Dobó I. ev. inov-8 trailroc elit futamSzo 2012.08.25. 17:57
Eredmények Stage 1készítette: MT2003 Š Stephan Krämer 2007

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                                Idő 



F21A  (19)              3.5 km  95 m   17 ep        

    1        Kerényi Máté                 88 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     18:43 
    2        Bakó Áron                    92 SPA Tabáni Spartacus Sport és     24:17 
    3        Sheremet Oleksandr           84 Team Ukraine                      24:48 
    4        Peregi Dávid                 93 SPA Tabáni Spartacus Sport és     25:24 
    5        Vellner Gábor                90 SPA Tabáni Spartacus Sport és     25:36 
    6        Tölgyesi Tamás               93 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     26:17 
    7        Juhász Gábor                 66 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     26:19 
    8        Fehérvári Dániel             94 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     26:50 
    9        Tugyi Levente                94 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     27:43 
   10        Fehérvári Zsolt              90 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     28:25 
   11        Gyalog Zoltán                80 SPA Tabáni Spartacus Sport és     29:18 
   12        Dezső Sándor                 69 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     30:46 
   13        Vajda Balázs                 78 VTC Veszprémi Tájfutó Club        31:24 
   14        Pintér Ábel                  93 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        31:58 
   15        Tolnai Márton                86 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     32:15 
   16        Boros Imre                   77 SSC Siketek Sport Club            33:09 
   17        Ferenczi Krisztián              ETC Egri Testedző Club            33:45 
   18        Bojtor Szabolcs              90 DIS DISZ Közéleti, Kulturális     39:11 
   19        Rebák Csaba                  91 STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me     43:56 



F14B  (7)               2.5 km  80 m   13 ep        

    1        Weiler Vince                 99 SPA Tabáni Spartacus Sport és     27:03 
    2        Kisházi Gábor ifj.           01 HOD Hód-mentor sport és műpár     35:15 
    3        Stork Gábor                  98 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     36:55 
    4        Török Endre                  98 ETC Egri Testedző Club            41:19 
    5        Göbler Balázs Benedek        98 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     43:07 
    6        Balla Dominik                99 ETC Egri Testedző Club            49:26 
    7        Leleszi Marcell              00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     55:20 



F16B  (10)              2.8 km  70 m   14 ep        

    1        Tábori Milán                 96 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     24:37 
    2        Magyar Milán                 97 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     26:46 
    3        Kucsma Levente               96 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     29:23 
    4        Hetényi Péter                96 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     30:01 
    5        Egei Patrik                  98 SPA Tabáni Spartacus Sport és     30:40 
    6        Stork Mihály                 97 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     31:27 
    7        Juhász Dániel                96 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     35:34 
    8        Weiler Vilmos                97 SPA Tabáni Spartacus Sport és     35:53 
    9        Trócsányi Péter              97 DIS DISZ Közéleti, Kulturális     36:45 
   10        Váradi Attila ifj.           96 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        41:52 



F18B  (7)               3.1 km  90 m   15 ep        

    1        Dalos Máté                   97 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     20:01 
    2        Peregi Dániel                97 SPA Tabáni Spartacus Sport és     23:23 
    3        Horváth Ádám                 95 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     24:17 
    4        Lengyel Ádám                 96 SPA Tabáni Spartacus Sport és     24:46 
    5        Miháczi Ádám                 95 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     25:40 
    6        Szűcs Botond                 97 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     26:00 
    7        Mészáros Mátyás              97 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     34:14 



F21B  (11)              2.8 km  70 m   14 ep        

    1        Diószegi Bálint              91 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     21:30 
    2        Szörényi Gábor               79 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     22:06 
    3        Petruszka Imre               89 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk     23:53 
    4        Emmer György dr.             79 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     25:23 
    5        Petró Árpád                  80 FSC Futárok Sport Club            26:32 
    6        Balogh Péter                 77 FSC Futárok Sport Club            27:03 
    7        Drapcsik Péter               78 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     27:41 
    8        Makai András                 78 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     27:53 
    9        Vas Gábor                    84 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     28:29 
   10        Pintyili Gergely             85 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     35:25 
   11        Bazarov Nicholas                Team Ukraine                      36:06 



F35B  (14)              3.1 km  90 m   15 ep        

    1        Töreky Ákos                  71 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     25:23 
    2        Nagy Ákos                    69 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     27:46 
    3        Borbás Nándor                71 KAL Kalocsai Sport Egyesület      28:35 
    4        Halaj László                 68 JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin     30:51 
    5        Nagy Tibor                   69 FSC Futárok Sport Club            30:58 
    6        Ledniczky Zsolt              72 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     36:14 
    7        Lénárt István                68 FSC Futárok Sport Club            36:35 
    8        Kisházi Gábor                73 HOD Hód-mentor sport és műpár     42:11 
    9        Bózsó Zoltán                 68 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     42:51 
   10        Balla Sándor                 69 ETC Egri Testedző Club            54:29 
   11        Váradi Attila                70 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        56:03 
   12        Simon Péter                  73 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub      1:13:12 

             Csányi László                70 FMT FŐMTERV SK                     hiba 
             Serfőző Ernő                 76 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz      hiba 



F45B  (16)              2.7 km  75 m   14 ep        

    1        Balla Sándor                 54 HSE Hegyisport Szentendre Egy     21:46 
    2        Weiler Zsolt                 62 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     23:50 
    3        Muliter Gábor                61 HSE Hegyisport Szentendre Egy     23:52 
    4        Miháczi Zoltán               67 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     24:54 
    5        Rácz Csaba                      XMRA Maratin Rivulus Dominaru     25:23 
    6        Sramkó Tibor                 61 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     27:08 
    7        Bérczes Miklós               67 FMT FŐMTERV SK                    27:10 
    8        Hrenkó László                59 ETC Egri Testedző Club            27:58 
    9        Rusvai László                62 FSC Futárok Sport Club            29:41 
   10        Török József                    EK Egyesületen kívüli             29:47 
   11        Rebák Sándor László          58 STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me     32:15 
   12        Fehérvári Péter              67 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     32:18 
   13        Stork Joachim Gábor          66 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     33:28 
   14        Trócsányi Zoltán             61 DIS DISZ Közéleti, Kulturális     33:43 
   15        Mérai Péter                  69 EK Egyesületen kívüli             54:43 

             Zempléni András dr.          60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       hiba 



F55B  (7)               2.5 km  80 m   13 ep        

    1        Honfi Gábor                  55 ETC Egri Testedző Club            23:03 
    2        Petró Géza                   53 FSC Futárok Sport Club            23:54 
    3        Molnár Gábor                 50 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     24:13 
    4        Szalóki Rezső                52 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        24:20 
    5        Kiss Tibor                   57 FSC Futárok Sport Club            24:34 
    6        Lévai Kálmán                 54 KSE Karcagi Sportegyesület        29:16 
    7        Komoróczki András            51 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     38:58 



F65B  (5)               2.3 km  75 m   11 ep        

    1        Nagy Lajos                   43 ETC Egri Testedző Club            23:14 
    2        Kéri Gerzson                 44 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     27:38 
    3        Józsa György                 47 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     44:54 
    4        Hódossy Béla                 37 TSC Tungsram Sport Club           45:07 
    5        Gáncs Kálmán                 47 EK Egyesületen kívüli             51:26 



F12C  (12)              2.0 km  75 m   7 ep         

    1        Lipcsei Péter                00 ETC Egri Testedző Club            18:40 
    2        Kucsma Lehel Péter           02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     22:34 
    3        Zsigmond Zsombor             01 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     24:37 
    4        Koleszár Martin              01 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     24:59 
    5        Jacsó Barnabás               01 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     31:01 
    6        Bózsó Bence                  00 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     31:07 
    7        Halaj Balázs                    JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin     31:36 
    8        Komjáthi Ádám                00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     36:07 
    9        Tábori Marcell               01 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     43:39 
   10        Berecz Máté                     ESP Egri Spartacus Tájékozódá     51:49 
   11        Holobrádi Mátyás             00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu   1:26:59 
   12        Szabó Zsolt                  00 EK Egyesületen kívüli           1:49:06 



N21A  (14)              2.8 km  70 m   14 ep        

    1        Bertóti Regina               90 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     23:26 
    2        Dotsenko Olena                  Team Ukraine                      25:03 
    3        Tóth Korinna                    SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     27:49 
    4        Rusvai Katalin               93 FSC Futárok Sport Club            29:34 
    5        Rostás Anikó                 75 KAL Kalocsai Sport Egyesület      31:18 
    6        Nagy Ákosné                  72 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     31:21 
    7        Fellegi Ivett                85 PAT Pista Autósport és Tájfut     32:30 
    8        Ozsvárt Dóra                 92 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     33:13 
    9        Daragó Zsófia                   ETC Egri Testedző Club            34:56 
   10        Kisháziné Zombory Erika      78 HOD Hód-mentor sport és műpár     37:17 
   11        Kovács Anett                 91 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     37:58 
   12        Petró Annamária                 FSC Futárok Sport Club            38:02 
   13        Kovács Zita                     ETC Egri Testedző Club            49:55 
   14        Tóth-Zimonyi Melinda         86 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        51:03 



N14B  (9)               2.3 km  75 m   11 ep        

    1        Petruszka Erzsébet           99 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk     32:26 
    2        Bertóti Laura                00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     32:54 
    3        Pálfi Fanni                     SZVSE Szegedi Vasutas             38:07 
    4        Dénes Réka                   99 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     38:12 
    5        Tóbis Anita                  00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     42:19 
    6        Kucsma Luca Zsuzsanna        98 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     44:42 
    7        Szilágyi Emese               99 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk     59:30 
    8        Szölgyémy Anita              98 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:09:59 

             Koleszár Réka                98 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu      hiba 



N18B  (13)              2.7 km  75 m   14 ep        

    1        Weiler Virág                 96 SPA Tabáni Spartacus Sport és     22:54 
    2        Balázs Otília                97 SPA Tabáni Spartacus Sport és     25:57 
    3        Erős Evelin                  95 ETC Egri Testedző Club            26:04 
    4        Molnár Krisztina             96 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     26:11 
    5        Miháczi Diana                94 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     26:41 
    6        Bartus Petra                 94 ETC Egri Testedző Club            29:57 
    7        Bán Zsanett                  95 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz     32:20 
    8        Váradi Vivien                95 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        35:33 
    9        Kovács Eszter                97 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     39:02 
   10        Goldmann Júlia               96 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     39:50 
   11        Fésüs Evelin                    SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     47:35 
   12        Oláh Zsófia                  95 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   1:04:58 

             Sramkó Réka                  97 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor      hiba 



N35B  (13)              2.7 km  75 m   14 ep        

    1        Várady Szilvia               64 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     31:02 
    2        Simkó Livia                  73 MSE Megalódusz Sportegylet        32:34 
    3        Kiss Teodóra                 68 ETC Egri Testedző Club            33:08 
    4        Kostina Olena                   Team Ukraine                      34:32 
    5        Csikós Miklósné                 FSC Futárok Sport Club            35:18 
    6        Magyar Ágnes                 76 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk     40:56 
    7        Hegedűs Ágnes dr.            70 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk     41:29 
    8        Fábián Beatrix               74 FMT FŐMTERV SK                    43:58 
    9        Ódor Viktória                   FMT FŐMTERV SK                    44:04 
   10        Nagyné Bódis Borbála         72 FSC Futárok Sport Club            48:38 
   11        Fövenyessy Gabriella         77 FMT FŐMTERV SK                    59:33 
   12        Fecz Andrea                  74 FMT FŐMTERV SK                  1:10:37 

             Lipcseiné Gréta              77 ETC Egri Testedző Club             hiba 



N45B  (7)               2.5 km  80 m   13 ep        

    1        Rusvainé Barócsi Katalin     65 FSC Futárok Sport Club            29:49 
    2        Jenővári Gabriella           57 HSE Hegyisport Szentendre Egy     30:32 
    3        Hajas Csilla                 64 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     36:11 
    4        Marczis Márta                   ETC Egri Testedző Club            39:31 
    5        Molnár Jeannette             67 SPA Tabáni Spartacus Sport és     51:47 
    6        Karczag Réka                 62 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     52:05 

             Szalai Éva                   63 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         hiba 



N55B  (4)               2.3 km  75 m   11 ep        

    1        Horváth Magda                52 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     23:55 
    2        Lévainé Kovács Róza          57 KSE Karcagi Sportegyesület        30:47 
    3        Szabó Zsuzsanna              54 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     32:10 
    4        Grant Julianna               48 BÖF Budai Ősforrás Sport Club     39:46 



N12C  (9)               2.0 km  75 m   7 ep         

    1        Magyar Kata                  01 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     18:43 
    2        Zempléni Lilla               03 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      19:41 
    3        Goldmann Kata                00 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     21:10 
    4        Ledniczky Virág              00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     22:49 
    5        Szilágyi Iringó              01 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk     34:35 
    6        Borbás Zita                  01 KAL Kalocsai Sport Egyesület      58:27 
    7        Marek Barbara                00 EK Egyesületen kívüli           1:04:29 
    8        Spicze Annamária             01 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu   1:11:01 
    9        Görbe Angéla                 00 EK Egyesületen kívüli           1:12:29 



Nyilt  (11)             2.0 km  75 m   7 ep         

    1        Tóth Zalán                      SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     21:09 
    2        Simkó Zoltán                 76 EK Egyesületen kívüli             32:53 
    3        Rebák Sándorné                  STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me     37:17 
    4        Varga Ildikó                    DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     37:35 
    5        Simkó Andrea dr.                DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     38:25 
    6        Ledniczkyné Balogh Éva          DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     40:34 
    7        Dávid Mónika                    FSC Futárok Sport Club            43:56 
    8        Susányi Izabella             00 EK Egyesületen kívüli             45:22 
    9        Tajti Erzsébet                  JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin     54:59 
   10        Becsei Gergely                  EK Egyesületen kívüli           1:05:49 

             Jobbágy Dorina               00 EK Egyesületen kívüli              hiba 



F10D  (8)               1.7 km  30 m   6 ep         

    1        Bujdosó Zoltán                  EK Egyesületen kívüli             10:09 
    2        Váradi Bence                    GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        12:19 
    3        Bozsó Péter                  02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     13:44 
    4        Simon Gábor                     GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        13:45 
    5        Komjáthi Levente             03 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     14:32 
    6        Tóth Ábel                    02 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     16:35 
    7        Bujdosó Márk                    EK Egyesületen kívüli             17:08 
    8        Gyárfás Balázs               00 EK Egyesületen kívüli             32:23 



N10D  (5)               1.7 km  30 m   6 ep         

    1        Lénárt Lili                  03 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     15:35 
    2        Nagy Szilvia                 03 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     15:47 
    3        Kisházi Emma                 04 HOD Hód-mentor sport és műpár     16:39 
    4        Simon Veronika                  GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        18:33 
    5        Pálfy Fruzsina                  SZVSE Szegedi Vasutas             54:09