Dobó I. EV. Trailroc Elit Futam 2014.V 2014.08.17. 21:36
Eredmények Versenynap 1készítette: MT2003 Š Stephan Krämer 2005

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                                Idő 



F21A  (13)              3.4 km  0 m   23 ep         

    1        Dalos Máté                   97 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     23:14 
    2        Morandini Viktor             87 SPA Tabáni Spartacus Sport és     23:21 
    3        Zai Bálint                   86 SPA Tabáni Spartacus Sport és     24:54 
    4        Pintér Ábel                  93 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        24:55 
    5        Gyalog Zoltán                80 SPA Tabáni Spartacus Sport és     25:30 
    6        Nagy István                     TSE Törekvés SE                   25:47 
    7        Borbás Nándor                71 KAL Kalocsai Sport Egyesület      26:02 
    8        Mézes Tibor Sólyom           74 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     27:38 
    9        Kiss Gábor                   80 KAL Kalocsai Sport Egyesület      30:47 
   10        Gergely Árkos                95 EK Egyesületen kívüli             31:14 
   11        Mitró Zoltán                 72 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     31:18 
   12        Hegedűs Károly dr.           81 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     34:33 

             Drapcsik Péter               94 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu      hiba 



F14B  (8)               2.3 km  0 m   16 ep         

    1        Buzás Benedek                01 SPA Tabáni Spartacus Sport és     20:07 
    2        Jacsó Barnabás               01 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     20:54 
    3        Bózsó Bence                  00 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     26:48 
    4        Ráduly Csongor                  XVSK VSK Csíkszereda              27:19 
    5        Kucsma Lehel Péter           02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     35:39 
    6        Sysoev Ilia                  00 XMPE MPEI Moscow Compass          36:38 

             Berecz Máté                  01 ESP Egri Spartacus Tájékozódá      hiba 
             Halaj Balázs                 01 JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi      hiba 



F16B  (8)               2.2 km  0 m   16 ep         

    1        Magyar Tamás                 98 BMG Babits Mihály Gimnázium D     17:26 
    2        Kálmán Erik                  99 SPA Tabáni Spartacus Sport és     17:38 
    3        Ormay Mihály                 99 SPA Tabáni Spartacus Sport és     18:25 
    4        Bárány Tamás                 99 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     19:40 
    5        Weiler Vince                 99 SPA Tabáni Spartacus Sport és     21:23 
    6        Divavin Artem                99 XMPE MPEI Moscow Compass          24:39 
    7        Ráduly Róbert                98 XVSK VSK Csíkszereda              25:40 

             Hortobágyi Ákos              98 SPA Tabáni Spartacus Sport és      Disq 



F18B  (6)               2.9 km  0 m   19 ep         

    1        Hetényi Péter                96 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     21:51 
    2        Turschl Bence                99 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     22:14 
    3        Lengyel Ádám                 96 SPA Tabáni Spartacus Sport és     23:11 
    4        Trócsányi Péter              97 DIS DISZ Közéleti, Kulturális     27:14 
    5        Mohácsy Ádám                 96 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        27:18 
    6        Kucsma Levente               96 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     28:57 



F35B  (8)               2.9 km  0 m   19 ep         

    1        Kálmán Péter                 73 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     26:39 
    2        Szebeli István               68 SSC Siketek Sport Club            28:04 
    3        Magyar Gábor                    EK Egyesületen kívüli             31:26 
    4        Simon Péter                     GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        33:56 
    5        Buzás Gyula                  71 FMT FŐMTERV SE                    38:53 
    6        Bölkei Zsolt                 78 SPA Tabáni Spartacus Sport és     39:10 
    7        Simkó Zoltán                 76 BKL Budakalászi Sport Club        39:27 
    8        Csányi László                70 FMT FŐMTERV SE                    55:23 



F45B  (15)              2.1 km  0 m   14 ep         

    1        Dezső Sándor                 69 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     17:33 
    2        Juhász Gábor                 66 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     19:09 
    3        Szitter Attila               67 SAS Silvanus Sportegyesület       20:24 
    4        Halaj László                 68 JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi     20:43 
    5        Goldmann Róbert              68 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     20:45 
    6        Ráduly Róbert Kálmán            XVSK VSK Csíkszereda              22:07 
    7        Szarvas Gyula                65 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     22:46 
    8        Bérczes Miklós               67 FMT FŐMTERV SE                    23:08 
    9        Berecz Gábor Sándor          68 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     24:10 
   10        Szász Tibor                  65 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     25:21 
   11        Bózsó Zoltán                 68 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     27:37 
   12        Kucsma István                69 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     28:29 
   13        Hetényi Ferenc               67 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     29:13 
   14        Mérai Péter                  69 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     31:58 
   15        Galkó Csaba                  68 SSC Siketek Sport Club            32:50 



F50B  (11)              2.2 km  0 m   17 ep         

    1        Muliter Gábor                61 HSE Hegyisport Szentendre Egy     17:01 
    2        Mohácsy Tamás dr.            64 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        18:54 
    3        Hrenkó László                59 ETC Egri Testedző Club            19:39 
    4        Rusvai László                62 FSC Futárok Sport Club            20:12 
    5        Honfi Gábor                  55 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     20:14 
    6        Balla Sándor                 54 HSE Hegyisport Szentendre Egy     20:41 
    7        Gabnai Ernő                     DIS DISZ Közéleti, Kulturális     22:29 
    8        Trócsányi Zoltán             61 DIS DISZ Közéleti, Kulturális     24:15 
    9        Ormay György                 57 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      25:04 
   10        Lukienko Leonid              60 XMPE MPEI Moscow Compass          38:10 

             Zempléni András dr.          60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       hiba 



F60B  (11)              2.3 km  0 m   16 ep         

    1        Komoróczki András            51 SAS Silvanus Sportegyesület       20:10 
    2        Zsilinszky Pál               52 DIS DISZ Közéleti, Kulturális     21:11 
    3        Czímer József                52 HUF HUFEZE Pásztó                 22:35 
    4        Molnár Gábor                 50 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     24:08 
    5        Szalóki Rezső                52 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        24:28 
    6        Lévai Kálmán                 54 KSE Karcagi Sportegyesület        24:45 
    7        Vitéz László                 50 HER Balatonalmádi Herkules Sp     24:59 
    8        Csongrádi Jenő               46 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     29:52 
    9        Lohász Márton                42 BDI Budapesti Diáksport Szöve     29:56 
   10        Kéri Gerzson Ferenc          44 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     31:52 
   11        Hódossy Béla                 37 TSC Tungsram Sport Club           42:07 



F12C  (5)               1.8 km  0 m   12 ep         

    1        Tálas Soma                   02 SPA Tabáni Spartacus Sport és     14:28 
    2        Shikhov Fedor                02 XMPE MPEI Moscow Compass          18:24 
    3        Simon Gábor                     GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        22:13 
    4        Bozsó Péter                  02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     26:48 
    5        Babkin Viktor                03 XMPE MPEI Moscow Compass          39:13 



N21A  (6)               2.6 km  0 m   17 ep         

    1        Weiler Virág                 96 SPA Tabáni Spartacus Sport és     20:17 
    2        Dékány Andrea                87 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        26:33 
    3        Rostás Anikó                 75 KAL Kalocsai Sport Egyesület      26:53 
    4        Uhlir Tímea                  76 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     28:02 
    5        Dömötör Csilla               83 SFC Széchenyi István Egyetem      29:12 
    6        Dékány Szilvia               89 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        30:31 



N14B  (14)              2.1 km  0 m   14 ep         

    1        Zempléni Lilla               03 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      22:15 
    2        Szilágyi Iringó              01 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     23:41 
    3        Varga Petra                  02 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     25:53 
    4        Goldmann Kata                00 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     26:00 
    5        Szebeli Melinda              01 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     26:43 
    6        Borbás Zita                  01 KAL Kalocsai Sport Egyesület      27:54 
    7        Lénárt Lili                  03 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     29:39 
    8        Kuznetcova Yulia             01 XMPE MPEI Moscow Compass          32:31 
    9        Vida Eszter                  00 ETC Egri Testedző Club            34:07 
   10        Sulimova Marina              00 XMPE MPEI Moscow Compass          36:27 
   11        Vékony Janka                 02 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     39:44 
   12        Tcirul Ekaterina             01 XMPE MPEI Moscow Compass          41:07 

             Kálmán Imola                 00 SPA Tabáni Spartacus Sport és      hiba 
             Plotnikova Ekaterina         01 XMPE MPEI Moscow Compass           hiba 



N18B  (12)              2.1 km  0 m   14 ep         

    1        Liszka Eszter                96 SPA Tabáni Spartacus Sport és     20:32 
    2        Pálfi Fanni                  01 SZV Szegedi Vasutas Sport Egy     21:32 
    3        Molnár Krisztina             96 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     21:47 
    4        Vékony Vanda                 99 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     22:08 
    5        Hajnal Dorottya              00 SPA Tabáni Spartacus Sport és     23:04 
    6        Völgyesi Melody              97 SPA Tabáni Spartacus Sport és     24:13 
    7        Gubicza Viktória             96 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     24:19 
    8        Goldmann Júlia               96 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     24:55 
    9        Szilágyi Emese               99 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     25:49 
   10        Dezső Enikő                  01 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     26:11 
   11        Savchenko Irina              99 XMPE MPEI Moscow Compass          27:09 
   12        Kucsma Luca Zsuzsanna        98 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     33:26 



N35B  (9)               2.2 km  0 m   16 ep         

    1        Shikhova Lilliia             73 XMPE MPEI Moscow Compass          20:07 
    2        Császár Éva                  78 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     21:33 
    3        Hegedűs Dr. Ágnes               DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     23:31 
    4        Gerzsényi Ágnes              75 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     28:45 
    5        Kissné Kiss Mária               JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi     32:09 
    6        Fövenyessy Gabriella         77 FMT FŐMTERV SE                    33:19 
    7        Magyar Ágnes                 76 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk     34:49 
    8        Divavina Elena               75 XMPE MPEI Moscow Compass          35:47 
    9        Babkina Liudmila             75 XMPE MPEI Moscow Compass          41:30 



N40B  (10)              2.2 km  0 m   17 ep         

    1        Simkó Livia                  73 BKL Budakalászi Sport Club        24:48 
    2        Vékonyné Árva Katalin        73 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     25:24 
    3        Ódor Viktória                72 FMT FŐMTERV SE                    26:06 
    4        Biró Fruzsina                74 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     26:18 
    5        Biró Aletta                  47 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     26:30 
    6        Madarassy Anikó              73 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     28:00 
    7        Ráduly Annamária                XVSK VSK Csíkszereda              28:22 
    8        Rakhmanina Natalya           71 XMPE MPEI Moscow Compass          31:53 
    9        Fábián Beatrix               74 FMT FŐMTERV SE                    32:19 
   10        Fecz Andrea                  74 FMT FŐMTERV SE                    39:23 



N45B  (3)               2.2 km  0 m   17 ep         

    1        Rusvainé Barócsi Katalin     65 FSC Futárok Sport Club            23:12 
    2        Juhászné Bálint Ildikó       67 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     28:53 
    3        Dalmadi Andrea               67 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     29:02 



N50B  (10)              2.3 km  0 m   16 ep         

    1        Jenővári Gabriella           57 HSE Hegyisport Szentendre Egy     23:02 
    2        Horváth Magda                   TTE Tipo Tájfutó és Környezet     23:19 
    3        Kinyaeva Tatiana             60 XMPE MPEI Moscow Compass          23:29 
    4        Lévainé Kovács Róza          57 KSE Karcagi Sportegyesület        25:05 
    5        Kuznetsova Anna              63 XMPE MPEI Moscow Compass          27:25 
    6        Benga Andrásné               52 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         30:21 
    7        Szalai Éva                   63 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        32:18 
    8        Vadyukhina Elena             58 XMPE MPEI Moscow Compass          40:45 
    9        Veresné Sipos Etelka            HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     41:50 

             Ormay Éva                    63 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       hiba 



N60B  (4)               2.1 km  0 m   14 ep         

    1        Piskareva Valentina          46 XMPE MPEI Moscow Compass          29:26 
    2        Sorokina Nina                54 XMPE MPEI Moscow Compass          34:50 
    3        Osokina Elena                52 XMPE MPEI Moscow Compass          36:04 
    4        Rostás Irén                  51 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     37:33 



N12C  (3)               1.8 km  0 m   12 ep         

    1        Kálmán Tamara                02 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      15:12 
    2        Mag Viktória                 03 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     16:21 
    3        Mag Fruzsina                 03 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     17:12 



Nyilt  (6)              1.8 km  0 m   12 ep         

    1        Honfi ifj. Gábor                TTE Tipo Tájfutó és Környezet     13:46 
    2        Mitró Milán                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     22:21 
    3        Veres Pál                       HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     27:39 
    4        Berecz András                   ESP Egri Spartacus Tájékozódá     29:38 
    5        Jónásné Balogh Viola         69 EK Egyesületen kívüli             48:19 

             Rebák Sándorné                  STE TájFutE                        hiba 



N10D  (1)               1.5 km  0 m   10 ep         

    1        Borbás Ágota Anna            05 KAL Kalocsai Sport Egyesület      45:05