Dobó István Emlékverseny -Inov 8 Elit FutamV 2011.08.14. 16:43
Eredmények 2. futamkészítette: MT2003 Š Stephan Krämer 2005

 Hely Rajtsz Név                         Szül Klub                                Idő 



F21A  (25)                                          

    1    196 Morandini Viktor              87 SPA Tabáni Spartacus Sport és     17:08 
    2    206 Tóth Ádám                     86 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        17:09 
    3    200 Bakó Áron                     92 SPA Tabáni Spartacus Sport és     17:14 
    4    184 Lévai Ferenc                  74 SZV Szegedi Vasutas SE            17:30 
    5    190 Gyalog Zoltán                 80 SPA Tabáni Spartacus Sport és     17:31 
    6    203 Bugár Gergely                 92 SPA Tabáni Spartacus Sport és     17:58 
    7    197 Uhlir Péter                   75 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     18:07 
    8    195 Miavecz Balázs                96 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      19:06 
    9    199 Vajda Zsolt                   78 THT Tapolcai Honvéd SE            19:07 
   10    194 Barta Dávid                   92 ETC Egri Testedző Club            20:18 
   11    201 Sümegi János                  86 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        20:23 
   12    183 Boros Imre                       SSC Siketek SC Budapest           20:25 
   13    189 Bakos Gábor                   89 ETC Egri Testedző Club            20:36 
   14    198 Diószegi Bálint               91 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       22:21 
   15    233 Emmer György dr.              79 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        23:11 
   16    202 Gyurcsik Péter                79 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     24:39 
   17    193 Duhi Balázs                   85 PAT Pista Autósport és Tájfut     24:58 
   18    187 Berecz Gábor                  84 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     25:37 

         192 Fehérvári Zsolt               90 SDS Salgótarjáni Dornyay SE        hiba 
         185 Honfi Gábor                   55 ETC Egri Testedző Club             hiba 
         205 Sárecz Lajos ifj.             76 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      hiba 
         181 Tölgyesi Tamás                93 DTC Diósgyőri Tájfutó Club         hiba 
         191 Vellner Gábor                 90 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S      hiba 
         186 Liszka Krisztián              92 SPA Tabáni Spartacus Sport és      hiba 
         188 Oszkó Attila                  94 SPA Tabáni Spartacus Sport és      hiba 



F14B  (9)                                           

    1    144 Stork Mihály                  97 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       16:23 
    2    142 Gyallai Soma                  97 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        16:26 
    3    143 Mérai Viktor Benjamin         97 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     18:03 
    4    141 Balla Dominik                 99 ETC Egri Testedző Club            18:11 
    5    139 Morocos Andrei                   XMRA Maratin Rivulus Dominaru     24:31 
    6    140 Berczi Benjamin               96 XKOS Kossuth Lajos Gimnázium      24:33 
    7    137 Kelemen Viktor                   ESP Egri Spartacus Tájékozódá     27:52 
    8    145 Dobos Zoltán                  97 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     29:36 
    9    136 Török Endre                   98 ETC Egri Testedző Club            29:40 



F16B  (5)                                           

    1    160 Tábori Milán                  96 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       15:34 
    2    157 Bóta Zsombor                  96 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     16:45 
    3    159 Kucsma Levente                96 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     16:47 
    4    156 Karácsony Gábor                  ETC Egri Testedző Club            18:59 
    5    158 Sava Cristian                    XMRA Maratin Rivulus Dominaru     20:31 



F18B  (7)                                           

    1    167 Fehérvári Dániel              94 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       17:43 
    2    169 Tugyi Levente                 94 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        18:17 
    3    175 Peregi Dániel                 97 SPA Tabáni Spartacus Sport és     18:18 
    4    173 Hajdu Szása                   95 SPA Tabáni Spartacus Sport és     18:37 
    5    166 Pokornyik Bence               95 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     21:53 
    6    172 Czéh Tamás                    94 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     25:44 

         174 Pintér Ábel                   93 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         hiba 



F35B  (13)                                          

    1    215 Lukács Vilhelm                68 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        14:42 
    2    230 Pop Samir                        XMRA Maratin Rivulus Dominaru     15:38 
    3    231 Nagy Ákos                     69 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       15:41 
    4    228 Szebeli István                68 SSC Siketek SC Budapest           17:11 
    5    212 Fehérvári Péter               67 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       18:35 
    6    222 Bózsó Zoltán                  68 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     18:54 
    7    213 Nagy Zoltán                   72 ETC Egri Testedző Club            18:56 
    8    226 Demeter Zoltán                71 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        19:46 
    9    232 Bérczes Miklós                67 FMT FŐMTERV SK                    22:28 
   10    224 Kucsma István                 69 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     23:50 
   11    220 Berecz Gábor                  68 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     26:20 
   12    216 Palkovics Viktor              72 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       27:10 
   13    211 Galkó Csaba                   68 SSC Siketek SC Budapest           41:11 



F45B  (14)                                          

    1    248 Rácz Csaba                    66 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        14:27 
    2    244 Gyallai János                 65 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        14:32 
    3    241 Jankó Tamás                   58 HSE Hegyisport Szentendre Egy     14:45 
    4    251 Gabnai Ernő                   61 DIS DISZ Kulturális és Sporte     14:47 
    5    252 Sramkó Tibor                  61 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       15:33 
    5    246 Tölgyesi Tibor                61 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        15:33 
    7    254 Zempléni András dr.           60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      16:39 
    8    242 Pokornyik Tibor               62 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     17:01 
    9    256 Blézer Attila                 64 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     17:06 
   10    247 Sebők Gábor                   62 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     19:34 
   11    245 Telek Tibor                   60 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       20:47 
   12    250 Török Zoltán                  00 EK Egyesületen kívüli             28:47 

         243 Ormay György                  57 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       hiba 
         249 Grigor Costan                    XMRA Maratin Rivulus Dominaru      hiba 



F55B  (10)                                          

    1    275 Boros Zoltán                  48 HSE Hegyisport Szentendre Egy     16:39 
    2    272 Hegedüs Ábel                  55 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     17:32 
    3    266 Zsilinszky Pál                52 DIS DISZ Kulturális és Sporte     18:22 
    4    276 Szalóki Rezső                 52 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        18:23 
    5    274 Lévai Kálmán                  54 KSE Karcagi SE                    18:39 
    6    278 Szabó László                  54 DNS Debreceni Nagyerdő SK         19:48 
    7    279 Gulyás Gyula                  48 DIS DISZ Kulturális és Sporte     19:52 
    8    267 Gáncs Kálmán                  47 HER Herkules SE Balatonalmádi     27:03 
    9    273 Bónusz György                 51 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     28:35 

         271 Kopanicak Vladimir               Kosice                             hiba 



F65B  (6)                                           

    1    283 Jelinek István                43 PSE Postás SE                     15:38 
    2    260 Horváth Béla                  43 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     16:16 
    3    286 Kéri Gerzson dr.              44 HAV Havas Szabadidő Klub          17:12 
    4    281 Pearson John                  38 PSE Postás SE                     19:22 
    5    284 Szecsődi Ákos                 42 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     20:46 

         287 Muszély György                42 BEA Budapesti Egyetemi Atléti      hiba 



F12C  (12)                                          

    1    119 Gyallai Máté                  00 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         8:30 
    2    127 Demeter Ambrus                00 DTC Diósgyőri Tájfutó Club         8:41 
    3    121 Kosztik Milán                 99 ETC Egri Testedző Club             9:21 
    4    122 Szabó Marcell                 01 DNS Debreceni Nagyerdő SK          9:53 
    5    125 Demeter Áron                  99 ETC Egri Testedző Club            10:41 
    6    120 Farkas Tamás                  99 ETC Egri Testedző Club            10:50 
    7    124 Leleszi Marcell                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club        11:11 
    8    128 Lipcsei Péter                 00 ETC Egri Testedző Club            14:05 
    9    118 Sörös Zoltán                  00 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       15:10 
   10    123 Bózsó Bence                   00 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     15:42 
   11    117 Komjáti Ádám                     DTC Diósgyőri Tájfutó Club        33:30 

         129 Turbók Dániel                 00 DTC Diósgyőri Tájfutó Club         hiba 



N21A  (16)                                          

    1    358 Hrenkó Ivett                  87 ETC Egri Testedző Club            15:53 
    2    367 Zsigmond Vanda                90 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        17:24 
    3    352 Balázs Otília                 97 SPA Tabáni Spartacus Sport és     17:29 
    4    360 Liszka Eszter                 96 SPA Tabáni Spartacus Sport és     17:33 
    5    362 Sümegi Mária                  88 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        17:52 
    6    353 Nagy Melinda                     XMRA Maratin Rivulus Dominaru     18:12 
    7    365 Kiss Teodóra                  68 ETC Egri Testedző Club            18:16 
    8    355 Lakó Judit                    75 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     18:19 
    9    357 Tömördi Ágnes                 63 HSE Hegyisport Szentendre Egy     19:21 
   10    351 Balogh Edina                  79 FSC Futárok SC                    20:30 
   11    372 Krasznai Orsolya              64 SPA Tabáni Spartacus Sport és     20:39 
   12    363 Balogh Katalin                83 FSC Futárok SC                    22:12 
   13    366 Uhlir Tímea                   76 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     23:19 
   14    361 Nagy Ákosné                   72 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       23:22 
   15    364 Fellegi Ivett                 85 PAT Pista Autósport és Tájfut     23:51 
   16    356 Kovács Anett                  91 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       24:48 



N14B  (10)                                          

    1    312 Debrődi Enikő                    XKOS Kossuth Lajos Gimnázium      18:29 
    2    311 Boros Kitti                   97 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     18:57 
    3    317 Fésűs Evelin Anna             97 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       20:03 
    4    322 Kucsma Luca Zsuzsanna         98 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     20:05 
    5    324 Sramkó Réka                   97 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       21:21 
    6    316 Soós Kitti                       XKOS Kossuth Lajos Gimnázium      23:27 
    7    313 Kálmán Flóra                  97 JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin     32:06 
    8    320 Láposi Noémi                  98 ETC Egri Testedző Club            35:09 

         325 Rózsa Mercédesz                  XKOS Kossuth Lajos Gimnázium       hiba 
         321 Nagy Andrea                      XKOS Kossuth Lajos Gimnázium       hiba 



N18B  (11)                                          

    1    340 Zempléni Réka                 93 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     16:58 
    2    331 Udvari Lilla                  95 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     17:31 
    3    339 Goldmann Júlia                96 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       17:50 
    4    346 Goldmann Dóra                 93 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       18:18 
    5    338 Szentes Dóra                  96 JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin     19:52 
    6    333 Palkovics Éva                 96 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       19:55 
    7    345 Tóth Enikő                    95 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     20:34 
    8    342 Erős Evelin                   95 ETC Egri Testedző Club            20:46 
    9    337 Komlósi Kata                  95 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     21:26 
   10    344 Láposi Viktória               95 ETC Egri Testedző Club            23:58 
   11    335 Farkas Alexandra              95 ETC Egri Testedző Club            30:57 



N21B  (8)                                           

    1    382 Daragó Zsófia                 86 ETC Egri Testedző Club            16:48 
    2    376 Szepesi Szilvia               92 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     17:34 
    3    380 Bertóti Diana                 86 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        18:46 
    4    384 Fövenyessy Gabriella          77 FMT FŐMTERV SK                    20:18 
    5    379 Balla Brigitta                91 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       21:50 
    6    381 Butkovska                        Kosice                            28:59 

         383 Gyalogné Dobróka Anett        80 SPA Tabáni Spartacus Sport és      hiba 
         377 Völgyesi Melody               97 SPA Tabáni Spartacus Sport és      hiba 



N35B  (4)                                           

    1    387 Kissné Kiss Mária             57 JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin     20:52 
    2    394 Dalmadi Andrea                67 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     20:54 
    3    386 Magyar Ágnes                  76 DNS Debreceni Nagyerdő SK         22:13 
    4    392 Szebeliné Toldi Éva           69 SSC Siketek SC Budapest           23:12 



N45B  (6)                                           

    1    399 Tölgyesi Tiborné              64 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        15:00 
    2    403 Várady Szilvia                64 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        15:02 
    2    397 Hajas Csilla                  64 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     15:02 
    4    400 Bálint Ildikó                 66 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     17:13 
    5    402 Szabóné Gombási Julianna      64 DNS Debreceni Nagyerdő SK         21:57 
    6    404 Szalai Éva                    63 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        22:26 



N50B  (6)                                           

    1    412 Marczis Márta                 61 ETC Egri Testedző Club            15:39 
    2    407 Montovay Emília               60 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        15:40 
    3    408 Lévainé Kovács Róza           57 KSE Karcagi SE                    15:45 
    4    409 Terjékiné Tóth Edit           59 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     19:38 
    5    411 Veresné Sipos Etelka          55 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     19:49 
    6    413 Pearson Hilary                39 PSE Postás SE                     44:08 



N12C  (5)                                           

    1    301 Bertóti Laura                 00 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        13:41 
    2    308 Tóbis Anita                   00 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        13:42 
    3    302 Erőss Kinga Elvira            99 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     21:49 
    4    306 Vida Eszter                   00 ETC Egri Testedző Club            21:55 
    5    305 Tiszlavicz Veronika           99 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     23:26 



Nyilt  (15)                                         

    1    430 Tóth Zénó                        SDS Salgótarjáni Dornyay SE       10:06 
    2    420 Stork Joachim Gábor              SDS Salgótarjáni Dornyay SE       10:10 
    3    428 Gombkötő Péter dr.            44 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     10:14 
    4    424 Torda Elvíra                     ETC Egri Testedző Club            11:11 
    5    425 Zimonyi Melinda                  GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        11:26 
    6    427 Stork Gábor                      SDS Salgótarjáni Dornyay SE       11:52 
    7    421 Varga Attila                     GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        12:36 
    8    426 Koch Attila                      ESP Egri Spartacus Tájékozódá     13:00 
    8    418 Vincze Károly                 64 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     13:00 
   10    417 Lipcsei Gréta                    ETC Egri Testedző Club            13:24 
   11    429 Balla Sándor                     ETC Egri Testedző Club            14:50 
   12    423 Láposiné Mariann                 ETC Egri Testedző Club            14:54 
   13    422 Rácz Ilona                       GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        20:28 
   14    415 Bótáné Pálfi Ilona               ESP Egri Spartacus Tájékozódá     24:06 
   15    419 Homonnai Barbara              94 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     48:12 



F10D  (5)                                           

    1    109 Demeter Gábor                 02 ETC Egri Testedző Club            11:50 
    2    105 Kucsma Lehel Péter            02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     13:04 
    3    101 Blézer Barna Hunor            02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     15:01 
    4    110 Berecz Máté                   01 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     18:18 

   Vk    102 Jacsó Barnabás                01 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     15:03 



N10D  (3)                                           

    1    291 Szemere Boglárka              02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     17:02 
    2    295 Csécs Boglárka                02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     17:04 
    3    293 Nagy Szilvia                  03 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       22:33