69 ESP Egri Spartacus Táj HUN    28:29   12   23:37   14   20:37   13            1:12:43 
   12       Bózsó Zoltán           68 ESP Egri Spartacus Táj HUN    27:37   11   23:46   15   21:59   15            1:13:22 
   13       Mérai Péter            69 ESP Egri Spartacus Táj HUN    31:58   14   22:21   13   19:34    9            1:13:53 
   14       Hetényi Ferenc         67 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN    29:13   13   24:51   16   23:04   16            1:17:08 
   15       Galkó Csaba            68 SSC Siketek Sport Club HUN    32:50   15   27:08   17   25:18   18            1:25:16 

            Kovalcsik István       66 BBB Balassagyarmati Ba HUN                 19:26    8   19:36   10                    
            Borsi Ferenc           68 NAV Navigátor Sportegy                     20:00   10   16:59    5                    
            Hanyicska Mihály          STE TájFutE            HUN                 36:05   18   24:03   17                    



F50B  (16)                                 

    1       Muliter Gábor          61 HSE Hegyisport Szenten HUN    17:01    1   13:38    1   15:00    2              45:39 
    2       Mohácsy Tamás dr.      64 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN    18:54    2   14:19    3   14:42    1              47:55 
    3       Rusvai László          62 FSC Futárok Sport Club HUN    20:12    4   13:42    2   18:00    7              51:54 
    4       Trócsányi Zoltán       61 DIS DISZ Közéleti, Kul HUN    24:15    8   15:42    7   16:07    4              56:04 
    5       Gabnai Ernő               DIS DISZ Közéleti, Kul HUN    22:29    7   16:42    9   17:11    5              56:22 
    6       Hrenkó László          59 ETC Egri Testedző Club HUN    19:39    3   16:56   10   19:49    8              56:24 
    7       Ormay György           57 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN    25:04    9   23:44   14   21:54   10            1:10:42 
    8       Lukienko Leonid        60 XMPE MPEI Moscow Compa RUS    38:10   10   47:22   15   56:40   14            2:22:12 

            Honfi Gábor            55 ESP Egri Spartacus Táj HUN    20:14    5   14:50    4    hiba                         
            Zempléni András dr.    60 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN     hiba        15:19    6   17:23    6                    
            Balla Sándor           54 HSE Hegyisport Szenten HUN    20:41    6   14:50    4                                 
            Kerényi Dénes          57 HSE Hegyisport Szenten HUN                 16:04    8   16:03    3                    
            Nagy Zsolt             59 FMT FŐMTERV SE         HUN                 19:37   12   22:58   13                    
            Rebák Sándor László    58 STE TájFutE            HUN                 20:02   13   22:33   12                    
            Telek Tibor            60 SDS Salgótarjáni Dorny HUN                 18:26   11   21:27    9                    
            Jóni János                EK Egyesületen kívüli  HUN                              21:55   11                    



F60B  (12)                                 

    1       Komoróczki András      51 SAS Silvanus Sportegye HUN    20:10    1   17:19    4   16:54    3              54:23 
    2       Molnár Gábor           50 MAF Műegyetemi Atlétik HUN    24:08    4   15:31    1   15:40    1              55:19 
    3       Zsilinszky Pál         52 DIS DISZ Közéleti, Kul HUN    21:11    2   18:19    6   18:11    4              57:41 
    4       Czímer József          52 HUF HUFEZE Pásztó      HUN    22:35    3   16:56    3   18:23    5              57:54 
    5       Vitéz László           50 HER Balatonalmádi Herk HUN    24:59    7   16:28    2   16:42    2              58:09 
    6       Szalóki Rezső          52 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN    24:28    5   18:36    7   18:51    6            1:01:55 
    7       Lévai Kálmán           54 KSE Karcagi Sportegyes HUN    24:45    6   18:07    5   20:56    7            1:03:48 
    8       Kéri Gerzson Ferenc    44 SZU Szegedi Bokorugró  HUN    31:52   10   22:13    9   21:24    8            1:15:29 
    9       Csongrádi Jenő         46 BEA Budapesti Egyetemi HUN    29:52    8   24:43   10   22:05    9            1:16:40 
   10       Lohász Márton          42 BDI Budapesti Diákspor HUN    29:56    9   26:13   11   26:03   11            1:22:12 
   11       Hódossy Béla           37 TSC Tungsram Sport Clu HUN    42:07   11   27:38   12   29:38   12            1:39:23 

            Cserteg István         38 TSC Tungsram Sport Clu HUN                 22:05    8   24:36   10                    



F12C  (5)                                  

    1       Tálas Soma             02 SPA Tabáni Spartacus S HUN    14:28    1   12:41    1   14:35    1              41:44 
    2       Shikhov Fedor          02 XMPE MPEI Moscow Compa RUS    18:24    2   14:51    2   18:18    2              51:33 
    3       Simon Gábor               GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN    22:13    3   14:53    3   19:10    3              56:16 
    4       Bozsó Péter            02 ESP Egri Spartacus Táj HUN    26:48    4   19:40    4   21:38    4            1:08:06 
    5       Babkin Viktor          03 XMPE MPEI Moscow Compa RUS    39:13    5   20:20    5   26:58    5            1:26:31 



N21A  (8)                                  

    1       Weiler Virág           96 SPA Tabáni Spartacus S HUN    20:17    1   17:51    1   18:50    1              56:58 
    2       Uhlir Tímea            76 ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN    28:02    4   20:11    3   22:53    4            1:11:06 
    3       Dékány Andrea          87 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN    26:33    2   22:43    5   22:45    3            1:12:01 
    4       Dékány Szilvia         89 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN    30:31    6   22:16    4   22:57    5            1:15:44 
    5       Dömötör Csilla         83 SFC Széchenyi István E HUN    29:12    5   25:47    7   28:05    7            1:23:04 

            Rostás Anikó           75 KAL Kalocsai Sport Egy HUN    26:53    3   25:23    6    hiba                         
            Domján Zsuzsanna       83 PVS Pécsi Vasutas Spor HUN                 20:00    2   19:38    2                    
            Kovalcsik Anna         93 BBB Balassagyarmati Ba HUN                 26:27    8   26:39    6                    



N14B  (14)                                 

    1       Zempléni Lilla         03 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN    22:15    1   12:41    1   13:16    2              48:12 
    2       Szilágyi Iringó        01 DTC Diósgyőri Tájékozó HUN    23:41    2   15:29    6   12:09    1              51:19 
    3       Goldmann Kata          00 SDS Salgótarjáni Dorny HUN    26:00    4   13:19    3   15:10    7              54:29 
    4       Szebeli Melinda        01 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    26:43    5   14:20    5   14:39    6              55:42 
    5       Lénárt Lili            03 SDS Salgótarjáni Dorny HUN    29:39    7   12:56    2   14:26    5              57:01 
    6       Varga Petra            02 SDS Salgótarjáni Dorny HUN    25:53    3   17:39    8   14:23    4              57:55 
    7       Borbás Zita            01 KAL Kalocsai Sport Egy HUN    27:54    6   22:55   13   20:25   11            1:11:14 
    8       Kuznetcova Yulia       01 XMPE MPEI Moscow Compa RUS    32:31    8   20:12   10   20:48   12            1:13:31 
    9       Vida Eszter            00 ETC Egri Testedző Club HUN    34:07    9   21:29   11   18:13    9            1:13:49 
   10       Tcirul Ekaterina       01 XMPE MPEI Moscow Compa RUS    41:07   12   22:45   12   18:48   10            1:22:40 

            Kálmán Imola           00 SPA Tabáni Spartacus S HUN     hiba        15:44    7   13:36    3                    
            Vékony Janka           02 ARA Alba Regia Atlétik HUN    39:44   11   18:33    9    hiba                         
            Plotnikova Ekaterina   01 XMPE MPEI Moscow Compa RUS     hiba        13:50    4   16:15    8                    
            Sulimova Marina        00 XMPE MPEI Moscow Compa RUS    36:27   10    hiba        26:04   13                    



N18B  (12)                                 

    1       Liszka Eszter          96 SPA Tabáni Spartacus S HUN    20:32    1   13:39    1   17:27    1              51:38 
    2       Pálfi Fanni            01 SZV Szegedi Vasutas Sp HUN    21:32    2   13:45    2   18:08    3              53:25 
    3       Hajnal Dorottya        00 SPA Tabáni Spartacus S HUN    23:04    5   13:46    3   18:00    2              54:50 
    4       Molnár Krisztina       96 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN    21:47    3   14:39    4   20:07    6              56:33 
    5       Vékony Vanda           99 ARA Alba Regia Atlétik HUN    22:08    4   15:31    5   21:00    8              58:39 
    6       Goldmann Júlia         96 SDS Salgótarjáni Dorny HUN    24:55    8   15:31    5   18:17    4              58:43 
    7       Völgyesi Melody        97 SPA Tabáni Spartacus S HUN    24:13    6   15:49    7   19:53    5              59:55 
    8       Szilágyi Emese         99 DTC Diósgyőri Tájékozó HUN    25:49    9   15:59    8   20:42    7            1:02:30 
    9       Gubicza Viktória       96 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN    24:19    7   17:51   10   21:21    9            1:03:31 
   10       Savchenko Irina        99 XMPE MPEI Moscow Compa RUS    27:09   11   16:27    9   22:37   10            1:06:13 
   11       Kucsma Luca Zsuzsanna  98 ESP Egri Spartacus Táj HUN    33:26   12   20:26   11   28:17   12            1:22:09 
   12       Dezső Enikő            01 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN    26:11   10   31:05   12   27:43   11            1:24:59 



N35B  (9)                                  

    1       Shikhova Lilliia       73 XMPE MPEI Moscow Compa RUS    20:07    1   17:26    1   15:57    1              53:30 
    2       Császár Éva            78 GOC Göcsej Környezetvé HUN    21:33    2   19:14    2   17:34    2              58:21 
    3       Hegedűs Dr. Ágnes         DTC Diósgyőri Tájékozó HUN    23:31    3   19:50    3   18:23    3            1:01:44 
    4       Fövenyessy Gabriella   77 FMT FŐMTERV SE         HUN    33:19    6   25:32    4   22:38    5            1:21:29 
    5       Kissné Kiss Mária         JMD Jászapáti, Gróf Sz HUN    32:09    5   28:50    6   22:08    4            1:23:07 
    6       Magyar Ágnes           76 DNS Debreceni Nagyerdő HUN    34:49    7   26:08    5   24:11    6            1:25:08 
    7       Divavina Elena         75 XMPE MPEI Moscow Compa RUS    35:47    8   32:09    7   28:37    7            1:36:33 
    8       Babkina Liudmila       75 XMPE MPEI Moscow Compa RUS    41:30    9   45:42    8   32:32    8            1:59:44 

            Gerzsényi Ágnes        75 ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN    28:45    4                                              



N40B  (12)                                 

    1       Simkó Livia            73 BKL Budakalászi Sport  HUN    24:48    1   22:49    1   20:45    1            1:08:22 
    2       Biró Aletta            47 BEA Budapesti Egyetemi HUN    26:30    5   24:03    4   22:04    4            1:12:37 
    3       Vékonyné Árva Katalin  73 ARA Alba Regia Atlétik HUN    25:24    2   22:59    2   24:25    7            1:12:48 
    4       Biró Fruzsina          74 BEA Budapesti Egyetemi HUN    26:18    4   24:26    5   22:14    5            1:12:58 
    5       Ráduly Annamária          XVSK VSK Csíkszereda   ROM    28:22    7   23:10    3   21:36    2            1:13:08 
    6       Ódor Viktória          72 FMT FŐMTERV SE         HUN    26:06    3   25:42    7   22:23    6            1:14:11 
    7       Madarassy Anikó        73 BEA Budapesti Egyetemi HUN    28:00    6   24:48    6   21:38    3            1:14:26 
    8       Fábián Beatrix         74 FMT FŐMTERV SE         HUN    32:19    9   28:15    9   26:24    8            1:26:58 
    8       Rakhmanina Natalya     71 XMPE MPEI Moscow Compa RUS    31:53    8   27:48    8   27:17   10            1:26:58 
   10       Fecz Andrea            74 FMT FŐMTERV SE         HUN    39:23   10   38:11   11   34:58   12            1:52:32 

            Hanyicska Mihályné        STE TájFutE            HUN                 28:49   10   26:26    9                    
            Molnár Jeannette          SPA Tabáni Spartacus S HUN                              28:00   11                    



N45B  (8)                                  

    1       Rusvainé Barócsi Kata  65 FSC Futárok Sport Club HUN    23:12    1   16:53    1   18:08    2              58:13 
    2       Dalmadi Andrea         67 HRF Szolnoki Honvéd Sp HUN    29:02    3   18:34    3   21:57    5            1:09:33 
    3       Juhászné Bálint Ildik  67 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN    28:53    2   19:52    5   24:30    7            1:13:15 

            Győrffy Gabriella      67 HSE Hegyisport Szenten HUN                 18:04    2   19:15    3                    
            Kármán Katalin         58 HSE Hegyisport Szenten HUN                  hiba        21:17    4                    
            Muzsnai Ágota dr.      55 HSE Hegyisport Szenten HUN                 19:36    4   17:54    1                    
            Szebeliné Toldi Éva    69 SSC Siketek Sport Club HUN                 22:09    6   23:50    6                    
            Bay Rador Boglárka        SAS Silvanus Sportegye HUN                 23:20    7                                 



N50B  (10)                                 

    1       Horváth Magda             TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    23:19    2   17:45    1   17:26    2              58:30 
    2       Jenővári Gabriella     57 HSE Hegyisport Szenten HUN    23:02    1   18:48    2   17:01    1              58:51 
    3       Kinyaeva Tatiana       60 XMPE MPEI Moscow Compa RUS    23:29    3   19:07    3   20:35    3            1:03:11 
    4       Lévainé Kovács Róza    57 KSE Karcagi Sportegyes HUN    25:05    4   21:09    5   21:22    4            1:07:36 
    5       Kuznetsova Anna        63 XMPE MPEI Moscow Compa RUS    27:25    5   20:58    4   21:46    5            1:10:09 
    6       Benga Andrásné         52 PVM Pécsi Vörös Meteor HUN    30:21    6   23:57    7   28:24    8            1:22:42 
    7       Szalai Éva             63 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN    32:18    7   26:03    8   26:29    7            1:24:50 
    8       Vadyukhina Elena       58 XMPE MPEI Moscow Compa RUS    40:45    8   23:12    6   25:33    6            1:29:30 
    9       Veresné Sipos Etelka      HRF Szolnoki Honvéd Sp HUN    41:50    9   31:46    9   29:23    9            1:42:59 

            Ormay Éva              63 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN     hiba        39:17   10   40:47   10                    



N60B  (4)                                  

    1       Piskareva Valentina    46 XMPE MPEI Moscow Compa RUS    29:26    1   25:49    1   26:20    1            1:21:35 
    2       Rostás Irén            51 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN    37:33    4   25:49    1   26:22    2            1:29:44 
    3       Osokina Elena          52 XMPE MPEI Moscow Compa RUS    36:04    3   26:36    3   30:11    4            1:32:51 
    4       Sorokina Nina          54 XMPE MPEI Moscow Compa RUS    34:50    2   31:40    4   27:01    3            1:33:31 



N12C  (3)                                  

    1       Mag Viktória           03 SDS Salgótarjáni Dorny HUN    16:21    2   18:56    2   13:07    1              48:24 
    2       Mag Fruzsina           03 SDS Salgótarjáni Dorny HUN    17:12    3   17:02    1   15:53    3              50:07 

            Kálmán Tamara          02 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN    15:12    1    hiba        13:26    2                    



Nyilt  (12)                                

    1       Honfi ifj. Gábor          TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    13:46    1   16:17    2   13:02    2              43:05 
    2       Veres Pál                 HRF Szolnoki Honvéd Sp HUN    27:39    3   29:10    7   26:43    7            1:23:32 
    3       Berecz András             ESP Egri Spartacus Táj HUN    29:38    4   38:32    9   31:52    9            1:40:02 
    4       Jónásné Balogh Viola   69 EK Egyesületen kívüli  HUN    48:19    5   39:29   10   27:50    8            1:55:38 

            Rebák Sándorné            STE TájFutE            HUN     hiba        38:06    8   38:23   11                    
            Tóth Ágnes             67 MAF Műegyetemi Atlétik HUN                 19:29    4   18:33    4                    
            Weiler Zsolt           62 MAF Műegyetemi Atlétik HUN                 15:46    1   12:51    1                    
            Simkó Andrea              DTC Diósgyőri Tájékozó HUN                 21:04    5   19:06    5                    
            Muszéli György            BEA Budapesti Egyetemi HUN                 25:26    6   21:50    6                    
            Bagi Bereniki             EK Egyesületen kívüli  HUN                 42:00   11   34:43   10                    
            Weiler Vilmos             SPA Tabáni Spartacus S HUN                 16:35    3   14:23    3                    
            Mitró Milán               ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN    22:21    2                                              



N10D  (1)                                  

    1       Borbás Ágota Anna      05 KAL Kalocsai Sport Egy HUN    45:05    1   36:26    1   38:08    1            1:59:39