21. Barokk Futóparádé 2016V 2016.09.18. 15:10
Eredményekkészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2005

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                              Idő 



Ifjúsági fiú 7 km  (4)                            

    1    101 Sipeki László ifj.           06 Mezőkövesdi Triatlon Egyesüle   28:44 
    2    103 Novák Máté                   99                                 33:02 
    3    200 Blézer Barna                 02 Egri Spartacus                  34:46 
    4    102 Csirmaz György Kelen         06 Mezőkövesdi Triatlon Egyesüle   41:56 



Ifjúsági lány 7 km  (5)                           

    1    150 Kocsik Eszter                04                                 31:48 
    2    108 Kocsik Nóra                  01 Neumann                         33:44 
    3    107 Gyurina Dóra                 00 Neumann                         35:51 
    4    104 Dobos Anna                   02 Mezőkövesdi Triatlon Egyesüle   36:08 
    5    105 Boldizsár Zsófia             06 Mezőkövesdi Triatlon Egyesüle   37:23 



Felnőtt férfi 7 km  (11)                          

    1    153 Erdős Péter                  93 Dr. Bátorfi Agria KTK           24:34 
    2    168 Szabó Milán Gábor            90                                 24:49 
    3    112 Hadházi Ádám                 82                                 27:59 
    4    148 Baji György                  84                                 28:14 
    5    155 Csík Tamás                   78                                 29:26 
    6    151 Rab Imre                     83                                 30:34 
    7    159 Vincze Gábor                 87                                 37:46 
    8    110 Mlinkó Péter                 95 BSC Besenyőtelek SC             37:49 
    9    111 Bozsik Csaba                 93 BSC Besenyőtelek SC             39:47 
   10    109 Várkonyi József              83                                 42:32 
   11    113 dr. Kovács Krisztián         88                                 47:40 



Felnőtt nő 7 km  (12)                             

    1    160 Papp Ildikó                  82 Salgótarján Atlétika Club       26:13 
    2    120 Ihász Veronika               82 Ózdi Teknőc Futó Club           33:05 
    3    115 Molnár Gabriella             80 BSC Besenyőtelek SC             33:39 
    4    167 Végh Mónika                  82 Egri Sportiskola                35:12 
    5    119 Ronyecz Ákosné               78 Ózdi Teknőc Futó Club           35:53 
    6    117 Sidlóné Fodor-Kelemen Kitt   82                                 36:11 
    7    114 Herperger Anita              81                                 36:48 
    8    121 Tóth Alexandra               83 Ózdi Teknőc Futó Club           37:44 
    9    118 Pap Andrea                   84                                 38:13 
   10    116 Hűse Emese                   78                                 39:03 
   11    122 Benyhe Attiláné Montvai Ni   83 Ózdi Teknőc Futó Club           39:45 
   12    123 Ludányiné Szabó Adrienn      77 MA-FUSS SE Maklár               40:02 



Szenior férfi 7 km  (16)                          

    1    132 Langer Olivér Norbert        74 MA-FUSS SE Maklár               26:14 
    2    131 Sipeki László                65 Mezőkövesdi Triatlon Egyesüle   28:07 
    3    158 Barócsi Szabolcs             72                                 30:07 
    4    149 Ficsor Ferenc                75                                 31:55 
    5    124 Majoros Richárd              72                                 32:49 
    6    134 Dr. Patkós Csaba             76                                 33:29 
    7    125 Póta József                  59                                 36:00 
    8    127 Bocsi János                  69                                 36:05 
    9    128 Hamkó László                 50 Ózdi Teknőc Futó Club           37:33 
   10    163 DR. Kurnce György            68                                 39:05 
   11    162 Öller György                 69                                 39:07 
   12    133 Horneczki Gábor              73                                 39:14 
   13    130 Kollár Tibor                 72 Mezőkövesdi Triatlon Egyesüle   39:56 
   14    129 Tóth Tamás                   71 Mezőkövesdi Triatlon Egyesüle   39:58 
   15    126 Kovács Ferenc                59                                 41:18 
   16    169 Borbás Ferenc                66                                 41:59 



Szenior nő 7 km  (21)                             

    1    135 Mlinkóné Barzsó Mária        71 BSC Besenyőtelek SC             35:03 
    2    166 Kalóné Gyenes Réka           76                                 35:06 
    3    147 Fejérné Hangácsi Anita       71                                 35:19 
    4    136 Fodor Istvánné               69 BSC Besenyőtelek SC             36:24 
    5    152 Czenéné Zavaczki Beáta       74                                 37:25 
    6    156 Szabó Andrea                 68                                 37:48 
    7    164 Tarisznyás Helga             76                                 38:08 
    8    165 Kiss Ágnes                   74                                 39:17 
    9    143 Farkasné Máté Erika          70 Ózdi Teknőc Futó Club           40:14 
   10    139 Horváth Gáborné              58 Ózdi Teknőc Futó Club           40:47 
   11     59 Hajnalné Ragó Andrea         72                                 41:21 
   12    154 Laczka Rita                  69                                 41:25 
   13    157 Bodnárné Kovács Mária        73                                 41:40 
   14    144 Sumi Ágnes Matild            55 MA-FUSS SE Maklár               41:41 
   15    141 Ihászné Pál Judit            61 Ózdi Teknőc Futó Club           42:41 
   16    145 Székács Ferencné             57                                 42:43 
   17    138 Kresnye Edit                 73                                 43:06 
   18    137 Bodnár Imréné                54 VTBK VTBK Bánréve               43:07 
   19    146 Mesterné Sándor Tímea        74 MA-FUSS SE Maklár               45:25 
   20    142 Szűcs Margit                 62 Ózdi Teknőc Futó Club           45:26 
   21    140 Szabóné Debreceni Magdi      65 Ózdi Teknőc Futó Club           59:02 



Ifjúsági fiú 14 km  (2)                           

    1    201 Ludányi Bendegúz             01 Egri Triatlon Klub            1:10:48 
    2    217 Végh Csege                   04                               1:22:08 



Felnőtt férfi 14 km  (5)                          

    1    219 Judák Endre                  93                                 51:24 
    2    205 Bertha Gábor                 93 Mezőkövesdi Triatlon Egyesüle   56:33 
    3    202 Szerencsi Dániel                                                59:23 
    4    204 Dudás Péter                  77 Ózdi Teknőc Futó Club         1:05:56 
    5    203 Petővári Attila              82                               1:10:52 



Felnőtt nő 14 km  (4)                             

    1    218 Pap Csilla                   92 Egri Triatlon Klub              57:01 
    2    208 Sebestyén Tímea              78 Szondi SE                     1:03:58 
    3    207 Tamasik Pálma                79 Ózdi Teknőc Futó Club         1:17:39 

         206 Kormos Katalin Kitti         88                                  Disq 



Szenior férfi 14 km  (6)                          

    1    210 Nagy Róbert                  67 Ózdi Teknőc Futó Club           58:22 
    2    212 Takács András                68 Mezőkövesdi Triatlon Egyesüle   59:38 
    3    214 Országh Zsolt                68                               1:01:40 
    4    213 Ludányi László               74 Egri Triatlon Klub            1:04:18 
    5    209 Lévai Péter                  67 MA-FUSS SE Maklár             1:04:28 
    6    211 Kovács Lajos                 65 Ózdi Teknőc Futó Club         1:31:02 



Szenior nő 14 km  (2)                             

    1    216 Tóth Ágnes                   73                               1:15:37 

         215 Dr. Csipke Adrienn           71 Mezőkövesdi Triatlon Egyesüle    Disq