Dobó I. ev. inov-8 trailroc elit futamV 2012.08.26. 18:42
Eredmények Stage 2készítette: MT2003 Š Stephan Krämer 2007

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                                Idő 



F21A  (19)              2.6 km  0 m   16 ep         

    1        Kerényi Máté                 88 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     16:26 
    2        Fehérvári Dániel             94 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     16:32 
    3        Dezső Sándor                 69 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     18:38 
    4        Tölgyesi Tamás               93 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     18:51 
    5        Sheremet Oleksandr           84 Team Ukraine                      19:09 
    6        Bakó Áron                    92 SPA Tabáni Spartacus Sport és     19:21 
    7        Peregi Dávid                 93 SPA Tabáni Spartacus Sport és     19:33 
    7        Pintér Ábel                  93 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        19:33 
    9        Gyalog Zoltán                80 SPA Tabáni Spartacus Sport és     20:20 
   10        Mihályi Ferenc               84 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     20:25 
   11        Tugyi Levente                94 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     20:33 
   12        Tolnai Márton                86 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     20:48 
   13        Vellner Gábor                90 SPA Tabáni Spartacus Sport és     20:55 
   14        Rebák Csaba                  91 STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me     21:07 
   15        Vajda Balázs                 78 VTC Veszprémi Tájfutó Club        21:19 
   16        Juhász Gábor                 66 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     22:20 
   17        Boros Imre                   77 SSC Siketek Sport Club            22:48 

             Fehérvári Zsolt              90 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor      hiba 
             Bojtor Szabolcs              90 DIS DISZ Közéleti, Kulturális      hiba 



F14B  (8)               2.3 km  0 m   12 ep         

    1        Demeter Ambrus               00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     19:45 
    2        Stork Gábor                  98 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     20:24 
    3        Göbler Balázs Benedek        98 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     22:05 
    4        Balla Dominik                99 ETC Egri Testedző Club            22:33 
    5        Leleszi Marcell              00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     23:34 
    6        Török Endre                  98 ETC Egri Testedző Club            25:04 
    7        Kisházi Gábor ifj.           01 HOD Hód-mentor sport és műpár     25:11 

             Weiler Vince                 99 SPA Tabáni Spartacus Sport és      hiba 



F16B  (11)              2.2 km  0 m   14 ep         

    1        Magyar Milán                 97 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     16:39 
    2        Hetényi Péter                96 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     18:03 
    3        Tábori Milán                 96 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     19:00 
    4        Egei Patrik                  98 SPA Tabáni Spartacus Sport és     19:42 
    5        Trócsányi Péter              97 DIS DISZ Közéleti, Kulturális     23:02 
    6        Varga Dániel                 96 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     23:33 
    7        Weiler Vilmos                97 SPA Tabáni Spartacus Sport és     25:32 
    8        Váradi Attila ifj.           96 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        26:14 
    9        Kucsma Levente               96 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     29:36 
   10        Juhász Dániel                96 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     31:20 

             Stork Mihály                 97 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor      hiba 



F18B  (8)               2.3 km  0 m   14 ep         

    1        Mészáros Mátyás              97 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     16:54 
    2        Dalos Máté                   97 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     17:59 
    3        Szűcs Botond                 97 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     18:40 
    4        Lengyel Ádám                 96 SPA Tabáni Spartacus Sport és     18:52 
    5        Peregi Dániel                97 SPA Tabáni Spartacus Sport és     19:32 
    6        Miháczi Ádám                 95 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     19:49 
    7        Tóth Áron                       FSC Futárok Sport Club            33:10 

             Horváth Ádám                 95 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor      hiba 



F21B  (11)              2.3 km  0 m   16 ep         

    1        Diószegi Bálint              91 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     19:38 
    2        Petruszka Imre               89 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk     20:01 
    3        Szörényi Gábor               79 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     21:10 
    4        Emmer György dr.             79 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     21:18 
    5        Makai András                 78 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     21:38 
    6        Balogh Péter                 77 FSC Futárok Sport Club            22:37 
    7        Bazarov Nicholas                Team Ukraine                      22:51 
    8        Drapcsik Péter               78 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     24:52 
    9        Petró Árpád                  80 FSC Futárok Sport Club            25:08 
   10        Pintyili Gergely             85 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     38:12 

   Vk        Vas Gábor                    84 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     20:20 



F35B  (16)              2.3 km  0 m   16 ep         

    1        Töreky Ákos                  71 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     17:58 
    2        Borbás Nándor                71 KAL Kalocsai Sport Egyesület      18:48 
    2        Nagy Tibor                   69 FSC Futárok Sport Club            18:48 
    4        Nagy Ákos                    69 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     20:34 
    5        Szebeli István               68 SSC Siketek Sport Club            21:12 
    6        Halaj László                 68 JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin     22:08 
    7        Lénárt István                68 FSC Futárok Sport Club            22:16 
    8        Serfőző Ernő                 76 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz     24:35 
    9        Váradi Attila                70 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        24:44 
   10        Demeter Zoltán               71 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     24:45 
   11        Simon Péter                  73 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        29:30 
   12        Ledniczky Zsolt              72 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     29:32 
   13        Kisházi Gábor                73 HOD Hód-mentor sport és műpár     30:05 
   14        Balla Sándor                 69 ETC Egri Testedző Club            32:13 
   15        Csányi László                70 FMT FŐMTERV SK                    46:18 

             Bózsó Zoltán                 68 ESP Egri Spartacus Tájékozódá      hiba 



F45B  (18)              2.2 km  0 m   14 ep         

    1        Muliter Gábor                61 HSE Hegyisport Szentendre Egy     18:09 
    2        Rácz Csaba                      XMRA Maratin Rivulus Dominaru     19:11 
    3        Balla Sándor                 54 HSE Hegyisport Szentendre Egy     19:44 
    4        Rusvai László                62 FSC Futárok Sport Club            19:51 
    5        Zempléni András dr.          60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      20:13 
    6        Trócsányi Zoltán             61 DIS DISZ Közéleti, Kulturális     20:35 
    7        Weiler Zsolt                 62 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     20:49 
    8        Miháczi Zoltán               67 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     21:00 
    9        Bérczes Miklós               67 FMT FŐMTERV SK                    21:07 
   10        Liskány József                  Nyíregyháza STE                   21:38 
   11        Sramkó Tibor                 61 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     21:39 
   12        Fehérvári Péter              67 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     22:09 
   13        Hrenkó László                59 ETC Egri Testedző Club            24:30 
   14        Nagy Zsolt                   59 FMT FŐMTERV SK                    24:42 
   15        Rebák Sándor László          58 STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me     26:00 
   16        Mérai Péter                  69 EK Egyesületen kívüli             26:09 
   17        Stork Joachim Gábor          66 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     28:16 
   18        Varga István                 66 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     30:05 



F55B  (7)               2.2 km  0 m   12 ep         

    1        Honfi Gábor                  55 ETC Egri Testedző Club            17:44 
    2        Molnár Gábor                 50 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     18:45 
    3        Szalóki Rezső                52 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        20:25 
    4        Petró Géza                   53 FSC Futárok Sport Club            21:27 
    5        Komoróczki András            51 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     21:42 
    6        Lévai Kálmán                 54 KSE Karcagi Sportegyesület        21:59 
    7        Kiss Tibor                   57 FSC Futárok Sport Club            22:14 



F65B  (7)               1.6 km  0 m   13 ep         

    1        Nagy Lajos                   43 ETC Egri Testedző Club            17:23 
    2        Kéri Gerzson                 44 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     21:47 
    3        Gáncs Kálmán                 47 EK Egyesületen kívüli             25:44 
    4        Cserteg István               38 TSC Tungsram Sport Club           26:08 
    5        Ballagó Béla                 44 FSC Futárok Sport Club            31:23 
    6        Hódossy Béla                 37 TSC Tungsram Sport Club           32:00 
    7        Józsa György                 47 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     32:25 



F12C  (12)              1.7 km  0 m   9 ep          

    1        Jacsó Barnabás               01 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     14:44 
    2        Lipcsei Péter                00 ETC Egri Testedző Club            15:21 
    3        Zsigmond Zsombor             01 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     16:16 
    4        Tábori Marcell               01 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     16:32 
    5        Szabó Zsolt                  00 EK Egyesületen kívüli             19:11 
    6        Bózsó Bence                  00 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     19:15 
    7        Komjáthi Ádám                00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     21:23 
    8        Halaj Balázs                    JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin     22:37 
    9        Kucsma Lehel Péter           02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     23:05 
   10        Holobrádi Mátyás             00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     24:01 
   11        Berecz Máté                     ESP Egri Spartacus Tájékozódá     25:03 

             Koleszár Martin              01 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu      hiba 



N21A  (16)              2.3 km  0 m   16 ep         

    1        Bertóti Regina               90 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     18:57 
    2        Dotsenko Olena                  Team Ukraine                      20:12 
    3        Rusvai Katalin                  FSC Futárok Sport Club            20:31 
    4        Kisháziné Zombory Erika      78 HOD Hód-mentor sport és műpár     21:56 
    4        Liskány Diána                   Nyíregyháza STE                   21:56 
    6        Rostás Anikó                 75 KAL Kalocsai Sport Egyesület      22:11 
    7        Boros Anna                      SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     22:17 
    8        Kovács Anett                 91 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     25:17 
    9        Fellegi Ivett                85 PAT Pista Autósport és Tájfut     25:26 
   10        Daragó Zsófia                   ETC Egri Testedző Club            25:35 
   11        Ozsvárt Dóra                 92 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     25:39 
   12        Tóth Korinna                    SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     25:42 
   13        Nagy Ákosné                  72 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     25:54 
   14        Tóth-Zimonyi Melinda         86 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        28:23 
   15        Kovács Zita                     ETC Egri Testedző Club            30:59 
   16        Kormány Anita                79 SSC Siketek Sport Club            35:48 



N14B  (10)              2.0 km  0 m   12 ep         

    1        Vékony Vanda                 99 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     21:09 
    2        Pálfi Fanni                     SZVSE Szegedi Vasutas             22:26 
    3        Kucsma Luca Zsuzsanna        98 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     23:41 
    4        Bertóti Laura                00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     25:34 
    5        Tóbis Anita                  00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     26:18 
    6        Koleszár Réka                98 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     27:42 
    7        Szilágyi Emese               99 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk     28:37 
    8        Petruszka Erzsébet           99 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk     28:51 
    9        Dénes Réka                   99 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     30:59 
   10        Szölgyémy Anita              98 SPA Tabáni Spartacus Sport és     44:33 



N18B  (15)              2.2 km  0 m   14 ep         

    1        Miháczi Diana                94 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     19:18 
    2        Bartus Petra                 94 ETC Egri Testedző Club            20:37 
    3        Weiler Virág                 96 SPA Tabáni Spartacus Sport és     20:43 
    4        Balázs Otília                97 SPA Tabáni Spartacus Sport és     21:34 
    5        Molnár Krisztina             96 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     23:24 
    6        Goldmann Júlia               96 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     23:34 
    7        Erős Evelin                  95 ETC Egri Testedző Club            24:09 
    8        Váradi Vivien                95 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        29:16 
    9        Sramkó Réka                  97 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     32:28 
   10        Oláh Zsófia                  95 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     35:28 
   11        Debrődi Enikő                97 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     36:03 
   12        Nagy Andrea                  97 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     51:07 

             Bán Zsanett                  95 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz      hiba 
             Kovács Eszter                97 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu      hiba 
             Fésüs Evelin                    SDS Salgótarjáni Dornyay Spor      hiba 



N35B  (17)              2.2 km  0 m   14 ep         

    1        Kostina Olena                   Team Ukraine                      21:55 
    2        Kiss Teodóra                 68 ETC Egri Testedző Club            23:05 
    3        Szebeliné Toldi Éva          69 SSC Siketek Sport Club            25:53 
    4        Wieder Ilona                 53 VHS Veszprémi Honvéd Sportegy     25:56 
    5        Tóth Ágnes                      MAF Műegyetemi Atlétikai és F     26:42 
    6        Várady Szilvia               64 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     27:03 
    7        Hegedűs Ágnes dr.            70 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk     27:15 
    8        Vékonyné Árva Katalin        73 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     27:51 
    9        Simkó Livia                  73 MSE Megalódusz Sportegylet        27:52 
   10        Magyar Ágnes                 76 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk     29:24 
   11        Fövenyessy Gabriella         77 FMT FŐMTERV SK                    29:42 
   12        Ódor Viktória                   FMT FŐMTERV SK                    31:35 
   13        Lipcseiné Gréta              77 ETC Egri Testedző Club            32:56 
   14        Fábián Beatrix               74 FMT FŐMTERV SK                    33:30 
   15        Nagyné Bódis Borbála         72 FSC Futárok Sport Club            35:13 
   16        Fecz Andrea                  74 FMT FŐMTERV SK                    40:22 

             Tüskéné Borszéki Erika       77 SSC Siketek Sport Club             hiba 



N45B  (8)               2.2 km  0 m   12 ep         

    1        Rusvainé Barócsi Katalin     65 FSC Futárok Sport Club            19:50 
    2        Jenővári Gabriella           57 HSE Hegyisport Szentendre Egy     22:54 
    3        Hajas Csilla                 64 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     24:06 
    4        Marczis Márta                   ETC Egri Testedző Club            24:59 
    5        Karczag Réka                 62 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     25:15 
    6        Molnár Jeannette             67 SPA Tabáni Spartacus Sport és     26:26 
    7        Liskányné Jáhor Anikó           Nyíregyháza STE                   27:09 
    8        Szalai Éva                   63 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        37:57 



N55B  (4)               2.0 km  0 m   12 ep         

    1        Horváth Magda                52 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     22:06 
    2        Lévainé Kovács Róza          57 KSE Karcagi Sportegyesület        24:49 
    3        Szabó Zsuzsanna              54 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     27:23 
    4        Grant Julianna               48 BÖF Budai Ősforrás Sport Club     32:20 



N12C  (11)              1.7 km  0 m   9 ep          

    1        Magyar Kata                  01 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     14:30 
    2        Goldmann Kata                00 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     16:16 
    3        Zempléni Lilla               03 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      16:19 
    4        Ledniczky Virág              00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     20:24 
    5        Vida Eszter                  00 ETC Egri Testedző Club            24:34 
    6        Marek Barbara                00 EK Egyesületen kívüli             26:31 
    7        Görbe Angéla                 00 EK Egyesületen kívüli             28:49 
    8        Varga Petra                  02 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     29:48 
    9        Borbás Zita                  01 KAL Kalocsai Sport Egyesület      33:17 
   10        Szilágyi Iringó              01 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk     35:26 
   11        Spicze Annamária             01 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     40:19 



Nyilt  (17)             2.0 km  0 m   12 ep         

    1        Szikra Zoltán                   FSC Futárok Sport Club            19:42 
    2        Balogh Katalin                  FSC Futárok Sport Club            21:17 
    3        Matisz Lila                     ETC Egri Testedző Club            21:57 
    4        Tóth Zénó                    72 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     23:22 
    5        Becsei Gergely                  EK Egyesületen kívüli             28:40 
    6        Wieder Ferenc                   VHS Veszprémi Honvéd Sportegy     29:44 
    7        Simkó Andrea dr.                DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     30:50 
    8        Varga Ildikó                    DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     31:38 
    9        Jobbágy Dorina               00 EK Egyesületen kívüli             34:24 
   10        Simkó Zoltán                 76 EK Egyesületen kívüli             34:53 
   11        Tüske Márton                 74 SSC Siketek Sport Club            36:54 
   12        Tóth Zalán                      SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     42:00 
   13        Rebák Sándorné                  STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me     44:26 
   14        Tajti Erzsébet                  JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin     44:56 
   15        Gyalogné Dobroka Anett          SPA Tabáni Spartacus Sport és     48:39 
   16        Karácsonyi Károly               EK Egyesületen kívüli           1:06:08 

             Susányi Izabella             00 EK Egyesületen kívüli              hiba 



F10D  (8)               1.1 km  0 m   7 ep          

    1        Bujdosó Zoltán                  EK Egyesületen kívüli             15:36 
    2        Bujdosó Márk                    EK Egyesületen kívüli             17:38 
    3        Váradi Bence                    GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        20:00 
    4        Tóth Ábel                    02 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     24:44 
    5        Simon Gábor                     GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        27:51 

             Gyárfás Balázs               00 EK Egyesületen kívüli              hiba 
             Bozsó Péter                  02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá      hiba 
             Komjáthi Levente             03 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu      hiba 



N10D  (6)               1.1 km  0 m   7 ep          

    1        Nagy Szilvia                 03 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     19:37 
    2        Lénárt Lili                  03 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     19:53 
    3        Szebeli Melinda                 SSC Siketek Sport Club            22:22 
    4        Kisházi Emma                 04 HOD Hód-mentor sport és műpár     25:17 
    5        Vékony Janka                 02 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     26:07 
    6        Pálfy Fruzsina                  SZVSE Szegedi Vasutas             57:10