Dobó I. EV. Trailroc Elit Futam 2014.V 2014.08.17. 21:29
Eredmények Versenynap 3készítette: MT2003 Š Stephan Krämer 2005

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                                Idő 



F21A  (15)              2.9 km  55 m   16 ep        

    1        Morandini Viktor             87 SPA Tabáni Spartacus Sport és     17:09 
    2        Dalos Máté                   97 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     17:44 
    3        Borbás Nándor                71 KAL Kalocsai Sport Egyesület      18:46 
    4        Zai Bálint                   86 SPA Tabáni Spartacus Sport és     20:00 
    5        Bojtor Szabolcs              90 DIS DISZ Közéleti, Kulturális     20:16 
    6        Rebák Csaba                  91 STE TájFutE                       21:21 
    7        Kiss Gábor                   80 KAL Kalocsai Sport Egyesület      22:03 
    8        Gergely Árkos                95 EK Egyesületen kívüli             23:12 
    9        Makai András                    DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     26:02 
   10        Hegedűs Károly dr.           81 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     26:47 

             Gyalog Zoltán                80 SPA Tabáni Spartacus Sport és      hiba 
             Mézes Tibor Sólyom           74 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj      hiba 
             Pintér Ábel                  93 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         hiba 
             Less Áron                       DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu      hiba 
             Nagy István                     TSE Törekvés SE                    hiba 



F14B  (8)               1.8 km  30 m   12 ep        

    1        Buzás Benedek                01 SPA Tabáni Spartacus Sport és     15:19 
    2        Kucsma Lehel Péter           02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     16:52 
    3        Jacsó Barnabás               01 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     16:57 
    4        Ráduly Csongor                  XVSK VSK Csíkszereda              19:26 
    5        Halaj Balázs                 01 JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi     21:58 
    6        Berecz Máté                  01 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     22:44 
    7        Bózsó Bence                  00 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     24:29 
    8        Sysoev Ilia                  00 XMPE MPEI Moscow Compass          30:57 



F16B  (9)               2.4 km  40 m   13 ep        

    1        Magyar Tamás                 98 BMG Babits Mihály Gimnázium D     14:00 
    2        Kálmán Erik                  99 SPA Tabáni Spartacus Sport és     14:59 
    3        Ormay Mihály                 99 SPA Tabáni Spartacus Sport és     15:53 
    4        Hortobágyi Ákos              98 SPA Tabáni Spartacus Sport és     16:01 
    5        Bárány Tamás                 99 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     16:18 
    6        Weiler Vince                 99 SPA Tabáni Spartacus Sport és     16:26 
    7        Divavin Artem                99 XMPE MPEI Moscow Compass          19:54 
    8        Ráduly Róbert                98 XVSK VSK Csíkszereda              20:19 
    9        Borsi Péter                  99 NAV Navigátor Sportegyesület      20:26 



F18B  (8)               2.7 km  60 m   14 ep        

    1        Turschl Bence                99 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     17:05 
    2        Hetényi Péter                96 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     17:26 
    3        Göbler Balázs Benedek        98 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     17:32 
    4        Kucsma Levente               96 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     18:26 
    5        Lengyel Ádám                 96 SPA Tabáni Spartacus Sport és     18:28 
    6        Tábori Milán                    SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     18:57 
    7        Trócsányi Péter              97 DIS DISZ Közéleti, Kulturális     22:33 
    8        Mohácsy Ádám                 96 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        22:37 



F35B  (9)               2.7 km  60 m   14 ep        

    1        Kálmán Péter                 73 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     19:40 
    2        Szebeli István               68 SSC Siketek Sport Club            21:23 
    3        Magyar Gábor                    EK Egyesületen kívüli             24:08 
    4        Domján Tamás                 78 PVS Pécsi Vasutas Sportkör        27:38 
    5        Bölkei Zsolt                 78 SPA Tabáni Spartacus Sport és     28:04 
    6        Simon Péter                     GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        30:48 
    7        Simkó Zoltán                 76 BKL Budakalászi Sport Club        31:59 
    8        Csányi László                70 FMT FŐMTERV SE                    44:52 

             Buzás Gyula                  71 FMT FŐMTERV SE                     hiba 



F45B  (18)              2.3 km  35 m   13 ep        

    1        Dezső Sándor                 69 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     13:33 
    2        Juhász Gábor                 66 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     14:55 
    3        Goldmann Róbert              68 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     16:08 
    3        Szitter Attila               67 SAS Silvanus Sportegyesület       16:08 
    5        Borsi Ferenc                 68 NAV Navigátor Sportegyesület      16:59 
    6        Szarvas Gyula                65 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     17:31 
    7        Berecz Gábor Sándor          68 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     17:49 
    8        Bérczes Miklós               67 FMT FŐMTERV SE                    18:38 
    9        Mérai Péter                  69 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     19:34 
   10        Kovalcsik István             66 BBB Balassagyarmati Balassi B     19:36 
   11        Ráduly Róbert Kálmán            XVSK VSK Csíkszereda              19:45 
   12        Halaj László                 68 JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi     20:16 
   13        Kucsma István                69 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     20:37 
   14        Szász Tibor                  65 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     21:15 
   15        Bózsó Zoltán                 68 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     21:59 
   16        Hetényi Ferenc               67 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     23:04 
   17        Hanyicska Mihály                STE TájFutE                       24:03 
   18        Galkó Csaba                  68 SSC Siketek Sport Club            25:18 



F50B  (15)              2.1 km  40 m   15 ep        

    1        Mohácsy Tamás dr.            64 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        14:42 
    2        Muliter Gábor                61 HSE Hegyisport Szentendre Egy     15:00 
    3        Kerényi Dénes                57 HSE Hegyisport Szentendre Egy     16:03 
    4        Trócsányi Zoltán             61 DIS DISZ Közéleti, Kulturális     16:07 
    5        Gabnai Ernő                     DIS DISZ Közéleti, Kulturális     17:11 
    6        Zempléni András dr.          60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      17:23 
    7        Rusvai László                62 FSC Futárok Sport Club            18:00 
    8        Hrenkó László                59 ETC Egri Testedző Club            19:49 
    9        Telek Tibor                  60 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     21:27 
   10        Ormay György                 57 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      21:54 
   11        Jóni János                      EK Egyesületen kívüli             21:55 
   12        Rebák Sándor László          58 STE TájFutE                       22:33 
   13        Nagy Zsolt                   59 FMT FŐMTERV SE                    22:58 
   14        Lukienko Leonid              60 XMPE MPEI Moscow Compass          56:40 

             Honfi Gábor                  55 ESP Egri Spartacus Tájékozódá      hiba 



F60B  (12)              1.9 km  40 m   10 ep        

    1        Molnár Gábor                 50 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     15:40 
    2        Vitéz László                 50 HER Balatonalmádi Herkules Sp     16:42 
    3        Komoróczki András            51 SAS Silvanus Sportegyesület       16:54 
    4        Zsilinszky Pál               52 DIS DISZ Közéleti, Kulturális     18:11 
    5        Czímer József                52 HUF HUFEZE Pásztó                 18:23 
    6        Szalóki Rezső                52 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        18:51 
    7        Lévai Kálmán                 54 KSE Karcagi Sportegyesület        20:56 
    8        Kéri Gerzson Ferenc          44 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     21:24 
    9        Csongrádi Jenő               46 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     22:05 
   10        Cserteg István               38 TSC Tungsram Sport Club           24:36 
   11        Lohász Márton                42 BDI Budapesti Diáksport Szöve     26:03 
   12        Hódossy Béla                 37 TSC Tungsram Sport Club           29:38 



F12C  (5)               1.7 km  30 m   10 ep        

    1        Tálas Soma                   02 SPA Tabáni Spartacus Sport és     14:35 
    2        Shikhov Fedor                02 XMPE MPEI Moscow Compass          18:18 
    3        Simon Gábor                     GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        19:10 
    4        Bozsó Péter                  02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     21:38 
    5        Babkin Viktor                03 XMPE MPEI Moscow Compass          26:58 



N21A  (8)               2.5 km  45 m   15 ep        

    1        Weiler Virág                 96 SPA Tabáni Spartacus Sport és     18:50 
    2        Domján Zsuzsanna             83 PVS Pécsi Vasutas Sportkör        19:38 
    3        Dékány Andrea                87 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        22:45 
    4        Uhlir Tímea                  76 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     22:53 
    5        Dékány Szilvia               89 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        22:57 
    6        Kovalcsik Anna               93 BBB Balassagyarmati Balassi B     26:39 
    7        Dömötör Csilla               83 SFC Széchenyi István Egyetem      28:05 

             Rostás Anikó                 75 KAL Kalocsai Sport Egyesület       hiba 



N14B  (14)              1.6 km  35 m   10 ep        

    1        Szilágyi Iringó              01 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     12:09 
    2        Zempléni Lilla               03 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      13:16 
    3        Kálmán Imola                 00 SPA Tabáni Spartacus Sport és     13:36 
    4        Varga Petra                  02 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     14:23 
    5        Lénárt Lili                  03 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     14:26 
    6        Szebeli Melinda              01 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     14:39 
    7        Goldmann Kata                00 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     15:10 
    8        Plotnikova Ekaterina         01 XMPE MPEI Moscow Compass          16:15 
    9        Vida Eszter                  00 ETC Egri Testedző Club            18:13 
   10        Tcirul Ekaterina             01 XMPE MPEI Moscow Compass          18:48 
   11        Borbás Zita                  01 KAL Kalocsai Sport Egyesület      20:25 
   12        Kuznetcova Yulia             01 XMPE MPEI Moscow Compass          20:48 
   13        Sulimova Marina              00 XMPE MPEI Moscow Compass          26:04 

             Vékony Janka                 02 ARA Alba Regia Atlétikai Klub      hiba 



N18B  (12)              2.4 km  40 m   13 ep        

    1        Liszka Eszter                96 SPA Tabáni Spartacus Sport és     17:27 
    2        Hajnal Dorottya              00 SPA Tabáni Spartacus Sport és     18:00 
    3        Pálfi Fanni                  01 SZV Szegedi Vasutas Sport Egy     18:08 
    4        Goldmann Júlia               96 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     18:17 
    5        Völgyesi Melody              97 SPA Tabáni Spartacus Sport és     19:53 
    6        Molnár Krisztina             96 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     20:07 
    7        Szilágyi Emese               99 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     20:42 
    8        Vékony Vanda                 99 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     21:00 
    9        Gubicza Viktória             96 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     21:21 
   10        Savchenko Irina              99 XMPE MPEI Moscow Compass          22:37 
   11        Dezső Enikő                  01 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     27:43 
   12        Kucsma Luca Zsuzsanna        98 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     28:17 



N35B  (8)               2.3 km  35 m   13 ep        

    1        Shikhova Lilliia             73 XMPE MPEI Moscow Compass          15:57 
    2        Császár Éva                  78 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     17:34 
    3        Hegedűs Dr. Ágnes               DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     18:23 
    4        Kissné Kiss Mária               JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi     22:08 
    5        Fövenyessy Gabriella         77 FMT FŐMTERV SE                    22:38 
    6        Magyar Ágnes                 76 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk     24:11 
    7        Divavina Elena               75 XMPE MPEI Moscow Compass          28:37 
    8        Babkina Liudmila             75 XMPE MPEI Moscow Compass          32:32 



N40B  (12)              2.3 km  35 m   13 ep        

    1        Simkó Livia                  73 BKL Budakalászi Sport Club        20:45 
    2        Ráduly Annamária                XVSK VSK Csíkszereda              21:36 
    3        Madarassy Anikó              73 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     21:38 
    4        Biró Aletta                  47 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     22:04 
    5        Biró Fruzsina                74 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     22:14 
    6        Ódor Viktória                72 FMT FŐMTERV SE                    22:23 
    7        Vékonyné Árva Katalin        73 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     24:25 
    8        Fábián Beatrix               74 FMT FŐMTERV SE                    26:24 
    9        Hanyicska Mihályné              STE TájFutE                       26:26 
   10        Rakhmanina Natalya           71 XMPE MPEI Moscow Compass          27:17 
   11        Molnár Jeannette                SPA Tabáni Spartacus Sport és     28:00 
   12        Fecz Andrea                  74 FMT FŐMTERV SE                    34:58 



N45B  (7)               2.1 km  40 m   15 ep        

    1        Muzsnai Ágota dr.            55 HSE Hegyisport Szentendre Egy     17:54 
    2        Rusvainé Barócsi Katalin     65 FSC Futárok Sport Club            18:08 
    3        Győrffy Gabriella            67 HSE Hegyisport Szentendre Egy     19:15 
    4        Kármán Katalin               58 HSE Hegyisport Szentendre Egy     21:17 
    5        Dalmadi Andrea               67 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     21:57 
    6        Szebeliné Toldi Éva          69 SSC Siketek Sport Club            23:50 
    7        Juhászné Bálint Ildikó       67 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     24:30 



N50B  (10)              1.9 km  40 m   10 ep        

    1        Jenővári Gabriella           57 HSE Hegyisport Szentendre Egy     17:01 
    2        Horváth Magda                   TTE Tipo Tájfutó és Környezet     17:26 
    3        Kinyaeva Tatiana             60 XMPE MPEI Moscow Compass          20:35 
    4        Lévainé Kovács Róza          57 KSE Karcagi Sportegyesület        21:22 
    5        Kuznetsova Anna              63 XMPE MPEI Moscow Compass          21:46 
    6        Vadyukhina Elena             58 XMPE MPEI Moscow Compass          25:33 
    7        Szalai Éva                   63 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        26:29 
    8        Benga Andrásné               52 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         28:24 
    9        Veresné Sipos Etelka            HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     29:23 
   10        Ormay Éva                    63 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      40:47 



N60B  (4)               1.9 km  40 m   10 ep        

    1        Piskareva Valentina          46 XMPE MPEI Moscow Compass          26:20 
    2        Rostás Irén                  51 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     26:22 
    3        Sorokina Nina                54 XMPE MPEI Moscow Compass          27:01 
    4        Osokina Elena                52 XMPE MPEI Moscow Compass          30:11 



N12C  (3)               1.7 km  30 m   10 ep        

    1        Mag Viktória                 03 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     13:07 
    2        Kálmán Tamara                02 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      13:26 
    3        Mag Fruzsina                 03 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     15:53 



Nyilt  (11)             1.7 km  30 m   11 ep        

    1        Weiler Zsolt                 62 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     12:51 
    2        Honfi ifj. Gábor                TTE Tipo Tájfutó és Környezet     13:02 
    3        Weiler Vilmos                   SPA Tabáni Spartacus Sport és     14:23 
    4        Tóth Ágnes                   67 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     18:33 
    5        Simkó Andrea                    DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     19:06 
    6        Muszéli György                  BEA Budapesti Egyetemi Atléti     21:50 
    7        Veres Pál                       HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     26:43 
    8        Jónásné Balogh Viola         69 EK Egyesületen kívüli             27:50 
    9        Berecz András                   ESP Egri Spartacus Tájékozódá     31:52 
   10        Bagi Bereniki                   EK Egyesületen kívüli             34:43 
   11        Rebák Sándorné                  STE TájFutE                       38:23 



N10D  (1)               1.5 km  25 m   9 ep         

    1        Borbás Ágota Anna            05 KAL Kalocsai Sport Egyesület      38:08