Barokk Futóparádé 2017V 2017.09.24. 14:55
Eredményekkészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2005

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                              Idő 

Hírlap futás  férfi/fiú 1500m                            

    1    1325	Szabó Bence                                 Neumann János Középiskola       7:12 
    2    1091	Juhász Patrik                               Neumann János Középiskola       7:28
    3    1336	Lázár Levente                               Heves M.-i Rendőr Főkapitányság 8:26 
    4    1357	Rabóczky Norbert                            Eger                            8:33
    5    1018	Varga Gergő                                 Neumann János Középiskola       9:22
    6    1046	Jósvai Csongor                              Neumann János Középiskola       9:28



Hírlap futás  női/lány 1500m                            

    1    1378	Csiszár Vivien                               Gyöngyös                        8:29 
    2    1331	Pásztor Flóra                                Eszterházy Károly gyakorló isk. 8:51
    3    1139	Kocsik Nóra                                  Neumann János Középiskola       8:52 
    4    1078	Király Lili                                  Neumann János Középiskola       9:56
    5    1330	Pásztor Gabriella                            Eger                            10:01
    6    1394	Vincze Zoé                                   Kemény Ferenc Általános Iskola  10:08




Ifjúsági fiú 7 km  (7)                            

    1    570 Bárány, Tamás                                   ESP Egri Spartacus SE           25:57 
    2    508 ifj. Sipeki, László                          06 MTE Mezőkövesdi Triatlon Egye   30:17 
    3    560 Blézer, Barna                                   ESP Egri Spartacus SE           31:10 
    4    507 Ludányi, Bendegúz                            01 ETK Egri Triatlon Klub          35:40 
    5    573 Végh, Csege                                     NJSZ EGER Neuman J. Középisk.   42:58 
    6    509 Csirmaz, György Kelen                        06 MTE Mezőkövesdi Triatlon Egye   45:58 
    7    539 Soltész, Noel                                06 BVSK BVSK                       47:43 



Ifjúsági lány 7 km  (6)                           

    1    543 Kocsik, Eszter                                  ESP Egri Spartacus SE           32:31 
    2    530 Pásztor, Zsófia                              00 EGER Eger                       37:41 
    3    529 Boldizsár, Zsófia                            06 MTE Mezőkövesdi Triatlon Egye   38:55 
    4    531 Gyurina, Dóra                                00 EGER Eger                       39:55 
    5    541 Jenei, Dóra                                     NJSZ EGER Neuman J. Középisk.   42:55 
    6    565 Bakos, Andrea                                   EGER Eger                       43:38 



Felnőtt férfi 7 km  (9)                           

    1    502 Hadházi, Ádám                                82 EGER Eger                       29:57 
    2    571 Végh, Viktor                                    NAGY Nagypályások Kst           32:52 
    3    563 Csík, Tamás                                     DOM Domoszlói TAK               34:15 
    4    503 Póta, Kristóf                                92 EGER Eger                       36:49 
    5    544 dr. Poczok, Szabolcs                            FÜZAB Füzesabony                38:17 
    6    504 Mlinkó, Péter                                95 BESSC Besenyőtelek SC           39:04 
    7    546 Demeter, Szabolcs                               EGER Eger                       39:21 
    8    564 Ringert, Csaba                                  EGER Eger                       40:02 
    9    506 Várkonyi, József                             83 EGER Eger                       49:11 



Felnőtt nő 7 km  (7)                              

    1    568 Molnárné Csontos, Henrietta                     EGER Eger                       35:47 
    2    352 Sipos, Anita                                    ETK Egri Triatlon Klub          37:11 
    3    524 Tóth, Alexandra                              83 ÓTFC Ózdi Teknőc Futó Club      39:25 
    4    547 Frey, Kata                                      KIRG Kirchhofer Gödöllő         41:49 
    5    522 Pap, Andrea                                  84 PÉTERV Pétervására              41:56 
    6    551 Szivós, Orsolya                                 FORF FORFIT SE                  44:41 
    7    550 Asztalos, Ágnes                                 FORF FORFIT SE                  44:54 



Szenior férfi 7 km  (22)                          

    1    558 Langer, Olivér                                  MFM Ma-Fuss Maklár              27:07 
    2    512 Kis, Gábor                                   71 EGER Eger                       29:32 
    3    511 Farmosi, Imre                                69 SZER Szerencs                   29:53 
    4    548 Frey, Ákos                                      KIRG Kirchhofer Gödöllő         30:05 
    5    516 Sipeki, László                               65 MTE Mezőkövesdi Triatlon Egye   31:04 
    6    549 Czipó, Gábor                                    VERP Verpelét                   32:45 
    7    515 dr. Patkós, Csaba                            76 EGER Eger                       33:07 
    8    521 Pásztor, János                               68 EGER Eger                       33:15 
    9    542 Ficsor, Ferenc                                  ETC Egri Testedző Club          33:24 
   10    574 Bóta, Péter                                     EGER Eger                       34:13 
   11    561 Kormos, György                                  EGER Eger                       35:01 
   12    572 Osztermayer, Gábor                              EGER Eger                       37:38 
   13    113 Bocsi, János                                 69 FÜZAB Füzesabony                37:56 
   14    520 Kovács, József                               57 EGER Eger                       39:53 
   15    519 Póta, József                                 59 EGER Eger                       39:55 
   16    349 Harsányi, Mihály                                EGER Eger                       39:58 
   17    540 Horneczki, Gábor                             73 EGER Eger                       40:46 
   18    555 Kurucz, György                                  EGER Eger                       43:29 
   19    556 Öller, György                                   EGER Eger                       43:43 
   20    513 Hamkó, László                                50 ÓTFC Ózdi Teknőc Futó Club      44:11 
   21    517 Kollár, Tibor                                72 MTE Mezőkövesdi Triatlon Egye   46:02 
   22    553 Vidák, István                                75 ÜRÖM Üröm                       46:19 



Szenior nő 7 km  (14)                             

    1    557 Komka, Zsuzsanna                                SAC Salgótarjáni Atlétikai Cl   36:54 
    2    536 Mlinkóné Barzsó, Mária                       71 BESSC Besenyőtelek SC           37:02 
    3    545 Detrikné Mészáros, Márta                        EGER Eger                       37:04 
    4    537 Fejérné Hangácsi, Anita                      71 EGER Eger                       38:33 
    5    567 Tarisznyás, Helga                               NAGYT Nagytálya                 40:03 
    6    554 Bukovicova, Jolana                              ROZ Nika WRC Roznava            41:29 
    7    566 Horváth, Ildikó                                 EGER Eger                       42:39 
    8    562 Kiss, Ágnes                                     EGER Eger                       42:50 
    9    532 Ludányiné Szabó, Adrienn                     77 MFM Ma-Fuss Maklár              43:04 
   10    533 Ihászné Pál, Judit                           61 ÓTFC Ózdi Teknőc Futó Club      43:09 
   11    559 Sumi, Ágnes                                     MFM Ma-Fuss Maklár              43:57 
   12    538 Szőllősi, Judit                              70 EGER Eger                       44:00 
   13    552 Zavaczki, Beáta                              74 ÓTFC Ózdi Teknőc Futó Club      46:17 
   14    534 Szűcs, Margit                                62 ÓTFC Ózdi Teknőc Futó Club      50:12 



Ifjúsági fiú 14 km  (2)                           

    1    130 Masaki, Ikeda                                   NJSZ EGER Neuman J. Középisk.   58:46 
    2    127 Bóta, Ármin                                     GRC Gotyár Run Club             58:48 



Felnőtt férfi 14 km  (9)                          

    1    125 Judák, Endre                                    GÖD Gödöllő                     52:35 
    2    103 Molnár, Levente                              92 TISZAÚJV Tiszaújváros         1:00:32 
    3    123 Ferenczi, Ádám                                  ETC Egri Testedző Club        1:02:29 
    4    129 Matók, Viktór                                   ÓNOD Ónod                     1:03:51 
    5    101 Schmidt, Zoltán                              86 EGER Eger                     1:05:46 
    6    132 Szilárdi, Kálmán                                FELS Felsőtárkány             1:06:24 
    7    105 Pallagi, Richárd                             78 AND Andornaktálya             1:08:10 
    8    102 Vince, Gábor                                 87 ÓTFC Ózdi Teknőc Futó Club    1:20:29 
    9    104 Soltész, Bálint                              78 BVSK BVSK                     1:27:27 



Felnőtt nő 14 km  (4)                             

    1    116 Ihász, Veronika                              82 ÓTFC Ózdi Teknőc Futó Club    1:12:28 
    2    117 Molnár, Gabriella                            80 BESSC Besenyőtelek SC         1:13:52 
    3    109 Szűcs, Nikoletta                             85 ÓTFC Ózdi Teknőc Futó Club    1:47:27 
    3    115 Benyhe Attiláné Montvai, Nikolett            83 ÓTFC Ózdi Teknőc Futó Club    1:47:27 



Szenior férfi 14 km  (7)                          

    1    131 Takács, Gábor                                   EGER Eger                       59:18 
    2    107 Ludányi, László                              74 ETK Egri Triatlon Klub          59:51 
    3    128 Bukovic, Norbert                                ROZ Nika WRC Roznava          1:01:10 
    4    106 Országh, Zsolt                               68 EGER Eger                     1:05:07 
    5    112 Barócsi, Szabolcs                            72 AND Andornaktálya             1:07:19 
    6    124 Lehotai, Attila                                 GYÖNGYÖS                      1:09:56 
    7    108 dr. Csiszár, Miklós                          53 ÓTFC Ózdi Teknőc Futó Club    1:20:32 



Szenior nő 14 km  (5)                             

    1    126 Nyitrai, Katalin                                MEZ Mezőkövesd                1:03:54 
    2    118 Tóth, Ágnes                                  73 EGER Eger                     1:19:10 
    3    122 Bodnárné Kovács, Mária                       73 EGER Eger                     1:20:17 
    4    121 Fodor, Istvánné                              69 BESSEGY Besenyőtelki Sport Eg 1:24:26 
    5    119 Farkasné Máté, Erika                         70 ÓTFC Ózdi Teknőc Futó Club    1:27:43