Dobó I. ev. inov-8 trailroc elit futamV 2012.08.26. 18:42
Eredmények Stage 3készítette: MT2003 Š Stephan Krämer 2007

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                                Idő 



F21A  (20)              2.7 km  0 m   21 ep         

    1        Kerényi Máté                 88 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     13:57 
    2        Bakó Áron                    92 SPA Tabáni Spartacus Sport és     14:33 
    3        Tölgyesi Tamás               93 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     14:55 
    4        Sheremet Oleksandr           84 Team Ukraine                      15:17 
    5        Peregi Dávid                 93 SPA Tabáni Spartacus Sport és     15:49 
    6        Vellner Gábor                90 SPA Tabáni Spartacus Sport és     16:06 
    6        Fehérvári Dániel             94 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     16:06 
    8        Tugyi Levente                94 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     16:07 
    9        Pintér Ábel                  93 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        16:18 
   10        Gyalog Zoltán                80 SPA Tabáni Spartacus Sport és     16:33 
   11        Mihályi Ferenc               84 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     16:38 
   12        Vajda Balázs                 78 VTC Veszprémi Tájfutó Club        16:50 
   13        Tolnai Márton                86 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     17:41 
   14        Bojtor Szabolcs              90 DIS DISZ Közéleti, Kulturális     18:10 
   15        Rebák Csaba                  91 STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me     18:20 
   16        Boros Imre                   77 SSC Siketek Sport Club            19:16 
   17        Juhász Gábor                 66 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     19:25 
   18        Fehérvári Zsolt              90 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     22:06 

             Dezső Sándor                 69 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz      hiba 
             Ferenczi Krisztián              ETC Egri Testedző Club             hiba 



F14B  (8)               1.7 km  0 m   14 ep         

    1        Göbler Balázs Benedek        98 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     13:13 
    2        Stork Gábor                  98 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     13:57 
    3        Kisházi Gábor ifj.           01 HOD Hód-mentor sport és műpár     14:18 
    4        Weiler Vince                 99 SPA Tabáni Spartacus Sport és     14:38 
    5        Demeter Ambrus               00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     14:54 
    5        Török Endre                  98 ETC Egri Testedző Club            14:54 
    7        Balla Dominik                99 ETC Egri Testedző Club            15:49 
    8        Leleszi Marcell              00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     15:52 



F16B  (11)              1.8 km  0 m   16 ep         

    1        Tábori Milán                 96 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     11:03 
    2        Magyar Milán                 97 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     11:11 
    3        Stork Mihály                 97 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     11:15 
    4        Hetényi Péter                96 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     12:09 
    5        Kucsma Levente               96 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     12:28 
    6        Trócsányi Péter              97 DIS DISZ Közéleti, Kulturális     13:47 
    7        Juhász Dániel                96 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     13:49 
    8        Egei Patrik                  98 SPA Tabáni Spartacus Sport és     14:39 
    9        Varga Dániel                 96 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     15:38 
   10        Weiler Vilmos                97 SPA Tabáni Spartacus Sport és     18:37 

             Váradi Attila ifj.           96 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         hiba 



F18B  (8)               2.4 km  0 m   20 ep         

    1        Mészáros Mátyás              97 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     13:21 
    2        Dalos Máté                   97 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     14:29 
    3        Lengyel Ádám                 96 SPA Tabáni Spartacus Sport és     14:52 
    4        Miháczi Ádám                 95 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     15:14 
    5        Peregi Dániel                97 SPA Tabáni Spartacus Sport és     15:24 
    6        Szűcs Botond                 97 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     15:41 
    7        Horváth Ádám                 95 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     17:24 
    8        Tóth Áron                       FSC Futárok Sport Club            27:20 



F21B  (11)              2.2 km  0 m   18 ep         

    1        Petruszka Imre               89 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk     15:09 
    2        Vas Gábor                    84 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     15:28 
    3        Diószegi Bálint              91 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     15:34 
    4        Szörényi Gábor               79 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     15:47 
    5        Balogh Péter                 77 FSC Futárok Sport Club            16:35 
    6        Emmer György dr.             79 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     17:16 
    7        Bazarov Nicholas                Team Ukraine                      17:44 
    8        Makai András                 78 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     17:55 
    9        Petró Árpád                  80 FSC Futárok Sport Club            18:05 
   10        Pintyili Gergely             85 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     20:53 
   11        Drapcsik Péter               78 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     31:17 



F35B  (15)              2.4 km  0 m   20 ep         

    1        Töreky Ákos                  71 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     13:53 
    2        Borbás Nándor                71 KAL Kalocsai Sport Egyesület      14:16 
    3        Nagy Tibor                   69 FSC Futárok Sport Club            15:37 
    4        Szebeli István               68 SSC Siketek Sport Club            16:24 
    5        Halaj László                 68 JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin     17:18 
    6        Váradi Attila                70 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        17:49 
    7        Demeter Zoltán               71 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     17:54 
    8        Lénárt István                68 FSC Futárok Sport Club            18:51 
    9        Bózsó Zoltán                 68 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     19:06 
   10        Serfőző Ernő                 76 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz     20:14 
   11        Simon Péter                  73 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        23:45 
   12        Kisházi Gábor                73 HOD Hód-mentor sport és műpár     24:06 
   13        Balla Sándor                 69 ETC Egri Testedző Club            26:43 
   14        Csányi László                70 FMT FŐMTERV SK                    38:29 

             Nagy Ákos                    69 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor      hiba 



F45B  (18)              1.8 km  0 m   15 ep         

    1        Muliter Gábor                61 HSE Hegyisport Szentendre Egy     11:20 
    2        Rusvai László                62 FSC Futárok Sport Club            11:44 
    3        Balla Sándor                 54 HSE Hegyisport Szentendre Egy     11:46 
    4        Rácz Csaba                      XMRA Maratin Rivulus Dominaru     11:57 
    5        Trócsányi Zoltán             61 DIS DISZ Közéleti, Kulturális     12:09 
    6        Miháczi Zoltán               67 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     12:34 
    7        Weiler Zsolt                 62 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     13:03 
    8        Bérczes Miklós               67 FMT FŐMTERV SK                    13:13 
    9        Fehérvári Péter              67 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     13:15 
   10        Zempléni András dr.          60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      13:32 
   11        Sramkó Tibor                 61 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     14:02 
   12        Liskány József                  Nyíregyháza STE                   14:15 
   13        Varga István                 66 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     14:35 
   14        Nagy Zsolt                   59 FMT FŐMTERV SK                    14:48 
   15        Mérai Péter                  69 EK Egyesületen kívüli             15:43 
   16        Hrenkó László                59 ETC Egri Testedző Club            15:50 
   17        Rebák Sándor László          58 STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me     16:37 
   18        Stork Joachim Gábor          66 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     17:05 



F55B  (7)               1.7 km  0 m   14 ep         

    1        Honfi Gábor                  55 ETC Egri Testedző Club            11:56 
    2        Molnár Gábor                 50 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     12:49 
    3        Szalóki Rezső                52 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        13:29 
    4        Kiss Tibor                   57 FSC Futárok Sport Club            14:01 
    5        Petró Géza                   53 FSC Futárok Sport Club            14:32 
    6        Komoróczki András            51 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     15:21 
    7        Lévai Kálmán                 54 KSE Karcagi Sportegyesület        16:22 



F65B  (7)               1.6 km  0 m   13 ep         

    1        Kéri Gerzson                 44 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     16:40 
    2        Gáncs Kálmán                 47 EK Egyesületen kívüli             19:56 
    3        Hódossy Béla                 37 TSC Tungsram Sport Club           23:53 
    4        Ballagó Béla                 44 FSC Futárok Sport Club            25:59 

             Cserteg István               38 TSC Tungsram Sport Club            hiba 
             Józsa György                 47 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu      hiba 
             Nagy Lajos                   43 ETC Egri Testedző Club             hiba 



F12C  (12)              1.4 km  0 m   10 ep         

    1        Jacsó Barnabás               01 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     10:01 
    2        Lipcsei Péter                00 ETC Egri Testedző Club            10:42 
    3        Zsigmond Zsombor             01 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     11:51 
    4        Bózsó Bence                  00 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     12:28 
    5        Holobrádi Mátyás             00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     14:23 
    6        Berecz Máté                     ESP Egri Spartacus Tájékozódá     15:37 
    7        Komjáthi Ádám                00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     16:00 
    8        Koleszár Martin              01 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     16:35 
    9        Szabó Zsolt                  00 EK Egyesületen kívüli             16:52 
   10        Halaj Balázs                    JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin     18:52 
   11        Tábori Marcell               01 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     21:32 
   12        Kucsma Lehel Péter           02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     23:30 



N21A  (13)              2.2 km  0 m   18 ep         

    1        Bertóti Regina               90 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     14:23 
    2        Liskány Diána                   Nyíregyháza STE                   15:44 
    3        Kisháziné Zombory Erika      78 HOD Hód-mentor sport és műpár     16:35 
    3        Dotsenko Olena                  Team Ukraine                      16:35 
    5        Tóth Korinna                    SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     16:40 
    6        Kovács Anett                 91 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     18:19 
    7        Nagy Ákosné                  72 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     19:34 
    8        Ozsvárt Dóra                 92 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     20:16 
    9        Kormány Anita                79 SSC Siketek Sport Club            20:21 
   10        Tóth-Zimonyi Melinda         86 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        21:54 
   11        Fellegi Ivett                85 PAT Pista Autósport és Tájfut     22:00 
   12        Kovács Zita                     ETC Egri Testedző Club            24:43 
   13        Rostás Anikó                 75 KAL Kalocsai Sport Egyesület      31:50 



N14B  (10)              1.6 km  0 m   13 ep         

    1        Vékony Vanda                 99 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     14:09 
    2        Kucsma Luca Zsuzsanna        98 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     15:06 
    3        Pálfi Fanni                     SZVSE Szegedi Vasutas             16:11 
    4        Bertóti Laura                00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     16:50 
    5        Tóbis Anita                  00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     17:15 
    6        Dénes Réka                   99 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     17:41 
    7        Szilágyi Emese               99 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk     18:25 
    8        Petruszka Erzsébet           99 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk     19:23 
    9        Koleszár Réka                98 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     22:30 
   10        Szölgyémy Anita              98 SPA Tabáni Spartacus Sport és     26:24 



N18B  (14)              1.8 km  0 m   15 ep         

    1        Miháczi Diana                94 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     12:15 
    2        Weiler Virág                 96 SPA Tabáni Spartacus Sport és     12:18 
    3        Bartus Petra                 94 ETC Egri Testedző Club            12:51 
    4        Balázs Otília                97 SPA Tabáni Spartacus Sport és     13:20 
    5        Kovács Eszter                97 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     13:57 
    6        Goldmann Júlia               96 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     14:02 
    7        Erős Evelin                  95 ETC Egri Testedző Club            14:25 
    8        Molnár Krisztina             96 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     14:30 
    9        Bán Zsanett                  95 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     16:24 
   10        Váradi Vivien                95 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        17:35 
   11        Oláh Zsófia                  95 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     19:56 
   12        Fésüs Evelin                    SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     21:40 
   13        Debrődi Enikő                97 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     22:22 

             Nagy Andrea                  97 ESP Egri Spartacus Tájékozódá      hiba 



N35B  (16)              1.8 km  0 m   16 ep         

    1        Kostina Olena                   Team Ukraine                      13:44 
    2        Kiss Teodóra                 68 ETC Egri Testedző Club            14:51 
    3        Fövenyessy Gabriella         77 FMT FŐMTERV SK                    16:31 
    4        Várady Szilvia               64 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     16:36 
    5        Tüskéné Borszéki Erika       77 SSC Siketek Sport Club            17:20 
    6        Vékonyné Árva Katalin        73 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     17:38 
    7        Hegedűs Ágnes dr.            70 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk     17:55 
    8        Szebeliné Toldi Éva          69 SSC Siketek Sport Club            17:58 
    9        Tóth Ágnes                      MAF Műegyetemi Atlétikai és F     18:07 
   10        Simkó Livia                  73 MSE Megalódusz Sportegylet        18:10 
   11        Magyar Ágnes                 76 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk     20:27 
   12        Nagyné Bódis Borbála         72 FSC Futárok Sport Club            21:32 
   13        Fábián Beatrix               74 FMT FŐMTERV SK                    21:42 
   14        Lipcseiné Gréta              77 ETC Egri Testedző Club            21:55 
   15        Ódor Viktória                   FMT FŐMTERV SK                    22:05 
   16        Fecz Andrea                  74 FMT FŐMTERV SK                    25:17 



N45B  (8)               1.7 km  0 m   14 ep         

    1        Rusvainé Barócsi Katalin     65 FSC Futárok Sport Club            13:22 
    2        Jenővári Gabriella           57 HSE Hegyisport Szentendre Egy     14:01 
    3        Marczis Márta                   ETC Egri Testedző Club            14:46 
    4        Hajas Csilla                 64 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     16:03 
    5        Karczag Réka                 62 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     16:40 
    6        Liskányné Jáhor Anikó           Nyíregyháza STE                   16:47 
    7        Molnár Jeannette             67 SPA Tabáni Spartacus Sport és     20:09 
    8        Szalai Éva                   63 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        21:46 



N55B  (3)               1.6 km  0 m   13 ep         

    1        Horváth Magda                52 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     14:08 
    2        Lévainé Kovács Róza          57 KSE Karcagi Sportegyesület        16:06 
    3        Szabó Zsuzsanna              54 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     17:54 



N12C  (11)              1.4 km  0 m   10 ep         

    1        Magyar Kata                  01 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     10:37 
    2        Goldmann Kata                00 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     11:38 
    3        Zempléni Lilla               03 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      14:16 
    4        Ledniczky Virág              00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     14:31 
    5        Borbás Zita                  01 KAL Kalocsai Sport Egyesület      15:43 
    6        Vida Eszter                  00 ETC Egri Testedző Club            16:10 
    7        Spicze Annamária             01 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     17:38 
    8        Szilágyi Iringó              01 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk     21:28 
    9        Marek Barbara                00 EK Egyesületen kívüli             24:21 
   10        Görbe Angéla                 00 EK Egyesületen kívüli             27:23 
   11        Varga Petra                  02 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     28:32 



Nyilt  (13)             1.4 km  0 m   10 ep         

    1        Balogh Edina                    FSC Futárok Sport Club             9:00 
    2        Balogh Katalin                  FSC Futárok Sport Club             9:52 
    3        Szikra Zoltán                   FSC Futárok Sport Club             9:55 
    4        Simkó Andrea dr.                DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     12:51 
    5        Varga Ildikó                    DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     13:42 
    6        Simkó Zoltán                 76 EK Egyesületen kívüli             14:02 
    7        Horváth Győző                   SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     14:07 
    8        Tóth Zalán                      SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     14:33 
    9        Tóth Zénó                    72 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     15:11 
   10        Becsei Gergely                  EK Egyesületen kívüli             16:01 
   11        Susányi Izabella             00 EK Egyesületen kívüli             18:49 
   12        Rebák Sándorné                  STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me     21:22 
   13        Jobbágy Dorina               00 EK Egyesületen kívüli             22:49 



F10D  (7)               1.1 km  0 m   7 ep          

    1        Bujdosó Zoltán                  EK Egyesületen kívüli             10:59 
    2        Simon Gábor                     GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        12:59 
    3        Bujdosó Márk                    EK Egyesületen kívüli             13:11 
    4        Tóth Ábel                    02 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     13:46 
    5        Váradi Bence                    GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        14:06 
    6        Komjáthi Levente             03 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     17:14 
    7        Bozsó Péter                  02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     23:47 



N10D  (6)               1.1 km  0 m   7 ep          

    1        Kisházi Emma                 04 HOD Hód-mentor sport és műpár     15:20 
    2        Lénárt Lili                  03 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     15:24 
    3        Nagy Szilvia                 03 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     15:25 
    4        Vékony Janka                 02 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     16:34 
    5        Szebeli Melinda                 SSC Siketek Sport Club            23:17 
    6        Pálfy Fruzsina                  SZVSE Szegedi Vasutas             26:20