Barokk Futóparádé 2018V 2018.09.23. 12:07
Eredményekkészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2005

 Hely Rajtsz Név                                        Szül Klub                              Idő 



Ifjúsági fiú 7km  (7)                             

    1    504 Ifj. Sipeki László                           06 Mezőkövesdi Triatlon Egyesüle   28:51 
    2    575 Bárdos Krisztián                             99 Neumann János Gimn.             34:06 
    3    550 Barátosi Botond                              00 Eger                            34:37 
    4    570 Osztermayer András                           06 Eger                            35:03 
    5    505 Sipeki Gábor                                 09 Mezőkövesdi Triatlon Egyesüle   35:31 
    6    571 Végh Csege Viktor                            04 Neumann János Gimn.             35:42 
    7    507 Nyikos Dániel                                03 Neumann János Gimn.             36:20 



Ifjúsági lány 7km  (11)                           

    1    572 Csiszár Vivien                               01 Gyöngyösi Atlétikai Klub        28:45 
    2    539 Kocsik Eszter                                04 EVSI Egri Spartacus SE          29:59 
    3    531 Tiszlavicz Veronika                          99 Szilágyi Ezsébet Gimn. Eger     30:08 
    4    530 Panyi Anett                                  00 Szilágyi Ezsébet Gimn. Eger     33:07 
    5    536 Borbás Zita                                  01 Szilágyi Ezsébet Gimn. Eger     34:59 
    6    538 Borbás Ágota                                 03 Szilágyi Ezsébet Gimn. Eger     36:25 
    7    533 Pádár Kitti                                  00 Szilágyi Ezsébet Gimn. Eger     37:20 
    8    529 Boldizsár Zsófia                             06 Mezőkövesdi Triatlon Egyesüle   38:06 
    9    540 Bodnár Enikő                                 06 Eger                            39:43 
   10    532 Garbacz Eszter                               00 Szilágyi Ezsébet Gimn. Eger     43:52 
   11    528 Boldizsár Lilla                              02 Mezőkövesdi Triatlon Egyesüle   48:06 



Felnőtt férfi 7km  (7)                            

    1    567 Bertha Gábor                                 93 METRI                           28:41 
    2    502 Kovács Péter                                 82 Eger                            33:28 
    3    503 Juhász Tamás                                 82 Szilágyi Ezsébet Gimn. Eger     34:15 
    4    557 Ferenczi Ádám                                89 Egri Testedző Club              34:58 
    5    559 Kiss József                                  82 Mezőkövesd                      37:08 
    6    566 Juhász Péter                                 87 Ózd                             37:10 
    7    501 Mlinkó Péter                                 95 Besenyőtelek SC                 37:36 



Felnőtt nő 7km  (5)                               

    1    554 Tóth Alexandra                               83 Ózdi Teknőc Futó Club           38:23 
    2    524 Pap Andrea                                   84 Pétervására                     39:34 
    3    525 Deáki Erzsébet                               79 Eger                            41:22 
    4    526 Bóta Judit                                   81 Robert Bosch Automotive Steer   42:48 
    5    527 Németi Judit                                 82 Dobó István Gimn.               46:04 



Szenior férfi 7km  (24)                           

    1    565 Langer Olivér                                74 MA-FUSS SE  Maklár              28:29 
    2    560 Bihal András                                 74 TEMPO AQUA SE                   28:32 
    3    521 Varga László                                 68 Robert Bosch Automotive Steer   30:04 
    4    510 Barócsi Szabolcs                             72 Eger                            30:29 
    5    509 Katona Zsolt                                 73 Eger                            31:32 
    6    516 dr. Patkós Csaba                             76 Eger                            32:51 
    7    508 Pásztor János                                68 Eger                            33:04 
    8    568 Osztermayer Gábor                            66 Maklár                          35:08 
    9    553 Vas Tibor                                    69 Eger                            35:11 
   10    511 Sipeki László                                65 Mezőkövesdi Triatlon Egyesüle   35:33 
   11    564 Urvári Sándor                                66 E-Migráns                       36:24 
   12    519 Borbás Nándor                                66 Szilágyi Ezsébet Gimn. Eger     36:31 
   13    518 Nagy Péter                                   65 Szilágyi Ezsébet Gimn. Eger     36:55 
   14    556 dr. Asztalos Gábor                           79 Eger                            37:16 
   15    522 Horneczki Gábor                              73 Robert Bosch Automotive Steer   37:25 
   16    576 Fejér Zoltán                                 69 Eger                            38:09 
   17    523 Bozsó Zoltán                                 68 Robert Bosch Automotive Steer   38:51 
   18    517 Bocsi János                                  69 Besenyőtelek SC                 40:04 
   19    514 Póta József                                  59 Dobó István Gimn.               40:34 
   20    562 Vámos György                                 68 Mezőkövesd                      41:18 
   21    513 Tóth Tamás                                   71 Mezőkövesdi Triatlon Egyesüle   45:22 
   22    512 Kollár Tibor                                 72 Mezőkövesdi Triatlon Egyesüle   45:24 
   23    552 Jakab László                                 65 Eger                            46:14 
   24    577 Kármán Árpád                                 67 Eger                            50:18 



Szenior nő 7km  (13)                              

    1    573 Molnárné Csontos Henrietta                   78 Eger                            35:14 
    2    546 Hangácsi Anita                               74 Egerszalók                      37:21 
    3    541 Mlinkóné Barzsó Mária                        71 Besenyőtelek SC                 37:34 
    4    563 Stumphauser Nóra                             78 Eger                            37:39 
    5    542 Zavaczki Beáta                               74 Ózdi Teknőc Futó Club           39:27 
    6    574 Horváth Ildikó                               69 Eger                            39:39 
    7    558 Boros Gyarmati Kata                          70 Eger                            40:23 
    8    547 Karkusné Tóth Mária Nóra                     78 Dobó István Gimn.               40:32 
    9    569 Labancz Szivia                               78 Eger                            41:06 
   10    561 Vámosné Bóta Márta                           68 Mezőkövesd                      41:16 
   11    548 Berkes-Sinka Márta                           76 Dobó István Gimn.               46:06 
   12    551 Fehérvári Csilla                             68 Eger                            46:19 
   13    543 Gabanyecz Mónika                             75 Szilágyi Ezsébet Gimn. Eger   1:04:09 



Ifjúsági fiú 14km  (2)                            

    1    123 Deme Bence                                   03 Egerbakta                     1:03:54 
    2    102 Csépe Ákos                                   02 Neumann János Gimn.           1:09:17 



Ifjúsági lány 14km  (1)                           

    1    108 Pásztor Zsófia                               00 Eger                          1:20:52 



Felnőtt férfi 14km  (4)                           

    1    121 Judák Endre                                  93 Eger                            51:38 
    2    127 Baji György                                  84 Eger                            59:10 
    3    122 Schmidt Zoltán                               86 Eger                          1:02:12 
    4    101 dr. Bódis Péter                              91 Eger                          1:15:45 



Felnőtt nő 14km  (7)                              

    1    115 Bauge Mezei Zita                             83 Ostoros                       1:01:22 
    2    106 Molnár Gabriella                             80 Besenyőtelek SC               1:12:16 
    3    126 Gergely Mónika                               82 Füzesabony                    1:18:56 
    4    116 Benyhe Nikolett                              83 Ózdi Teknőc Futó Club         1:19:44 
    5    113 Kertész Veronika                             86 Eger                          1:24:48 
    6    107 dr. Almási Adrienn                           90 Eger                          1:26:44 
    7    114 Bajzáth-Bak Nikolett                         82 Ostoros                       1:27:25 



Szenior férfi 14km  (6)                           

    1    117 Nagy Róbert                                  67 Ózdi Teknőc Futó Club         1:00:44 
    2    103 Mészáros Lajos                               62 Eger                          1:01:37 
    3    124 Deme Szabolcs                                76 Egerbakta                     1:03:56 
    4    120 Lehotai Attila                               66 SKILL SE                      1:06:22 
    5    125 Prokaj Péter                                 70 Eger                          1:06:43 
    6    105 Gál Tamás                                    75 Robert Bosch Automotive Steer 1:23:40 



Szenior nő 14km  (6)                              

    1    110 Nyitrai Katalin                              62 Mezőkövesd                    1:02:03 
    2    109 Sebestyén  Tímea                             78 Egri Városi Sportiskola       1:05:35 
    3    128 Kalóné Gyenes Réka                           76 EKE Gyakorlóiskola            1:20:54 
    4    129 Trungel Rozália                              78 Szihalom                      1:21:14 
    5    119 Bodnárné Kovács Mária                        73 Eger                          1:21:54 
    6    112 Ágóné Kós Lívia                              77 Ostoros                       1:24:50