Dobó I. EV. Trailroc Elit Futam 2014.V 2014.08.17. 21:35
Eredmények Versenynap 2készítette: MT2003 Š Stephan Krämer 2005

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                                Idő 



F21A  (16)              2.4 km  33 m   14 ep        

    1        Morandini Viktor             87 SPA Tabáni Spartacus Sport és     15:50 
    2        Dalos Máté                   97 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     15:59 
    3        Gyalog Zoltán                80 SPA Tabáni Spartacus Sport és     16:35 
    4        Pintér Ábel                  93 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        16:56 
    5        Zai Bálint                   86 SPA Tabáni Spartacus Sport és     17:13 
    6        Borbás Nándor                71 KAL Kalocsai Sport Egyesület      17:14 
    7        Mézes Tibor Sólyom           74 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     17:22 
    8        Rebák Csaba                  91 STE TájFutE                       18:27 
    9        Nagy István                     TSE Törekvés SE                   18:46 
   10        Kiss Gábor                   80 KAL Kalocsai Sport Egyesület      19:11 
   11        Less Áron                       DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     19:34 
   12        Bojtor Szabolcs              90 DIS DISZ Közéleti, Kulturális     20:56 
   13        Makai András                    DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     22:01 
   14        Drapcsik Péter               94 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     22:20 
   15        Gergely Árkos                95 EK Egyesületen kívüli             22:47 
   16        Hegedűs Károly dr.           81 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     23:04 



F14B  (8)               2.1 km  25 m   14 ep        

    1        Buzás Benedek                01 SPA Tabáni Spartacus Sport és     18:48 
    2        Jacsó Barnabás               01 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     20:24 
    3        Bózsó Bence                  00 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     24:12 
    4        Ráduly Csongor                  XVSK VSK Csíkszereda              24:25 
    5        Berecz Máté                  01 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     24:52 
    6        Halaj Balázs                 01 JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi     26:57 
    7        Kucsma Lehel Péter           02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     27:18 
    8        Sysoev Ilia                  00 XMPE MPEI Moscow Compass          31:21 



F16B  (9)               2.0 km  30 m   10 ep        

    1        Magyar Tamás                 98 BMG Babits Mihály Gimnázium D     11:14 
    2        Kálmán Erik                  99 SPA Tabáni Spartacus Sport és     11:53 
    3        Bárány Tamás                 99 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     12:24 
    4        Ormay Mihály                 99 SPA Tabáni Spartacus Sport és     12:32 
    5        Hortobágyi Ákos              98 SPA Tabáni Spartacus Sport és     12:36 
    6        Weiler Vince                 99 SPA Tabáni Spartacus Sport és     13:54 
    7        Ráduly Róbert                98 XVSK VSK Csíkszereda              15:47 
    8        Divavin Artem                99 XMPE MPEI Moscow Compass          16:30 
    9        Borsi Péter                  99 NAV Navigátor Sportegyesület      17:08 



F18B  (8)               2.3 km  25 m   12 ep        

    1        Turschl Bence                99 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     15:16 
    2        Lengyel Ádám                 96 SPA Tabáni Spartacus Sport és     15:35 
    3        Hetényi Péter                96 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     15:49 
    4        Kucsma Levente               96 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     17:05 
    5        Tábori Milán                    SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     17:13 
    6        Göbler Balázs Benedek        98 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     17:14 
    7        Trócsányi Péter              97 DIS DISZ Közéleti, Kulturális     18:12 
    8        Mohácsy Ádám                 96 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        19:43 



F35B  (9)               2.3 km  25 m   12 ep        

    1        Kálmán Péter                 73 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     19:03 
    2        Szebeli István               68 SSC Siketek Sport Club            19:16 
    3        Magyar Gábor                    EK Egyesületen kívüli             21:34 
    4        Simon Péter                     GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        22:38 
    5        Buzás Gyula                  71 FMT FŐMTERV SE                    23:06 
    6        Bölkei Zsolt                 78 SPA Tabáni Spartacus Sport és     23:08 
    7        Domján Tamás                 78 PVS Pécsi Vasutas Sportkör        25:59 
    8        Simkó Zoltán                 76 BKL Budakalászi Sport Club        27:11 
    9        Csányi László                70 FMT FŐMTERV SE                    36:36 



F45B  (18)              2.3 km  25 m   11 ep        

    1        Juhász Gábor                 66 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     16:39 
    2        Dezső Sándor                 69 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     17:25 
    3        Halaj László                 68 JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi     17:28 
    4        Goldmann Róbert              68 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     17:39 
    5        Berecz Gábor Sándor          68 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     18:58 
    6        Bérczes Miklós               67 FMT FŐMTERV SE                    19:06 
    7        Ráduly Róbert Kálmán            XVSK VSK Csíkszereda              19:15 
    8        Kovalcsik István             66 BBB Balassagyarmati Balassi B     19:26 
    9        Szitter Attila               67 SAS Silvanus Sportegyesület       19:59 
   10        Borsi Ferenc                 68 NAV Navigátor Sportegyesület      20:00 
   11        Szász Tibor                  65 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     21:57 
   12        Szarvas Gyula                65 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     22:03 
   13        Mérai Péter                  69 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     22:21 
   14        Kucsma István                69 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     23:37 
   15        Bózsó Zoltán                 68 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     23:46 
   16        Hetényi Ferenc               67 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     24:51 
   17        Galkó Csaba                  68 SSC Siketek Sport Club            27:08 
   18        Hanyicska Mihály                STE TájFutE                       36:05 



F50B  (15)              1.8 km  20 m   11 ep        

    1        Muliter Gábor                61 HSE Hegyisport Szentendre Egy     13:38 
    2        Rusvai László                62 FSC Futárok Sport Club            13:42 
    3        Mohácsy Tamás dr.            64 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        14:19 
    4        Balla Sándor                 54 HSE Hegyisport Szentendre Egy     14:50 
    4        Honfi Gábor                  55 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     14:50 
    6        Zempléni András dr.          60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      15:19 
    7        Trócsányi Zoltán             61 DIS DISZ Közéleti, Kulturális     15:42 
    8        Kerényi Dénes                57 HSE Hegyisport Szentendre Egy     16:04 
    9        Gabnai Ernő                     DIS DISZ Közéleti, Kulturális     16:42 
   10        Hrenkó László                59 ETC Egri Testedző Club            16:56 
   11        Telek Tibor                  60 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     18:26 
   12        Nagy Zsolt                   59 FMT FŐMTERV SE                    19:37 
   13        Rebák Sándor László          58 STE TájFutE                       20:02 
   14        Ormay György                 57 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      23:44 
   15        Lukienko Leonid              60 XMPE MPEI Moscow Compass          47:22 



F60B  (12)              1.8 km  20 m   11 ep        

    1        Molnár Gábor                 50 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     15:31 
    2        Vitéz László                 50 HER Balatonalmádi Herkules Sp     16:28 
    3        Czímer József                52 HUF HUFEZE Pásztó                 16:56 
    4        Komoróczki András            51 SAS Silvanus Sportegyesület       17:19 
    5        Lévai Kálmán                 54 KSE Karcagi Sportegyesület        18:07 
    6        Zsilinszky Pál               52 DIS DISZ Közéleti, Kulturális     18:19 
    7        Szalóki Rezső                52 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        18:36 
    8        Cserteg István               38 TSC Tungsram Sport Club           22:05 
    9        Kéri Gerzson Ferenc          44 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     22:13 
   10        Csongrádi Jenő               46 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     24:43 
   11        Lohász Márton                42 BDI Budapesti Diáksport Szöve     26:13 
   12        Hódossy Béla                 37 TSC Tungsram Sport Club           27:38 



F12C  (5)               1.7 km  10 m   10 ep        

    1        Tálas Soma                   02 SPA Tabáni Spartacus Sport és     12:41 
    2        Shikhov Fedor                02 XMPE MPEI Moscow Compass          14:51 
    3        Simon Gábor                     GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        14:53 
    4        Bozsó Péter                  02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     19:40 
    5        Babkin Viktor                03 XMPE MPEI Moscow Compass          20:20 



N21A  (8)               2.5 km  40 m   13 ep        

    1        Weiler Virág                 96 SPA Tabáni Spartacus Sport és     17:51 
    2        Domján Zsuzsanna             83 PVS Pécsi Vasutas Sportkör        20:00 
    3        Uhlir Tímea                  76 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     20:11 
    4        Dékány Szilvia               89 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        22:16 
    5        Dékány Andrea                87 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        22:43 
    6        Rostás Anikó                 75 KAL Kalocsai Sport Egyesület      25:23 
    7        Dömötör Csilla               83 SFC Széchenyi István Egyetem      25:47 
    8        Kovalcsik Anna               93 BBB Balassagyarmati Balassi B     26:27 



N14B  (14)              1.8 km  5 m   11 ep         

    1        Zempléni Lilla               03 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      12:41 
    2        Lénárt Lili                  03 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     12:56 
    3        Goldmann Kata                00 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     13:19 
    4        Plotnikova Ekaterina         01 XMPE MPEI Moscow Compass          13:50 
    5        Szebeli Melinda              01 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     14:20 
    6        Szilágyi Iringó              01 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     15:29 
    7        Kálmán Imola                 00 SPA Tabáni Spartacus Sport és     15:44 
    8        Varga Petra                  02 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     17:39 
    9        Vékony Janka                 02 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     18:33 
   10        Kuznetcova Yulia             01 XMPE MPEI Moscow Compass          20:12 
   11        Vida Eszter                  00 ETC Egri Testedző Club            21:29 
   12        Tcirul Ekaterina             01 XMPE MPEI Moscow Compass          22:45 
   13        Borbás Zita                  01 KAL Kalocsai Sport Egyesület      22:55 

             Sulimova Marina              00 XMPE MPEI Moscow Compass           hiba 



N18B  (12)              2.0 km  30 m   10 ep        

    1        Liszka Eszter                96 SPA Tabáni Spartacus Sport és     13:39 
    2        Pálfi Fanni                  01 SZV Szegedi Vasutas Sport Egy     13:45 
    3        Hajnal Dorottya              00 SPA Tabáni Spartacus Sport és     13:46 
    4        Molnár Krisztina             96 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     14:39 
    5        Goldmann Júlia               96 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     15:31 
    5        Vékony Vanda                 99 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     15:31 
    7        Völgyesi Melody              97 SPA Tabáni Spartacus Sport és     15:49 
    8        Szilágyi Emese               99 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     15:59 
    9        Savchenko Irina              99 XMPE MPEI Moscow Compass          16:27 
   10        Gubicza Viktória             96 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     17:51 
   11        Kucsma Luca Zsuzsanna        98 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     20:26 
   12        Dezső Enikő                  01 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     31:05 



N35B  (8)               2.3 km  25 m   11 ep        

    1        Shikhova Lilliia             73 XMPE MPEI Moscow Compass          17:26 
    2        Császár Éva                  78 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     19:14 
    3        Hegedűs Dr. Ágnes               DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     19:50 
    4        Fövenyessy Gabriella         77 FMT FŐMTERV SE                    25:32 
    5        Magyar Ágnes                 76 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk     26:08 
    6        Kissné Kiss Mária               JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi     28:50 
    7        Divavina Elena               75 XMPE MPEI Moscow Compass          32:09 
    8        Babkina Liudmila             75 XMPE MPEI Moscow Compass          45:42 



N40B  (11)              2.3 km  25 m   11 ep        

    1        Simkó Livia                  73 BKL Budakalászi Sport Club        22:49 
    2        Vékonyné Árva Katalin        73 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     22:59 
    3        Ráduly Annamária                XVSK VSK Csíkszereda              23:10 
    4        Biró Aletta                  47 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     24:03 
    5        Biró Fruzsina                74 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     24:26 
    6        Madarassy Anikó              73 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     24:48 
    7        Ódor Viktória                72 FMT FŐMTERV SE                    25:42 
    8        Rakhmanina Natalya           71 XMPE MPEI Moscow Compass          27:48 
    9        Fábián Beatrix               74 FMT FŐMTERV SE                    28:15 
   10        Hanyicska Mihályné              STE TájFutE                       28:49 
   11        Fecz Andrea                  74 FMT FŐMTERV SE                    38:11 



N45B  (8)               1.8 km  20 m   11 ep        

    1        Rusvainé Barócsi Katalin     65 FSC Futárok Sport Club            16:53 
    2        Győrffy Gabriella            67 HSE Hegyisport Szentendre Egy     18:04 
    3        Dalmadi Andrea               67 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     18:34 
    4        Muzsnai Ágota dr.            55 HSE Hegyisport Szentendre Egy     19:36 
    5        Juhászné Bálint Ildikó       67 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     19:52 
    6        Szebeliné Toldi Éva          69 SSC Siketek Sport Club            22:09 
    7        Bay Rador Boglárka              SAS Silvanus Sportegyesület       23:20 

             Kármán Katalin               58 HSE Hegyisport Szentendre Egy      hiba 



N50B  (10)              1.8 km  20 m   11 ep        

    1        Horváth Magda                   TTE Tipo Tájfutó és Környezet     17:45 
    2        Jenővári Gabriella           57 HSE Hegyisport Szentendre Egy     18:48 
    3        Kinyaeva Tatiana             60 XMPE MPEI Moscow Compass          19:07 
    4        Kuznetsova Anna              63 XMPE MPEI Moscow Compass          20:58 
    5        Lévainé Kovács Róza          57 KSE Karcagi Sportegyesület        21:09 
    6        Vadyukhina Elena             58 XMPE MPEI Moscow Compass          23:12 
    7        Benga Andrásné               52 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         23:57 
    8        Szalai Éva                   63 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        26:03 
    9        Veresné Sipos Etelka            HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     31:46 
   10        Ormay Éva                    63 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      39:17 



N60B  (4)               1.8 km  20 m   11 ep        

    1        Rostás Irén                  51 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     25:49 
    1        Piskareva Valentina          46 XMPE MPEI Moscow Compass          25:49 
    3        Osokina Elena                52 XMPE MPEI Moscow Compass          26:36 
    4        Sorokina Nina                54 XMPE MPEI Moscow Compass          31:40 



N12C  (3)               1.7 km  10 m   10 ep        

    1        Mag Fruzsina                 03 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     17:02 
    2        Mag Viktória                 03 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     18:56 

             Kálmán Tamara                02 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       hiba 



Nyilt  (11)             2.0 km  25 m   8 ep         

    1        Weiler Zsolt                 62 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     15:46 
    2        Honfi ifj. Gábor                TTE Tipo Tájfutó és Környezet     16:17 
    3        Weiler Vilmos                   SPA Tabáni Spartacus Sport és     16:35 
    4        Tóth Ágnes                   67 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     19:29 
    5        Simkó Andrea                    DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     21:04 
    6        Muszéli György                  BEA Budapesti Egyetemi Atléti     25:26 
    7        Veres Pál                       HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     29:10 
    8        Rebák Sándorné                  STE TájFutE                       38:06 
    9        Berecz András                   ESP Egri Spartacus Tájékozódá     38:32 
   10        Jónásné Balogh Viola         69 EK Egyesületen kívüli             39:29 
   11        Bagi Bereniki                   EK Egyesületen kívüli             42:00 



N10D  (1)               1.3 km  5 m   9 ep          

    1        Borbás Ágota Anna            05 KAL Kalocsai Sport Egyesület      36:26