Dobó István Emlékverseny -Inov 8 Elit FutamV 2011.08.14. 16:43
Eredmények H-JNSZ-N megyei rövidtávkészítette: MT2003 Š Stephan Krämer 2005

 Hely Rajtsz Név                         Szül Klub                                Idő 



F21A  (26)              2.4 km  0 m   23 ep         

    1    200 Bakó Áron                     92 SPA Tabáni Spartacus Sport és     15:33 
    2    186 Liszka Krisztián              92 SPA Tabáni Spartacus Sport és     15:49 
    3    184 Lévai Ferenc                  74 SZV Szegedi Vasutas SE            15:57 
    4    190 Gyalog Zoltán                 80 SPA Tabáni Spartacus Sport és     16:17 
    5    206 Tóth Ádám                     86 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        16:22 
    6    181 Tölgyesi Tamás                93 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        16:33 
    7    203 Bugár Gergely                 92 SPA Tabáni Spartacus Sport és     16:38 
    8    196 Morandini Viktor              87 SPA Tabáni Spartacus Sport és     16:49 
    8    188 Oszkó Attila                  94 SPA Tabáni Spartacus Sport és     16:49 
   10    191 Vellner Gábor                 90 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     17:08 
   11    197 Uhlir Péter                   75 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     17:13 
   12    205 Sárecz Lajos ifj.             76 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     17:31 
   13    198 Diószegi Bálint               91 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       17:49 
   14    194 Barta Dávid                   92 ETC Egri Testedző Club            18:16 
   15    192 Fehérvári Zsolt               90 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       18:19 
   16    195 Miavecz Balázs                96 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      18:30 
   17    199 Vajda Zsolt                   78 THT Tapolcai Honvéd SE            19:03 
   18    185 Honfi Gábor                   55 ETC Egri Testedző Club            19:29 
   19    183 Boros Imre                       SSC Siketek SC Budapest           19:37 
   20    201 Sümegi János                  86 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        19:50 
   21    189 Bakos Gábor                   89 ETC Egri Testedző Club            19:54 
   22    187 Berecz Gábor                  84 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     20:44 
   23    233 Emmer György dr.              79 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        20:59 
   24    193 Duhi Balázs                   85 PAT Pista Autósport és Tájfut     24:05 
   25    202 Gyurcsik Péter                79 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     25:14 

         182 Boros Zoltán ifj.             81 ETC Egri Testedző Club             hiba 



F14B  (9)               1.4 km  0 m   13 ep         

    1    144 Stork Mihály                  97 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       11:31 
    2    142 Gyallai Soma                  97 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        15:02 
    3    141 Balla Dominik                 99 ETC Egri Testedző Club            15:05 
    4    143 Mérai Viktor Benjamin         97 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     16:35 
    5    139 Morocos Andrei                   XMRA Maratin Rivulus Dominaru     18:38 
    6    136 Török Endre                   98 ETC Egri Testedző Club            19:55 
    7    140 Berczi Benjamin               96 XKOS Kossuth Lajos Gimnázium      19:58 
    8    137 Kelemen Viktor                   ESP Egri Spartacus Tájékozódá     21:00 

         145 Dobos Zoltán                  97 ESP Egri Spartacus Tájékozódá      hiba 



F16B  (5)               1.7 km  0 m   15 ep         

    1    156 Karácsony Gábor                  ETC Egri Testedző Club            12:28 
    2    160 Tábori Milán                  96 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       12:39 
    3    159 Kucsma Levente                96 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     13:01 
    4    157 Bóta Zsombor                  96 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     13:06 
    5    158 Sava Cristian                    XMRA Maratin Rivulus Dominaru     14:06 



F18B  (7)               2.1 km  0 m   17 ep         

    1    169 Tugyi Levente                 94 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        13:57 
    2    173 Hajdu Szása                   95 SPA Tabáni Spartacus Sport és     15:05 
    3    167 Fehérvári Dániel              94 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       15:22 
    4    174 Pintér Ábel                   93 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        15:30 
    5    166 Pokornyik Bence               95 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     17:08 
    6    172 Czéh Tamás                    94 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     19:31 

         175 Peregi Dániel                 97 SPA Tabáni Spartacus Sport és      hiba 



F35B  (18)              2.1 km  0 m   17 ep         

    1    223 Nagy Tibor                    69 FSC Futárok SC                    15:10 
    2    215 Lukács Vilhelm                68 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        15:21 
    3    231 Nagy Ákos                     69 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       16:14 
    4    230 Pop Samir                        XMRA Maratin Rivulus Dominaru     17:12 
    5    228 Szebeli István                68 SSC Siketek SC Budapest           17:45 
    6    227 Lénárt István                 68 FSC Futárok SC                    18:29 
    7    232 Bérczes Miklós                67 FMT FŐMTERV SK                    18:42 
    8    214 Kotolics János                00 EK Egyesületen kívüli             19:05 
    9    226 Demeter Zoltán                71 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        19:19 
   10    218 Bakos Béla                    70 FSC Futárok SC                    19:43 
   11    222 Bózsó Zoltán                  68 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     20:57 
   12    212 Fehérvári Péter               67 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       21:14 
   13    213 Nagy Zoltán                   72 ETC Egri Testedző Club            23:02 
   14    229 Ballagó Tamás                 68 FSC Futárok SC                    26:23 
   15    220 Berecz Gábor                  68 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     27:05 
   16    216 Palkovics Viktor              72 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       29:43 
   17    224 Kucsma István                 69 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     31:00 
   18    211 Galkó Csaba                   68 SSC Siketek SC Budapest           40:28 



F45B  (14)              1.7 km  0 m   14 ep         

    1    244 Gyallai János                 65 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        11:34 
    2    241 Jankó Tamás                   58 HSE Hegyisport Szentendre Egy     12:14 
    3    251 Gabnai Ernő                   61 DIS DISZ Kulturális és Sporte     12:18 
    4    248 Rácz Csaba                    66 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        12:25 
    5    246 Tölgyesi Tibor                61 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        13:06 
    6    252 Sramkó Tibor                  61 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       13:15 
    7    242 Pokornyik Tibor               62 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     13:37 
    8    256 Blézer Attila                 64 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     13:39 
    9    247 Sebők Gábor                   62 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     13:46 
   10    254 Zempléni András dr.           60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      13:59 
   11    249 Grigor Costan                    XMRA Maratin Rivulus Dominaru     14:24 
   12    245 Telek Tibor                   60 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       16:56 
   13    243 Ormay György                  57 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      18:16 
   14    250 Török Zoltán                  00 EK Egyesületen kívüli             33:26 



F55B  (11)              1.5 km  0 m   14 ep         

    1    269 Bokros István                 55 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     12:55 
    2    272 Hegedüs Ábel                  55 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     13:07 
    3    276 Szalóki Rezső                 52 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        13:15 
    4    275 Boros Zoltán                  48 HSE Hegyisport Szentendre Egy     13:52 
    5    278 Szabó László                  54 DNS Debreceni Nagyerdő SK         15:01 
    6    271 Kopanicak Vladimir               Kosice                            15:09 
    7    274 Lévai Kálmán                  54 KSE Karcagi SE                    15:32 
    8    273 Bónusz György                 51 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     16:00 
    9    266 Zsilinszky Pál                52 DIS DISZ Kulturális és Sporte     17:45 
   10    279 Gulyás Gyula                  48 DIS DISZ Kulturális és Sporte     19:04 
   11    267 Gáncs Kálmán                  47 HER Herkules SE Balatonalmádi     19:43 



F65B  (6)               1.5 km  0 m   14 ep         

    1    286 Kéri Gerzson dr.              44 HAV Havas Szabadidő Klub          16:03 
    2    260 Horváth Béla                  43 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     18:03 
    3    287 Muszély György                42 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     20:35 
    4    281 Pearson John                  38 PSE Postás SE                     20:56 
    5    283 Jelinek István                43 PSE Postás SE                     21:49 
    6    284 Szecsődi Ákos                 42 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     22:48 



F12C  (12)              1.0 km  0 m   11 ep         

    1    127 Demeter Ambrus                00 DTC Diósgyőri Tájfutó Club         8:34 
    2    122 Szabó Marcell                 01 DNS Debreceni Nagyerdő SK         10:27 
    3    125 Demeter Áron                  99 ETC Egri Testedző Club            11:23 
    4    124 Leleszi Marcell                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club        11:42 
    5    121 Kosztik Milán                 99 ETC Egri Testedző Club            12:21 
    6    128 Lipcsei Péter                 00 ETC Egri Testedző Club            12:29 
    7    120 Farkas Tamás                  99 ETC Egri Testedző Club            13:22 
    8    119 Gyallai Máté                  00 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        16:00 
    9    129 Turbók Dániel                 00 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        18:17 
   10    123 Bózsó Bence                   00 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     18:28 
   11    117 Komjáti Ádám                     DTC Diósgyőri Tájfutó Club        21:25 

         118 Sörös Zoltán                  00 SDS Salgótarjáni Dornyay SE        hiba 



N21A  (18)              2.1 km  0 m   17 ep         

    1    358 Hrenkó Ivett                  87 ETC Egri Testedző Club            16:27 
    2    359 Bokros Andrea dr.             69 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     17:26 
    3    367 Zsigmond Vanda                90 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        17:46 
    4    352 Balázs Otília                 97 SPA Tabáni Spartacus Sport és     18:33 
    5    362 Sümegi Mária                  88 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        19:00 
    6    360 Liszka Eszter                 96 SPA Tabáni Spartacus Sport és     19:40 
    7    355 Lakó Judit                    75 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     19:50 
    8    356 Kovács Anett                  91 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       20:15 
    9    353 Nagy Melinda                     XMRA Maratin Rivulus Dominaru     20:56 
   10    361 Nagy Ákosné                   72 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       21:11 
   11    372 Krasznai Orsolya              64 SPA Tabáni Spartacus Sport és     22:03 
   12    354 Csikós Nóra                   83 FSC Futárok SC                    22:18 
   13    363 Balogh Katalin                83 FSC Futárok SC                    22:29 
   14    365 Kiss Teodóra                  68 ETC Egri Testedző Club            22:48 
   15    364 Fellegi Ivett                 85 PAT Pista Autósport és Tájfut     23:09 
   16    351 Balogh Edina                  79 FSC Futárok SC                    23:52 

         357 Tömördi Ágnes                 63 HSE Hegyisport Szentendre Egy      hiba 
         366 Uhlir Tímea                   76 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      hiba 



N14B  (10)              1.5 km  0 m   14 ep         

    1    317 Fésűs Evelin Anna             97 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       16:04 
    2    312 Debrődi Enikő                    XKOS Kossuth Lajos Gimnázium      17:18 
    3    324 Sramkó Réka                   97 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       18:22 
    4    322 Kucsma Luca Zsuzsanna         98 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     19:49 
    5    316 Soós Kitti                       XKOS Kossuth Lajos Gimnázium      20:56 
    6    325 Rózsa Mercédesz                  XKOS Kossuth Lajos Gimnázium      22:14 
    7    311 Boros Kitti                   97 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     22:35 
    8    321 Nagy Andrea                      XKOS Kossuth Lajos Gimnázium      26:13 
    9    320 Láposi Noémi                  98 ETC Egri Testedző Club            28:50 
   10    313 Kálmán Flóra                  97 JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin     40:34 



N18B  (12)              1.7 km  0 m   14 ep         

    1    340 Zempléni Réka                 93 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     13:42 
    2    342 Erős Evelin                   95 ETC Egri Testedző Club            14:12 
    3    331 Udvari Lilla                  95 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     14:17 
    4    339 Goldmann Júlia                96 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       14:33 
    5    346 Goldmann Dóra                 93 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       14:49 
    6    345 Tóth Enikő                    95 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     15:30 
    7    338 Szentes Dóra                  96 JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin     15:34 
    8    337 Komlósi Kata                  95 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     16:30 
    9    333 Palkovics Éva                 96 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       17:04 
   10    344 Láposi Viktória               95 ETC Egri Testedző Club            19:28 
   11    341 Hanyecz Anita                 96 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     19:35 
   12    335 Farkas Alexandra              95 ETC Egri Testedző Club            22:45 



N21B  (8)               1.7 km  0 m   15 ep         

    1    382 Daragó Zsófia                 86 ETC Egri Testedző Club            14:58 
    2    376 Szepesi Szilvia               92 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     16:00 
    3    380 Bertóti Diana                 86 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        16:57 
    4    384 Fövenyessy Gabriella          77 FMT FŐMTERV SK                    17:30 
    5    379 Balla Brigitta                91 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       18:11 
    6    377 Völgyesi Melody               97 SPA Tabáni Spartacus Sport és     18:26 
    7    383 Gyalogné Dobróka Anett        80 SPA Tabáni Spartacus Sport és     19:51 
    8    381 Butkovska                        Kosice                            22:43 



N35B  (6)               1.7 km  0 m   15 ep         

    1    387 Kissné Kiss Mária             57 JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin     17:56 
    2    394 Dalmadi Andrea                67 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     19:48 
    3    389 Zsigmond Judit dr.            00 EK Egyesületen kívüli             20:46 
    4    386 Magyar Ágnes                  76 DNS Debreceni Nagyerdő SK         20:49 
    5    392 Szebeliné Toldi Éva           69 SSC Siketek SC Budapest           22:04 
    6    391 Nagyné Bódis Borbála          72 FSC Futárok SC                    22:59 



N45B  (7)               1.5 km  0 m   14 ep         

    1    403 Várady Szilvia                64 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        14:43 
    2    400 Bálint Ildikó                 66 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     17:17 
    3    399 Tölgyesi Tiborné              64 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        17:55 
    4    397 Hajas Csilla                  64 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     20:18 
    5    395 Ormay Éva                     63 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      23:21 
    6    404 Szalai Éva                    63 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        24:13 
    7    402 Szabóné Gombási Julianna      64 DNS Debreceni Nagyerdő SK         39:13 



N50B  (6)               1.4 km  0 m   13 ep         

    1    408 Lévainé Kovács Róza           57 KSE Karcagi SE                    16:17 
    2    407 Montovay Emília               60 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        16:46 
    3    412 Marczis Márta                 61 ETC Egri Testedző Club            16:52 
    4    409 Terjékiné Tóth Edit           59 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     22:48 
    5    411 Veresné Sipos Etelka          55 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     29:26 
    6    413 Pearson Hilary                39 PSE Postás SE                     31:18 



N12C  (5)               1.0 km  0 m   11 ep         

    1    302 Erőss Kinga Elvira            99 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     12:03 
    2    305 Tiszlavicz Veronika           99 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     12:15 
    3    301 Bertóti Laura                 00 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        13:02 
    4    308 Tóbis Anita                   00 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        14:22 

         306 Vida Eszter                   00 ETC Egri Testedző Club             hiba 



Nyilt  (16)             1.5 km  0 m   12 ep         

    1    420 Stork Joachim Gábor              SDS Salgótarjáni Dornyay SE       12:24 
    2    428 Gombkötő Péter dr.            44 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     12:50 
    3    425 Zimonyi Melinda                  GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        13:05 
    4    430 Tóth Zénó                        SDS Salgótarjáni Dornyay SE       14:18 
    5    418 Vincze Károly                 64 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     14:34 
    6    426 Koch Attila                      ESP Egri Spartacus Tájékozódá     14:49 
    7    423 Láposiné Mariann                 ETC Egri Testedző Club            17:09 
    8    424 Torda Elvíra                     ETC Egri Testedző Club            17:23 
    9    427 Stork Gábor                      SDS Salgótarjáni Dornyay SE       17:39 
   10    429 Balla Sándor                     ETC Egri Testedző Club            18:03 
   11    422 Rácz Ilona                       GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        22:31 
   12    421 Varga Attila                     GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        23:14 
   13    417 Lipcsei Gréta                    ETC Egri Testedző Club            29:45 
   14    415 Bótáné Pálfi Ilona               ESP Egri Spartacus Tájékozódá     42:06 
   15    416 Kovácsné M Izabella              EK Egyesületen kívüli             44:05 
   16    419 Homonnai Barbara              94 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     70:17 



F10D  (5)               1.0 km  0 m   8 ep          

    1    110 Berecz Máté                   01 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     15:46 
    2    105 Kucsma Lehel Péter            02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     17:13 
    3    101 Blézer Barna Hunor            02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     17:31 

         109 Demeter Gábor                 02 ETC Egri Testedző Club             hiba 
   Vk    102 Jacsó Barnabás                01 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     20:14 



N10D  (3)               1.0 km  0 m   8 ep          

    1    291 Szemere Boglárka              02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     11:35 
    2    293 Nagy Szilvia                  03 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       15:43 
    3    295 Csécs Boglárka                02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     17:19