Dobó István Emlékverseny -Inov 8 Elit FutamV 2011.08.14. 16:44
Összetett eredményekkészítette: MT2003 Š Stephan Krämer 2005

 Hely Név                         Szül Klub                                           N1           N2            Idő 



F21A  (26)                                    

    1 Bakó Áron                     92 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn          15:33    1   17:14    3     32:47 
    2 Lévai Ferenc                  74 SZV Szegedi Vasutas SE                      15:57    3   17:30    4     33:27 
    3 Tóth Ádám                     86 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                  16:22    5   17:09    2     33:31 
    4 Gyalog Zoltán                 80 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn          16:17    4   17:31    5     33:48 
    5 Morandini Viktor              87 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn          16:49    8   17:08    1     33:57 
    6 Bugár Gergely                 92 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn          16:38    7   17:58    6     34:36 
    7 Uhlir Péter                   75 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut          17:13   11   18:07    7     35:20 
    8 Miavecz Balázs                96 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako          18:30   16   19:06    8     37:36 
    9 Vajda Zsolt                   78 THT Tapolcai Honvéd SE                      19:03   17   19:07    9     38:10 
   10 Barta Dávid                   92 ETC Egri Testedző Club                      18:16   14   20:18   10     38:34 
   11 Boros Imre                       SSC Siketek SC Budapest                     19:37   19   20:25   12     40:02 
   12 Diószegi Bálint               91 SDS Salgótarjáni Dornyay SE                 17:49   13   22:21   14     40:10 
   13 Sümegi János                  86 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                  19:50   20   20:23   11     40:13 
   14 Bakos Gábor                   89 ETC Egri Testedző Club                      19:54   21   20:36   13     40:30 
   15 Emmer György dr.              79 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                  20:59   23   23:11   15     44:10 
   16 Berecz Gábor                  84 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület          20:44   22   25:37   18     46:21 
   17 Duhi Balázs                   85 PAT Pista Autósport és Tájfutó Spo          24:05   24   24:58   17     49:03 
   18 Gyurcsik Péter                79 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE            25:14   25   24:39   16     49:53 

      Fehérvári Zsolt               90 SDS Salgótarjáni Dornyay SE                 18:19   15    hiba                
      Honfi Gábor                   55 ETC Egri Testedző Club                      19:29   18    hiba                
      Sárecz Lajos ifj.             76 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut          17:31   12    hiba                
      Tölgyesi Tamás                93 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                  16:33    6    hiba                
      Vellner Gábor                 90 KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sporte          17:08   10    hiba                
      Liszka Krisztián              92 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn          15:49    2    hiba                
      Oszkó Attila                  94 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn          16:49    8    hiba                
      Boros Zoltán ifj.             81 ETC Egri Testedző Club                       hiba                             



F14B  (9)                                     

    1 Stork Mihály                  97 SDS Salgótarjáni Dornyay SE                 11:31    1   16:23    1     27:54 
    2 Gyallai Soma                  97 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                  15:02    2   16:26    2     31:28 
    3 Balla Dominik                 99 ETC Egri Testedző Club                      15:05    3   18:11    4     33:16 
    4 Mérai Viktor Benjamin         97 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          16:35    4   18:03    3     34:38 
    5 Morocos Andrei                   XMRA Maratin Rivulus Dominarum Spor         18:38    5   24:31    5     43:09 
    6 Berczi Benjamin               96 XKOS Kossuth Lajos Gimnázium Tiszaf         19:58    7   24:33    6     44:31 
    7 Kelemen Viktor                   ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          21:00    8   27:52    7     48:52 
    8 Török Endre                   98 ETC Egri Testedző Club                      19:55    6   29:40    9     49:35 

      Dobos Zoltán                  97 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu           hiba        29:36    8           



F16B  (5)                                     

    1 Tábori Milán                  96 SDS Salgótarjáni Dornyay SE                 12:39    2   15:34    1     28:13 
    2 Kucsma Levente                96 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          13:01    3   16:47    3     29:48 
    3 Bóta Zsombor                  96 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          13:06    4   16:45    2     29:51 
    4 Karácsony Gábor                  ETC Egri Testedző Club                      12:28    1   18:59    4     31:27 
    5 Sava Cristian                    XMRA Maratin Rivulus Dominarum Spor         14:06    5   20:31    5     34:37 



F18B  (7)                                     

    1 Tugyi Levente                 94 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                  13:57    1   18:17    2     32:14 
    2 Fehérvári Dániel              94 SDS Salgótarjáni Dornyay SE                 15:22    3   17:43    1     33:05 
    3 Hajdu Szása                   95 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn          15:05    2   18:37    4     33:42 
    4 Pokornyik Bence               95 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho          17:08    5   21:53    5     39:01 
    5 Czéh Tamás                    94 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          19:31    6   25:44    6     45:15 

      Peregi Dániel                 97 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn           hiba        18:18    3           
      Pintér Ábel                   93 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                  15:30    4    hiba                



F35B  (18)                                    

    1 Lukács Vilhelm                68 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                  15:21    2   14:42    1     30:03 
    2 Nagy Ákos                     69 SDS Salgótarjáni Dornyay SE                 16:14    3   15:41    3     31:55 
    3 Pop Samir                        XMRA Maratin Rivulus Dominarum Spor         17:12    4   15:38    2     32:50 
    4 Szebeli István                68 SSC Siketek SC Budapest                     17:45    5   17:11    4     34:56 
    5 Demeter Zoltán                71 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                  19:19    9   19:46    8     39:05 
    6 Fehérvári Péter               67 SDS Salgótarjáni Dornyay SE                 21:14   12   18:35    5     39:49 
    7 Bózsó Zoltán                  68 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          20:57   11   18:54    6     39:51 
    8 Bérczes Miklós                67 FMT FŐMTERV SK                              18:42    7   22:28    9     41:10 
    9 Nagy Zoltán                   72 ETC Egri Testedző Club                      23:02   13   18:56    7     41:58 
   10 Berecz Gábor                  68 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          27:05   15   26:20   11     53:25 
   11 Kucsma István                 69 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          31:00   17   23:50   10     54:50 
   12 Palkovics Viktor              72 SDS Salgótarjáni Dornyay SE                 29:43   16   27:10   12     56:53 
   13 Galkó Csaba                   68 SSC Siketek SC Budapest                     40:28   18   41:11   13     81:39 

      Kotolics János                00 EK Egyesületen kívüli                       19:05    8                        
      Nagy Tibor                    69 FSC Futárok SC                              15:10    1                        
      Lénárt István                 68 FSC Futárok SC                              18:29    6                        
      Bakos Béla                    70 FSC Futárok SC                              19:43   10                        
      Ballagó Tamás                 68 FSC Futárok SC                              26:23   14                        



F45B  (14)                                    

    1 Gyallai János                 65 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                  11:34    1   14:32    2     26:06 
    2 Rácz Csaba                    66 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                  12:25    4   14:27    1     26:52 
    3 Jankó Tamás                   58 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle          12:14    2   14:45    3     26:59 
    4 Gabnai Ernő                   61 DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü          12:18    3   14:47    4     27:05 
    5 Tölgyesi Tibor                61 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                  13:06    5   15:33    5     28:39 
    6 Sramkó Tibor                  61 SDS Salgótarjáni Dornyay SE                 13:15    6   15:33    5     28:48 
    7 Zempléni András dr.           60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK             13:59   10   16:39    7     30:38 
    7 Pokornyik Tibor               62 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho          13:37    7   17:01    8     30:38 
    9 Blézer Attila                 64 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          13:39    8   17:06    9     30:45 
   10 Sebők Gábor                   62 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          13:46    9   19:34   10     33:20 
   11 Telek Tibor                   60 SDS Salgótarjáni Dornyay SE                 16:56   12   20:47   11     37:43 
   12 Török Zoltán                  00 EK Egyesületen kívüli                       33:26   14   28:47   12     62:13 

      Ormay György                  57 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK             18:16   13    hiba                
      Grigor Costan                    XMRA Maratin Rivulus Dominarum Spor         14:24   11    hiba                



F55B  (11)                                    

    1 Boros Zoltán                  48 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle          13:52    4   16:39    1     30:31 
    2 Hegedüs Ábel                  55 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C          13:07    2   17:32    2     30:39 
    3 Szalóki Rezső                 52 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                  13:15    3   18:23    4     31:38 
    4 Lévai Kálmán                  54 KSE Karcagi SE                              15:32    7   18:39    5     34:11 
    5 Szabó László                  54 DNS Debreceni Nagyerdő SK                   15:01    5   19:48    6     34:49 
    6 Zsilinszky Pál                52 DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü          17:45    9   18:22    3     36:07 
    7 Gulyás Gyula                  48 DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü          19:04   10   19:52    7     38:56 
    8 Bónusz György                 51 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          16:00    8   28:35    9     44:35 
    9 Gáncs Kálmán                  47 HER Herkules SE Balatonalmádi               19:43   11   27:03    8     46:46 

      Kopanicak Vladimir               Kosice                                      15:09    6    hiba                
      Bokros István                 55 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és          12:55    1                        



F65B  (6)                                     

    1 Kéri Gerzson dr.              44 HAV Havas Szabadidő Klub                    16:03    1   17:12    3     33:15 
    2 Horváth Béla                  43 KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sporte          18:03    2   16:16    2     34:19 
    3 Jelinek István                43 PSE Postás SE                               21:49    5   15:38    1     37:27 
    4 Pearson John                  38 PSE Postás SE                               20:56    4   19:22    4     40:18 
    5 Szecsődi Ákos                 42 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C          22:48    6   20:46    5     43:34 

      Muszély György                42 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C          20:35    3    hiba                



F12C  (12)                                    

    1 Demeter Ambrus                00 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                   8:34    1    8:41    2     17:15 
    2 Szabó Marcell                 01 DNS Debreceni Nagyerdő SK                   10:27    2    9:53    4     20:20 
    3 Kosztik Milán                 99 ETC Egri Testedző Club                      12:21    5    9:21    3     21:42 
    4 Demeter Áron                  99 ETC Egri Testedző Club                      11:23    3   10:41    5     22:04 
    5 Leleszi Marcell                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club                  11:42    4   11:11    7     22:53 
    6 Farkas Tamás                  99 ETC Egri Testedző Club                      13:22    7   10:50    6     24:12 
    7 Gyallai Máté                  00 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                  16:00    8    8:30    1     24:30 
    8 Lipcsei Péter                 00 ETC Egri Testedző Club                      12:29    6   14:05    8     26:34 
    9 Bózsó Bence                   00 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          18:28   10   15:42   10     34:10 
   10 Komjáti Ádám                     DTC Diósgyőri Tájfutó Club                  21:25   11   33:30   11     54:55 

      Turbók Dániel                 00 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                  18:17    9    hiba                
      Sörös Zoltán                  00 SDS Salgótarjáni Dornyay SE                  hiba        15:10    9           



N21A  (18)                                    

    1 Hrenkó Ivett                  87 ETC Egri Testedző Club                      16:27    1   15:53    1     32:20 
    2 Zsigmond Vanda                90 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                  17:46    3   17:24    2     35:10 
    3 Balázs Otília                 97 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn          18:33    4   17:29    3     36:02 
    4 Sümegi Mária                  88 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                  19:00    5   17:52    5     36:52 
    5 Liszka Eszter                 96 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn          19:40    6   17:33    4     37:13 
    6 Lakó Judit                    75 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          19:50    7   18:19    8     38:09 
    7 Nagy Melinda                     XMRA Maratin Rivulus Dominarum Spor         20:56    9   18:12    6     39:08 
    8 Kiss Teodóra                  68 ETC Egri Testedző Club                      22:48   14   18:16    7     41:04 
    9 Krasznai Orsolya              64 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn          22:03   11   20:39   11     42:42 
   10 Balogh Edina                  79 FSC Futárok SC                              23:52   16   20:30   10     44:22 
   11 Nagy Ákosné                   72 SDS Salgótarjáni Dornyay SE                 21:11   10   23:22   14     44:33 
   12 Balogh Katalin                83 FSC Futárok SC                              22:29   13   22:12   12     44:41 
   13 Kovács Anett                  91 SDS Salgótarjáni Dornyay SE                 20:15    8   24:48   16     45:03 
   14 Fellegi Ivett                 85 PAT Pista Autósport és Tájfutó Spo          23:09   15   23:51   15     47:00 

      Tömördi Ágnes                 63 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle           hiba        19:21    9           
      Uhlir Tímea                   76 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut           hiba        23:19   13           
      Bokros Andrea dr.             69 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és          17:26    2                        
      Csikós Nóra                   83 FSC Futárok SC                              22:18   12                        



N14B  (10)                                    

    1 Debrődi Enikő                    XKOS Kossuth Lajos Gimnázium Tiszaf         17:18    2   18:29    1     35:47 
    2 Fésűs Evelin Anna             97 SDS Salgótarjáni Dornyay SE                 16:04    1   20:03    3     36:07 
    3 Sramkó Réka                   97 SDS Salgótarjáni Dornyay SE                 18:22    3   21:21    5     39:43 
    4 Kucsma Luca Zsuzsanna         98 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          19:49    4   20:05    4     39:54 
    5 Boros Kitti                   97 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          22:35    7   18:57    2     41:32 
    6 Soós Kitti                       XKOS Kossuth Lajos Gimnázium Tiszaf         20:56    5   23:27    6     44:23 
    7 Láposi Noémi                  98 ETC Egri Testedző Club                      28:50    9   35:09    8     63:59 
    8 Kálmán Flóra                  97 JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc Gim          40:34   10   32:06    7     72:40 

      Rózsa Mercédesz                  XKOS Kossuth Lajos Gimnázium Tiszaf         22:14    6    hiba                
      Nagy Andrea                      XKOS Kossuth Lajos Gimnázium Tiszaf         26:13    8    hiba                



N18B  (12)                                    

    1 Zempléni Réka                 93 KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sporte          13:42    1   16:58    1     30:40 
    2 Udvari Lilla                  95 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          14:17    3   17:31    2     31:48 
    3 Goldmann Júlia                96 SDS Salgótarjáni Dornyay SE                 14:33    4   17:50    3     32:23 
    4 Goldmann Dóra                 93 SDS Salgótarjáni Dornyay SE                 14:49    5   18:18    4     33:07 
    5 Erős Evelin                   95 ETC Egri Testedző Club                      14:12    2   20:46    8     34:58 
    6 Szentes Dóra                  96 JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc Gim          15:34    7   19:52    5     35:26 
    7 Tóth Enikő                    95 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          15:30    6   20:34    7     36:04 
    8 Palkovics Éva                 96 SDS Salgótarjáni Dornyay SE                 17:04    9   19:55    6     36:59 
    9 Komlósi Kata                  95 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          16:30    8   21:26    9     37:56 
   10 Láposi Viktória               95 ETC Egri Testedző Club                      19:28   10   23:58   10     43:26 
   11 Farkas Alexandra              95 ETC Egri Testedző Club                      22:45   12   30:57   11     53:42 

      Hanyecz Anita                 96 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          19:35   11                        



N21B  (8)                                     

    1 Daragó Zsófia                 86 ETC Egri Testedző Club                      14:58    1   16:48    1     31:46 
    2 Szepesi Szilvia               92 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho          16:00    2   17:34    2     33:34 
    3 Bertóti Diana                 86 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                  16:57    3   18:46    3     35:43 
    4 Fövenyessy Gabriella          77 FMT FŐMTERV SK                              17:30    4   20:18    4     37:48 
    5 Balla Brigitta                91 SDS Salgótarjáni Dornyay SE                 18:11    5   21:50    5     40:01 
    6 Butkovska                        Kosice                                      22:43    8   28:59    6     51:42 

      Gyalogné Dobróka Anett        80 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn          19:51    7    hiba                
      Völgyesi Melody               97 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn          18:26    6    hiba                



N35B  (6)                                     

    1 Kissné Kiss Mária             57 JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc Gim          17:56    1   20:52    1     38:48 
    2 Dalmadi Andrea                67 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület          19:48    2   20:54    2     40:42 
    3 Magyar Ágnes                  76 DNS Debreceni Nagyerdő SK                   20:49    4   22:13    3     43:02 
    4 Szebeliné Toldi Éva           69 SSC Siketek SC Budapest                     22:04    5   23:12    4     45:16 

      Zsigmond Judit dr.            00 EK Egyesületen kívüli                       20:46    3                        
      Nagyné Bódis Borbála          72 FSC Futárok SC                              22:59    6                        



N45B  (7)                                     

    1 Várady Szilvia                64 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                  14:43    1   15:02    2     29:45 
    2 Tölgyesi Tiborné              64 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                  17:55    3   15:00    1     32:55 
    3 Bálint Ildikó                 66 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület          17:17    2   17:13    4     34:30 
    4 Hajas Csilla                  64 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C          20:18    4   15:02    2     35:20 
    5 Szalai Éva                    63 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                  24:13    6   22:26    6     46:39 
    6 Szabóné Gombási Julianna      64 DNS Debreceni Nagyerdő SK                   39:13    7   21:57    5     61:10 

      Ormay Éva                     63 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK             23:21    5                        



N50B  (6)                                     

    1 Lévainé Kovács Róza           57 KSE Karcagi SE                              16:17    1   15:45    3     32:02 
    2 Montovay Emília               60 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                  16:46    2   15:40    2     32:26 
    3 Marczis Márta                 61 ETC Egri Testedző Club                      16:52    3   15:39    1     32:31 
    4 Terjékiné Tóth Edit           59 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület          22:48    4   19:38    4     42:26 
    5 Veresné Sipos Etelka          55 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület          29:26    5   19:49    5     49:15 
    6 Pearson Hilary                39 PSE Postás SE                               31:18    6   44:08    6     75:26 



N12C  (5)                                     

    1 Bertóti Laura                 00 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                  13:02    3   13:41    1     26:43 
    2 Tóbis Anita                   00 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                  14:22    4   13:42    2     28:04 
    3 Erőss Kinga Elvira            99 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          12:03    1   21:49    3     33:52 
    4 Tiszlavicz Veronika           99 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          12:15    2   23:26    5     35:41 

      Vida Eszter                   00 ETC Egri Testedző Club                       hiba        21:55    4           



Nyilt  (16)                                   

    1 Stork Joachim Gábor              SDS Salgótarjáni Dornyay SE                 12:24    1   10:10    2     22:34 
    2 Gombkötő Péter dr.            44 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           12:50    2   10:14    3     23:04 
    3 Tóth Zénó                        SDS Salgótarjáni Dornyay SE                 14:18    4   10:06    1     24:24 
    4 Zimonyi Melinda                  GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                  13:05    3   11:26    5     24:31 
    5 Vincze Károly                 64 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület          14:34    5   13:00    8     27:34 
    6 Koch Attila                      ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          14:49    6   13:00    8     27:49 
    7 Torda Elvíra                     ETC Egri Testedző Club                      17:23    8   11:11    4     28:34 
    8 Stork Gábor                      SDS Salgótarjáni Dornyay SE                 17:39    9   11:52    6     29:31 
    9 Láposiné Mariann                 ETC Egri Testedző Club                      17:09    7   14:54   12     32:03 
   10 Balla Sándor                     ETC Egri Testedző Club                      18:03   10   14:50   11     32:53 
   11 Varga Attila                     GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                  23:14   12   12:36    7     35:50 
   12 Rácz Ilona                       GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                  22:31   11   20:28   13     42:59 
   13 Lipcsei Gréta                    ETC Egri Testedző Club                      29:45   13   13:24   10     43:09 
   14 Bótáné Pálfi Ilona               ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          42:06   14   24:06   14     66:12 
   15 Homonnai Barbara              94 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          70:17   16   48:12   15    118:29 

      Kovácsné M Izabella              EK Egyesületen kívüli                       44:05   15                        



F10D  (5)                                     

    1 Kucsma Lehel Péter            02 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          17:13    2   13:04    2     30:17 
    2 Blézer Barna Hunor            02 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          17:31    3   15:01    3     32:32 
    3 Berecz Máté                   01 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          15:46    1   18:18    4     34:04 

      Demeter Gábor                 02 ETC Egri Testedző Club                       hiba        11:50    1           
   Vk Jacsó Barnabás                01 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          20:14   Vk   15:03   Vk           



N10D  (3)                                     

    1 Szemere Boglárka              02 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          11:35    1   17:02    1     28:37 
    2 Csécs Boglárka                02 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          17:19    3   17:04    2     34:23 
    3 Nagy Szilvia                  03 SDS Salgótarjáni Dornyay SE                 15:43    2   22:33    3     38:16