20. Barokk Futóparádé 2015V 2015.09.20. 17:06
Eredményekkészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2005

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                              Idő 

Hírlap futás férfi                            

    1        Szabó Bence                     Neumann                          6:42
    2        Lázár Levente                   Heves Megyei Rendőrkapitányság   7:27
    3        Gotyár Olivér                   Neumann                          7:59
    4        Csuja Zoltán                                                     8:04
    5        Ács Róbert                      Neumann                          8:23
    6        Molnár Dániel                   Neumann                          8:29

	
	
Hírlap futás női                             

    1       Gyurina Dóra                     Neumann                          8:41
    2       Pásztor Flóra                    Eszetházy Gyakorló Iskola        8:58
    3       Cseh Krisztina                   Neumann                          9:08
    4       Linkecs Vivien                   Neumann                          9:26
    5       Kiss Apollónia                   Neumann                          9:28
    6       Dobi Dorina                      Neumann                          9:35



Ifjúsági fiú 7 km  (4)                            

    1    203 Csörgő Péter                 99                                 31:17 
    2    194 Sipeki László ifj.           06 MTE Mezőkövesdi Triatlon Egye   34:08 
    3    216 Simon Gábor                  02                                 34:57 
    4    201 Nagy Bence                   99                                 39:33 



Ifjúsági lány 7 km  (3)                           

    1    229 Kocsik Eszter                04 ETC Egri Testedző Club          37:03 
    2    192 Dobos Anna                   02 MTE Mezőkövesdi Triatlon Egye   40:05 
    3    202 Szilák Flóra                 97                                 46:37 



Felnőtt férfi 7 km  (12)                          

    1    231 Szundi Attila                80                                 25:30 
    2    221 Kovács Cs. Tamás             89 EMJVK EGER MJV KÉPVISELŐ        28:13 
    3    181 Szabó Péter                  77                                 28:48 
    4    218 Szilárdi Kálmán              80                                 31:06 
    5    176 Dr. Patkós Csaba             76                                 32:04 
    6    171 Póta Kristóf                 92                                 32:55 
    7    186 Halász Gergő                 85                                 33:25 
    8    179 Azael Izyvieldo Castio       95                                 35:09 
    9    219 Dr. Stumpf György            79                                 35:43 
   10    166 Braun Péter                  76                                 36:54 
   11    214 Csepregi Dávid               94                                 41:07 
   12    206 Dr. Kovács Krisztián         88                                 42:10 



Felnőtt női 7 km  (9)                             

    1    195 Tóth Alexandra               83 OTFC Ózdi Teknőc Futó Club      36:47 
    2    175 Erkiné Herperger Ágnes       84                                 38:13 
    3    187 Perényi Dóra Roberta         87                                 38:42 
    4    177 Molnár Gabriella             80                                 39:28 
    5    183 Komlósi Kata                 95                                 41:04 
    6    220 Gergely Andrea               88                                 42:30 
    7    227 Tarisznyás Helga             76                                 43:15 
    8    167 Braunné Balogh Anita         78                                 43:17 
    9    168 Gergely Tímea                76                                 44:26 



Szenior férfi 7 km  (17)                          

    1    208 Farkas Tamás                 72                                 30:12 
    2    193 Sipeki László                65 MTE Mezőkövesdi Triatlon Egye   34:25 
    3    207 Ficsor Ferenc                75                                 34:49 
    4    199 Kaló Zoltán                  68                                 36:16 
    5    169 Horneczki Gábor              73                                 36:24 
    6    198 Bocsi János                  69                                 36:29 
    7    210 Majoros Richárd              72                                 37:08 
    8    223 Szemere András               72                                 37:12 
    9    172 Póta József                  59                                 37:36 
   10    215 Kecskés Zoltán               63                                 38:11 
   11    190 Tóth Tamás                   71 MTE Mezőkövesdi Triatlon Egye   39:08 
   12    191 Kollár Tibor                 72 MTE Mezőkövesdi Triatlon Egye   40:06 
   13    196 Öller György                 69                                 40:57 
   14    228 Kurnaz György                68                                 41:00 
   15    184 Komlósi Csaba                68                                 41:46 
   16    188 Perényi János                42                                 42:41 
   17    205 Kovács Ferenc                59                                 43:10 



Szenior női 7 km  (8)                             

    1    189 Komka Zsuzsanna              67                                 33:36 
    2    174 Fejérné Hangácsi Anita       71                                 36:36 
    3    165 Mlinkóné Barzsó Mária        71 BSC Besenyőtelek SC             37:00 
    4    178 Antal Annamária              74 NSE Nagypályások SE             37:30 
    5    217 Kiss Ágnes                   74                                 40:08 
    6    209 Fróián Gáborné               69                                 40:55 
    7    170 Biró Judit                   69                                 43:49 
    8    185 Székács Ferencné             57                                 44:41 



Szenior férfi 14 km  (12)                         

    1      4 Farmos Imre                  69                                 56:29 
    2     15 Takács András                68 MTE Mezőkövesdi Triatlon Egye   56:58 
    3     32 Takács Gábor                 75                                 57:44 
    4      7 Juhász Sándor                74 NSE Nagypályások SE             58:14 
    5      8 Országh Zsolt                68                               1:00:01 
    6     39 Vörös József                 66                               1:00:39 
    7     40 Prokaj Péter                 70                               1:01:16 
    8     42 Barócsi Szabolcs             72                               1:03:14 
    9     37 Bóta Péter                   77                               1:03:30 
   10     18 Mezei András                 72                               1:06:34 
   11     11 Ludányi László               74                               1:06:42 
   12     33 Tarisznyás Brad              74                               1:07:37 



Felnőtt női 14 km  (5)                            

    1     36 Ihász Veronika               82                               1:07:47 
    2      3 Kormos Katalin               88                               1:08:34 
    3     17 Herperger Anita              81                               1:15:49 
    4      5 Végh Mónika                  82 NSE Nagypályások SE           1:17:46 
    5     20 Kvaszingerné P. Csilla       78                               1:31:23 



Felnőtt férfi 14 km  (11)                         

    1     13 Bertha Gábor                 93 MTE Mezőkövesdi Triatlon Egye   54:58 
    2     41 Dorner László                87 EFK Eged Futó Klub              56:32 
    3     35 Berky György                 78                               1:02:16 
    4      2 Szerencsi Dániel                                              1:04:40 
    5     12 Marczis Dávid                92                               1:05:49 
    6      1 Petővári Attila              82                               1:06:32 
    7      9 Daniel Vargas Dosil          90                               1:08:29 
    8     34 Alejandro Dominguez Alemán   92                               1:08:30 
    9     10 Aday Diaz Guttoerrez         93                               1:10:26 
   10     16 Dudás Péter                  77 OTFC Ózdi Teknőc Futó Club    1:10:41 
   11     14 Király Lajos                 78                               1:14:10 



Ifjúsági fiú 14 km  (3)                           

    1     19 Bacsa Kristóf                00                               1:04:31 
    2     38 Ludányi Bendegúz             01                               1:12:54 
    3      6 Végh Csege Viktor            04 NSE Nagypályások SE           1:17:25